Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

Aj' sve pricajte, osim da je Sabaton bolji od Hammerfall-a. Sve ostalo OK, ali te izjave su potpuni promasaj. Super je taj Sabaton, ali vec vidjen milion puta. Hammerfall su digli heavy metal sa dna, i nece lako jedan Sabaton dostici njihove uspjehe.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' sve pricajte, osim da je Sabaton bolji od Hammerfall-a. Sve ostalo OK, ali te izjave su potpuni promasaj. Super je taj Sabaton, ali vec vidjen milion puta. Hammerfall su digli heavy metal sa dna, i nece lako jedan Sabaton dostici njihove uspjehe.

 

 

Ljudi pricaju ono sto su videli, tacnije ono sto SMO videli. A videli smo da je Hammerfall smorio a da je Sabaton iskidao. Mozes da kazes i da su Manowar najveci metal bend svih vremena, s obzirom na to koliko su dugo u vrhu i sta su sve uradili, ali to ne menja cinjenicu da su komicni.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabaton je iskidao verovatno zato sto su im pesme jace, pa ste mogli da skacete na svaku pesmu, i da se kidate, a HF je smorio je vam se ne svidja poslednji album (koji, po vama, naravno, smara, pesme su vam shklj, njanjave, ovakve-onakve), koji su promovisali, i koji je odlican. Al' dobro, ja volim album, vi ne.

 

Mis'im, ne kazem da Sabaton nije dobar bend, al' HF je HF.

Nekom se vise svideo HF na koncertu, kao na primer, meni.

I BloodBound vise volim nego Sabaton, al' dobro, to sam samo ja, a vi ste vi.

 

Inace, mozemo ovako u nedogled... Ja svoje misljenje necu promeniti, niti vi svoje.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чињенично стање је да су Чекићари изашли на бину као распаднути, са толико енергије таман да одраде концерт, а Sabaton је имао енергију, бес, контакт са публиком, одличну сет листу и предобру свирку. То су чињенице. То што је HF дигао метал са дна, или што има каријеру или је један од водећих бендова жанра нема везе са тиме што је Sabaton на том концерту развалио боље од њих. То су чињенице.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam sta da dodam na ovo :rockdevil:

Ja imam da dodam - Nemate pojma. :razz:

 

Salu na stranu, meni se, najiskrenije receno, vise svideo HF od Sabatona. Jednostavno je tako.

Vama Sabaton, i dobro, ok, al' nemojte sad tvrditi da ste vi u pravu. To sto se mozda vecini svideo Sabaton, mene bas briga. Meni je HF bio bolji.

 

Чињенично стање је да су Чекићари изашли на бину као распаднути, са толико енергије таман да одраде концерт, а Sabaton је имао енергију, бес, контакт са публиком, одличну сет листу и предобру свирку. То су чињенице. То што је HF дигао метал са дна, или што има каријеру или је један од водећих бендова жанра нема везе са тиме што је Sabaton на том концерту развалио боље од њих. То су чињенице.

Sve ti znas. :razz: :razz:

 

 

I da, primetila sam (slucajno, posto obicno ne obracam paznju na to) da mi koji branimo HF, dobijemo ove sugave minuse, a ostali, koji su protiv nas, dobijaju pluseve. Cemu to uopste?

Malo sam popravila stanje, al' ne volim da se bavim time uopste. Bas mi je bzvz.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чињенично стање је да су Чекићари изашли на бину као распаднути, са толико енергије таман да одраде концерт, а Sabaton је имао енергију, бес, контакт са публиком, одличну сет листу и предобру свирку. То су чињенице. То што је HF дигао метал са дна, или што има каријеру или је један од водећих бендова жанра нема везе са тиме што је Sabaton на том концерту развалио боље од њих. То су чињенице.

pljusic :D

svaka ti na mestu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, primetila sam (slucajno, posto obicno ne obracam paznju na to) da mi koji branimo HF, dobijemo ove sugave minuse, a ostali, koji su protiv nas, dobijaju pluseve. Cemu to uopste?

Malo sam popravila stanje, al' ne volim da se bavim time uopste. Bas mi je bzvz.

 

Kad kazes "mi", mislis "ti" (tj "ja")? Posto ih ti jedina "branis" ;)

 

Ajde evo i tebi jedan plus zato sto si mica. :mrgreen:

Edited by Stefan34

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad kazes "mi", mislis "ti" (tj "ja")? Posto ih ti jedina "branis" ;)

 

Ajde evo i tebi jedan plus zato sto si mica. :mrgreen:

Ne, nego sam mislila i na Elderane-a. :da:

 

E bas ti hvala za plusic :haha:, al' to je totalno nebitno u svemu ovome, samo sam pomenula, ovako, sa strane.

 

Nato duso, nerealna si , u tome je problem, a ne sto neko daje pluseve i minuseve

A pazi, drugo je sto ti (i ostatak ekipe) MISLIS da sam ja nerealna.

Samo sam rekla kako je meni bilo na koncertu i ko mi se najvise svideo. :da:

 

Recimo, da je neko rekao da mu se nastup Winterborna svideo vise od Delain-a, ja bih prihvatila to, iako su Delain bili bolji, al' Winterborn je dobar bend.

Cak i da se nekom WB svideo vise od Sonate, opet ok, mada ne verujem da takvih ima :haha:, posto se to bas i nije moglo porediti, al' aj dobro, ako je nekom bolje bilo nesto sto meni nije, to ne znaci da je taj drugi nerealan.

 

I da, zaboravite na pluseve i minuse, samo sam pomenula, al' to nije ni bitno.

 

Nisam bio na tom koncertu ali sam gledao Sabaton na Exitu i skroz mogu da razumem one koji su odusevljeni Sabatonom. Retko se vidi toliko energije i volje s kojom ti ljudi prilaze publici i svirci uopste. Svaka im cast.

Ja sam i rekla da su stvarno bili odlicni na EXIT-u, jer je ozvucenje bilo mnogo bolje, mogla sam da se pomerim (a ne k'o tokom koncerta u SKC-u) i napravili su super atmosferu!

Mnogo bolje nego u SKC-u. :da:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i rekla da su stvarno bili odlicni na EXIT-u, jer je ozvucenje bilo mnogo bolje, mogla sam da se pomerim (a ne k'o tokom koncerta u SKC-u) i napravili su super atmosferu!

Mnogo bolje nego u SKC-u. :da:

 

Ta mogucnost pomeranja izgleda igra znacajnu ulogu u tvom dozivljaju odredjenog koncerta :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha: :haha:

A ispade tako. :haha: :haha:

Al' stvarno mnogo znaci kad nisi zaglavljen izmedju par ljudi, i kad mozes da dises.

Mis'im, shvatam ja da pricamo o metal koncertima, na kojima nema udobnosti, al' recimo, na Sonati je bilo normalno. I na Kamelotu isto. Bez preteranog guranja. Dobro, bilo je tu i tamo, al' nista preterano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чињенично стање је да су Чекићари изашли на бину као распаднути, са толико енергије таман да одраде концерт, а Sabaton је имао енергију, бес, контакт са публиком, одличну сет листу и предобру свирку. То су чињенице. То што је HF дигао метал са дна, или што има каријеру или је један од водећих бендова жанра нема везе са тиме што је Sabaton на том концерту развалио боље од њих. То су чињенице.

 

Apsolutno. A i to shto su digli heavy metal sa dna, digli su starim pesmama, kojih nije bilo dovoljno na koncertu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu kolko je hejta baceno na dragu nasu Natu... Ijuu. I ja glasam za Sabaton, jer me njihove pesme mnogo vishe lozhe nego HF-a. Nekako mi je HF preblag za moj ukus, jbem li ga sto, nikad mi se nisu svidjali :/

 

 

jebiga, ako zelis da budes trve, moras da istrpis malo hejta :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga, ako zelis da budes trve, moras da istrpis malo hejta :bigblue:

 

 

Наташа је супер особа и познавалац онога што слуша и воли. Такође је увек ту ако си сјебан или ти треба подршка, а ова глупост око плусева и минуса нема никакво реално гледање ствари. Колико год минуса имала она или било који готиван лик, то је само глупо гледање на форуму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...