Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

belgarat Posted on 20. 9. 2005, 00:00

  Pazi ocean oovako: pesme su dobre i ja ih licno volim, ali zaista znaju da preteraju...pogotovo sa baladama......obozavam always will be, ali je tipican n sync...da se nelazemo........al' svejedno cu se raspasti na koncertu kad je budu  svirali 

dusane, ne seri majke ti!!!! kakav bre n sync , stvarno kenjas!!!!!!

aj bar jednom u zivotu reci nesto dobro za HF, stalno nesto serendras, a ovamo se gubis uz njih po kst-u, sad ides i na koncert (dobro radije ides na stratovarius, ali opet) i da ne nabrajam jos situacija....

e, da, a da li sam mozda spomenula da mnogo seres?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

p.s. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

p.p.s. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je sskroz ok ali nije doneo nishta novo........jebi ga,ljudi pljuju neke bendove kada unesu neshto novo u svoj zvuk ali izgleda da obrnuto takodje ne valja......ma nadam se da netje svirati mnogo pesama sa ovog albuma.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

moracu da se ponavljam....

novi HF je dobar... nije kao prethodni albumi, ali je dobar i .

na koncertu ce da bude do jaja... sad sam se bas naprzila jer sam kupila njihov dvd i znam da ce biti strava na koncertu...

Ja volem HF

Ja volem HF

Ja volem HF

Ja volem HF

Ja volem HF

i ko nema nista lepo da kaze za ovaj bend ne znam uopste koj' k...c trazi na ovoj temi.....

hvala na paznji dovidjenja

 

p.s. pivopije.gif

p.p.s. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pod:

1. maximuse, ako si srbin pricaj srpski molim te... kad kazes SERUJTE dodje mi da pukeface.gif , potseca me na one sa pinka koji koriste look i stajling i te gluposti...

2. imam dvd The Templar Renegade Crusades, pa kome treba mozemo da obavimo RAZMENU a ne da serujemo i slicne gluposti....

 

p.s. pivopije.gif

p.p.s. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...