Jump to content

Klozetska Poezija


Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad che stefan da me ubije...molim te sunce nemoj me proganjash shto sam stavila na tvoju temu...u redu...jer ne postavljam vishe teme na snaga rechi...a ovo mi se nekako uklapa... pivopije.gif

 

znachi ovo je s bloga od jedne moje imenjakinje: icon_da.gif

 

*** Neka engleska obitelj provodi godišnji odmor u Njemačkoj. Za to vrijeme jedne od čestih šetnji primijete jednu ljupku kućicu u polju koja bi im odlično odgovarala za provođenje idućeg godišnjeg odmora u njoj. Upitaše tko je vlasnik i saznaše da je to protestantski pastor, te s njim sklopiše ugovor za iznajmljivanje kućice iduće godine. Na povratku u Englesku, najednom se sjeti gospođa da u kućici nije primjetila WC i zahvaljujući engleskoj pedantnosti odluči pisati pastoru i zamoliti ga za informaciju gdje se nalazi WC u toj kućici.

 

Pismo je bilo napisano ovako:

"Poštovani gospodine Pastore, ja sam ona gospođa što je s Vama sklopila ugovor za ladanjsku kućicu. Nisam pri obilasku kuće naišla na WC te vas molim da li biste me htjeli obavijestiti o tome. Uz srdačan pozdrav i poštovanje N.N."

 

Primivši pismo, Pastor nije shvatio kraticu WC i, u uvjerenju da se radio o anglikanskoj kapelici (Walah Chapell) odgovori ovako:

 

"Poštovana gospođo, zahvaljujem na vašem upitu. Čast mi je obavijestiti Vas da se mjesto koje Vas zanima nalazi 12 kilometara od kućice, što je poprilično nepogodno za one koji su navikli češće ga posjećivati. Tko je navikao duže se zadržavati zbog svojih poslova trebao bi ponijeti nešto za jelo tako da se na mjestu može zadržati cijeli dan. Do mjesta se može doć prema izboru: pješice, biciklom ili automobilom, ali je bolje doći ranije da ne bi ostali vani i ometali druge. U zgradi ima sto mjesta za stajanje i četrdeset sjedećih. Postoji ventilacija zraka kako bi se izbjegla neugoda loših mirisa. Sjedala su prekrivena crvenim velurom. Preporuča se da se dođe na vrijeme ako se želi zauzeti sjedeće mjesto. Djeca sjede skupa s ocem i pjevaju, svi plješću rukama i udaraju nogama. Na ulazu Vam daju jedan list papira, a tko zakasni može se poslužiti susjedovim listom. Papir se na izlazu vraća osobi za to zaduženoj kako bi se mogao koristiti barem još mjesec dana. Postoje veliki zvučnici i pojačala za zvukove da bi se mogli čuti vani za utjehu onima koju nisu mogli ući. Ono što se sakupi, podijeli se siromasima. Postoje i specijalni fotografi koji Vas slikaju u raznim pozama kako bi Vas svi mogli vidjeti pri tako humanom činu."

 

ja sam umirala dok sam chitala...kraj mi je najjachi... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
@Stefan- Ovo shvati kao moju podrsku: mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

Kako to gordo zvuci,

kad nas Stefan cuci,

i kada se muci!

 

Usran do sesira,

a bez papira!!!!

 

 

icon_razz.gificon_smile.gificon_smile.gif

onaj part 'de kaze 'usran do sesirA' malo jebe stvar po pitanju verodostojnosti, a ne moze da se podvede pod pesnicku slobodu..... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
sad che stefan da me ubije...molim te sunce nemoj me proganjash shto sam stavila na tvoju temu...u redu...jer ne postavljam vishe teme na snaga rechi...a ovo mi se nekako uklapa... pivopije.gif

 

znachi ovo je s bloga od jedne moje imenjakinje: icon_da.gif

 

*** Neka engleska obitelj provodi godišnji odmor u Njemačkoj. Za to vrijeme jedne od čestih šetnji primijete jednu ljupku kućicu u polju koja bi im odlično odgovarala za provođenje idućeg godišnjeg odmora u njoj. Upitaše tko je vlasnik i saznaše da je to protestantski pastor, te s njim sklopiše ugovor za iznajmljivanje kućice iduće godine. Na povratku u Englesku, najednom se sjeti gospođa da u kućici nije primjetila WC i zahvaljujući engleskoj pedantnosti odluči pisati pastoru i zamoliti ga za informaciju gdje se nalazi WC u toj kućici.

 

Pismo je bilo napisano ovako:

"Poštovani gospodine Pastore, ja sam ona gospođa što je s Vama sklopila ugovor za ladanjsku kućicu. Nisam pri obilasku kuće naišla na WC te vas molim da li biste me htjeli obavijestiti o tome. Uz srdačan pozdrav i poštovanje N.N."

 

Primivši pismo, Pastor nije shvatio kraticu WC i, u uvjerenju da se radio o anglikanskoj kapelici (Walah Chapell) odgovori ovako:

 

"Poštovana gospođo, zahvaljujem na vašem upitu. Čast mi je obavijestiti Vas da se mjesto koje Vas zanima nalazi 12 kilometara od kućice, što je poprilično nepogodno za one koji su navikli češće ga posjećivati. Tko je navikao duže se zadržavati zbog svojih poslova trebao bi ponijeti nešto za jelo tako da se na mjestu može zadržati cijeli dan. Do mjesta se može doć prema izboru: pješice, biciklom ili automobilom, ali je bolje doći ranije da ne bi ostali vani i ometali druge. U zgradi ima sto mjesta za stajanje i četrdeset sjedećih. Postoji ventilacija zraka kako bi se izbjegla neugoda loših mirisa. Sjedala su prekrivena crvenim velurom. Preporuča se da se dođe na vrijeme ako se želi zauzeti sjedeće mjesto. Djeca sjede skupa s ocem i pjevaju, svi plješću rukama i udaraju nogama. Na ulazu Vam daju jedan list papira, a tko zakasni može se poslužiti susjedovim listom. Papir se na izlazu vraća osobi za to zaduženoj kako bi se mogao koristiti barem još mjesec dana. Postoje veliki zvučnici i pojačala za zvukove da bi se mogli čuti vani za utjehu onima koju nisu mogli ući. Ono što se sakupi, podijeli se siromasima. Postoje i specijalni fotografi koji Vas slikaju u raznim pozama kako bi Vas svi mogli vidjeti pri tako humanom činu."

 

ja sam umirala dok sam chitala...kraj mi je najjachi... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ijao.... icon_smile.gif

 

ne moze da bude stvarno.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

posaljes svoju sliku dok kenjas i impresioniras ljude.... icon_smile.gif

 

ajde ajde....

Ye8iga, moracu onda da nabavim si tripod

i da setiram kameru nekih 2-3 min. mhihi.gif

 

Ipak, evo ti nesHto u vidu samoubistvenog PMS-a!

 

user posted image

 

Enjoy! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad che stefan da me ubije...molim te sunce nemoj me proganjash shto sam stavila na tvoju temu...u redu...jer ne postavljam vishe teme na snaga rechi...a ovo mi se nekako uklapa... pivopije.gif

 

znachi ovo je s bloga od jedne moje imenjakinje: icon_da.gif

 

*** Neka engleska obitelj provodi godišnji odmor u Njemačkoj. Za to vrijeme jedne od čestih šetnji primijete jednu ljupku kućicu u polju koja bi im odlično odgovarala za provođenje idućeg godišnjeg odmora u njoj. Upitaše tko je vlasnik i saznaše da je to protestantski pastor, te s njim sklopiše ugovor za iznajmljivanje kućice iduće godine. Na povratku u Englesku, najednom se sjeti gospođa da u kućici nije primjetila WC i zahvaljujući engleskoj pedantnosti odluči pisati pastoru i zamoliti ga za informaciju gdje se nalazi WC u toj kućici.

 

Pismo je bilo napisano ovako:

"Poštovani gospodine Pastore, ja sam ona gospođa što je s Vama sklopila ugovor za ladanjsku kućicu. Nisam pri obilasku kuće naišla na WC te vas molim da li biste me htjeli obavijestiti o tome. Uz srdačan pozdrav i poštovanje N.N."

 

Primivši pismo, Pastor nije shvatio kraticu WC i, u uvjerenju da se radio o anglikanskoj kapelici (Walah Chapell) odgovori ovako:

 

"Poštovana gospođo, zahvaljujem na vašem upitu. Čast mi je obavijestiti Vas da se mjesto koje Vas zanima nalazi 12 kilometara od kućice, što je poprilično nepogodno za one koji su navikli češće ga posjećivati. Tko je navikao duže se zadržavati zbog svojih poslova trebao bi ponijeti nešto za jelo tako da se na mjestu može zadržati cijeli dan. Do mjesta se može doć prema izboru: pješice, biciklom ili automobilom, ali je bolje doći ranije da ne bi ostali vani i ometali druge. U zgradi ima sto mjesta za stajanje i četrdeset sjedećih. Postoji ventilacija zraka kako bi se izbjegla neugoda loših mirisa. Sjedala su prekrivena crvenim velurom. Preporuča se da se dođe na vrijeme ako se želi zauzeti sjedeće mjesto. Djeca sjede skupa s ocem i pjevaju, svi plješću rukama i udaraju nogama. Na ulazu Vam daju jedan list papira, a tko zakasni može se poslužiti susjedovim listom. Papir se na izlazu vraća osobi za to zaduženoj kako bi se mogao koristiti barem još mjesec dana. Postoje veliki zvučnici i pojačala za zvukove da bi se mogli čuti vani za utjehu onima koju nisu mogli ući. Ono što se sakupi, podijeli se siromasima. Postoje i specijalni fotografi koji Vas slikaju u raznim pozama kako bi Vas svi mogli vidjeti pri tako humanom činu."

 

ja sam umirala dok sam chitala...kraj mi je najjachi... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

О мој Боже...ово је толико добро... mhihi.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ijao.... icon_smile.gif

 

ne moze da bude stvarno.... icon_smile.gif

vodim te ja tamo...da te krunishem... mrred.gif

 

user posted image

 

@Skelturoth icon_da.gificon_da.gif

 

Šolja i ja, prijatelja dva

 

Trovanje stomaka.... uuu gadno. Jučer sam imala izlet u grad. Na autobuskoj stanici sam pojela pljeskavicu sumnjivog izgleda, a i godišta... ph34r.gificon_smile.gif Po svemu sudeći izgleda da smo bili vršnjaci. Sa pljeskom sam popapala i neku gadnu bajku (kratkosilazni akcenat na A). ph34r.gif

 

Poslije pola sata čudne stvari su se počele dešavati u mom stomaku. Došla sam kući i onda je počeo ulomak moje izvedbe opere rigoleto. ph34r.gif Večer sam provela bolje se upoznavajući sa svojom WC šoljom. laugh.gif Onda je došlo zatišje. Oko 3 sata ujutro sam bila toliko gladna da sam morala nešto pojesti (iako su me uvjeravali da to nije pametno). 15 minuta kasnije ja i wc šolja smo bili na drugom sastanku. laugh.gif Situacija je bila alarmantna. Pošto su me smarali konstantni odlasci do šolje i kreveta pokupila sam dekicu i gomilu nekih jastuka i preselila se u kupatilo. laugh.giflaugh.gif I bogami na trećem sastanku ja i moja šolja provedosmo večer zajedno... ph34r.gificon_smile.gificon_smile.gif Završila sam knjigu koju sam guslala već mjesec dana... icon_smile.gif

 

Evo sada pijem nezaslađeni čaj i grickam komadić prepečenca. Bljak. A ja i WC šolja... Pa mislim da ćemo ostati samo prijatelji.

 

hehehehe... icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije mi fetis menstruacija, prezirem svE shto izlazi iz zene, a samo njoj je svojstveno....

icon_da.gificon_da.gif tu si u pravu... icon_da.gifpivopije.gif

al' ova p. gore je imala trovanje stomaka...shto znachi da joj je neshto drugo izlazilo u wc sholju... icon_smile.gificon_smile.gif ne menstrauma...al' isto sranje jelda... laugh.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...