Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

Najveći debili na yumetalu:

 

1. Srnde

2. Fap mashina

1.fap masina

2.srnde (popravlja se nas choek)

 

@fap masina (ili #1) - ne znam sto spominjes na svim temama neke predrasude (na osnovu avatara, muzickog ukusa, potpisa, ili sta god) i offtopiKe, a onda se izvlacis i pravis kuuuul (tema Maideni, MjetaliKa..)... Mislio sam da ljudi koji slusaju Ramba malo inteligentniji.

 

Vracamo se na "let the hammerfall"!

Boro Spuzic Kvaka je obradio istoimenu pJesmu...

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.fap masina

2.srnde (popravlja se nas choek)

 

@fap masina (ili #1) - ne znam sto spominjes na svim temama neke predrasude (na osnovu avatara, muzickog ukusa, potpisa, ili sta god) i offtopiKe, a onda se izvlacis i pravis kuuuul (tema Maideni, MjetaliKa..)... Mislio sam da ljudi koji slusaju Ramba malo inteligentniji.

 

Vracamo se na "let the hammerfall"!

Boro Spuzic Kvaka je obradio istoimenu pJesmu...

S idiotima-idiotski,s ljudima-ljudski.

Znaci isti si debiL,a i veci od svoje Debilne devojkE,mada se ona popravljA.I ti ces nekome da pricas da treba da bude inteligentniji,pa svi ovde da se skupite ne bi shvatili jednu jedinu rambovu pesmu pa taman se sastojala samo od reci kurac picka govno sisa.

I nije razlog da pizdis i ovde da me provociras samo sto sam ti reko da ti je avatar govno kao sto jeste kao i ta grupa sto je obicna gomila govnara. Tebi ona blondi kao da ti je sestra a ne devojka. Jednu rec vam covek kaze a vi se navrznete na njega ko . Tako i ona samo sam joj reko da i nije neka picka,a ona me pocela prati i vredja na svim forumima. NE OBRACAM TI SE,NE OBRACAJ MI SE !

 

@debeli

Tako glup nisi uspeo da shvatis poruku,ali nema veze,dovoljno si mlad i imbecilan,pa ti se oprasta.Ali ubrzo ces se uveriti uzivo sta sam hteo reci.

 

 

I tako,ja ovu grupu volim mnogo,ali zbog idiotskog sastava ekipe,nisam u mogucnosti da normalno zborim.Dovidjenja.Dovidjenja gospodine Popovicu.

Edited by fap_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

S idiotima-idiotski,s ljudima-ljudski.

Znaci isti si debiL,a i veci od svoje Debilne devojkE,mada se ona popravljA.I ti ces nekome da pricas da treba da bude inteligentniji,pa svi ovde da se skupite ne bi shvatili jednu jedinu rambovu pesmu pa taman se sastojala samo od reci kurac picka govno sisa.

I nije razlog da pizdis i ovde da me provociras samo sto sam ti reko da ti je avatar govno kao sto jeste kao i ta grupa sto je obicna gomila govnara. Tebi ona blondi kao da ti je sestra a ne devojka. Jednu rec vam covek kaze a vi se navrznete na njega ko . Tako i ona samo sam joj reko da i nije neka picka,a ona me pocela prati i vredja na svim forumima. NE OBRACAM TI SE,NE OBRACAJ MI SE !

 

@debeli

Tako glup nisi uspeo da shvatis poruku,ali nema veze,dovoljno si mlad i imbecilan,pa ti se oprasta.Ali ubrzo ces se uveriti uzivo sta sam hteo reci.

 

 

I tako,ja ovu grupu volim mnogo,ali zbog idiotskog sastava ekipe,nisam u mogucnosti da normalno zborim.Dovidjenja.Dovidjenja gospodine Popovicu.

a ciime mjeris ko je idiot a ko covjek? icon_smile.gif

 

slusaj vamo decko, ako cemo da se vrijedjamo, a prvi si poceo i to odavno - debilna ti strina.

ja sam vec rekla, i ponavljam - onaj ko slusa Ramba, TREBALO BI (mada, vidimo da to ovdje nije slucaj i nije pod moranje) da je malo inteligentniji i otvorenijeg uma.

o shvatanju njegovih albuma meni nemoj da pricas - ja licno ga pratim od 94. (i ne znam na koliko sam ga koncerata gledala) - pretpostavljam da si ti tad bio jos na new kids on the block. zato, ocito je po tvojoj pismenosti i nekim nazovi-stavovima na kom si nivou zrelosti - Rambo bi te se postidio.

Ivan te nije provocirao nego ti lijepo rekao da nije ok prozivati nekoga zbog avatara, potpisa ili onoga sto slusa. ali ti ko zadrigli magarac - jedno te isto.

takodje, postoje ljudi koji misle da je rambo govno, da je mustaine govno, ili hammerfall govno - ali ipak imaju trunku postovanja i kulturu ponasanja i izrazavanja pa to ili kazu na malo suptilniji nacin, ili probaju da postuju tudji izbor.

takodje bih te zamolila da svoje pogane komentare o mom izgledu zadrzis za sebe - sta da radim kad te mama i tata nisu naucili lijepom ponasanju.

 

dovidjenja fap mashino - sa zeljom da ti se prosire neke mozdane vijuge, kao sto su Rambu jos u mladosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S idiotima-idiotski,s ljudima-ljudski.

Znaci isti si debiL,a i veci od svoje Debilne devojkE,

Ovo tek sad vidim... ostatak posta je vec dobio odgovor od blondie....

Slazem se za prvu recenicu - sa idiotima idiotski sa ljudima ljudski, kada si prvi vec poceo da vredjas. no.gif

Odmor sine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

email koji sam dobio od burazera.

I saw Hammerfall and Edguy at BB King's. Edguy wasn't bad, but Hammerfall was embarrassing. Fuckin funny though. "You tried to bring us down, with a sceptor steal the crown!" "And now, the time is here. I see the Templars everywhere!" They told me I was a Templar of Steel. I don't believe anyone has ever said that to me before.

vr' laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko god vi pricali da je HF los na turneji, ja jedva cekam koncert u budimpesti, pa cu sama da se uverim kakvi su zaista....

inace, sto se poslednjeg albuma tice... koliko god ja volela HF, mislim da je ok... ne mogu reci da je dobar, reci cu (opet) da je ok....

a spot blood bound je (kao i pesma) KRSH

spot je preslikani kearts on fire.... imaju bukvalno iste kadrove sa istim pokretima..... to me je razocaralo.... a ostale pesme su mi skroz ok....

i ima da bude do jaja na koncertu.... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko god vi pricali da je HF los na turneji, ja jedva cekam koncert u budimpesti, pa cu sama da se uverim kakvi su zaista....

inace, sto se poslednjeg albuma tice... koliko god ja volela HF, mislim da je ok... ne mogu reci da je dobar, reci cu (opet) da je ok....

a spot blood bound je (kao i pesma) KRSH

spot je preslikani kearts on fire.... imaju bukvalno iste kadrove sa istim pokretima..... to me je razocaralo.... a ostale pesme su mi skroz ok....

i ima da bude do jaja na koncertu.... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Pa ne znam bash! meni se svidja poslednji album, jeste da je najlosiji ali nije bas toliko losh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

lake_bodom Posted on 17. 9. 2005, 08:59

QUOTE (Ocean_Soul @ 17. 9. 2005, 01:50)

koliko god vi pricali da je HF los na turneji, ja jedva cekam koncert u budimpesti, pa cu sama da se uverim kakvi su zaista....

inace, sto se poslednjeg albuma tice... koliko god ja volela HF, mislim da je ok... ne mogu reci da je dobar, reci cu (opet) da je ok....

a spot blood bound je (kao i pesma) KRSH

spot je preslikani kearts on fire.... imaju bukvalno iste kadrove sa istim pokretima..... to me je razocaralo.... a ostale pesme su mi skroz ok....

i ima da bude do jaja na koncertu....

 

 

Pa ne znam bash! meni se svidja poslednji album, jeste da je najlosiji ali nije bas toliko losh!

 

 

pogresno si shvatio ili sam ja preostro napisala.... meni je super poslednji album osim blood bounde-a, ali kao sto kazes ne moze da se uporedi sa prethodnima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki ljudi na ovom forumu su ocigledno SABANI,kako po svojim postovima tako i po potpisima.Kako su ti ljudi zalutali ovde ne znam.Mozda da bi pljuvali metal? icon_confused.gif Ono "NADROGIRANI MAJMUNI" samo moze na to da lici.Droge su ti uobicajena stvar u metalu i rock-u,a da jasu gitare,to je prirodno,pa ljudi sviraju pravac koji se zove Death.Nije ti to Rock 'n' roll.Izvinite zbog spama ali morao sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da necunikoga uvredity ali moje misljenje je da treba kritikovati razne bandove(kritika moze biti i pozitivna i negativna)....sad nazalost moja jeste neodusevljena,hammerfall mi je drugi od pozadi na listi najgorih bandova,imaju oni dobre pesme,kao recimo sve sa albuma Glory The Brave,ali sve ostalo mi je kic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...