Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

Guest Cyber Mage

Ma i to sto svirate nije black metal. Svirate krljanje po zicama besumucno(lose krestanje). Jedino slava klavijaturisti taj covek zna sta radi i pretpostavljam da je u ovom bendu iz zajebavanja, a ni bubnjar nije los. Skrnavite Black Metal. Euronymous bi se prevrto po grobu da to vidi i cuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zashto bi uopshte morao neko da isposhtuje ono shto nevalja!!! icon_mrtav.gif

 

ako udjesh u restorani i naruchish pasulj a kelner ti donese prepecheni prebranac i naplati,ocesh li reci fala doci cu i sutra?ili cesh reci sad sam bio i nikad vishe (udobna vam ova stolica pukeface.gificon_smile.gif )???

 

e tako stoje stvari kod ovog benda kad izadje odsvira izvinjavam se on odbruji(bzzzzzzzzzzzzzzshsshhsshhshshssssssssssstufzzzzzzz.)

i pobedi uz "malu" pomoc svojih drugova iz shkolske klupe koji su toliko zlatni da ni oni sami ne glasaju,vec lichno daju bendu da oni sami napishu(lupam 3 boda Stormagedon)!

a mi gledaoci koji smo poshteno glasali ochekujemo da najbolji pobedi,a ustvari progutamo prepecheni prebranac!

E pa serem ti se na tu slavu!!! pukeface.gif

 

 

To nikako ne moze da se poshtuje!!!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, pa ako je stvarno postigao te rezultate zasto bi ih krio?

naravno da ne treba da ih krije

 

ali ne treba da se time toliko hvali i kurci

 

tolike godine ce jednog dana dati izuzetne rezultate

trenutno se to ne primecuje u tolikoj meri

ma koliko god on nagrada osvajao

ima on jos dosta toga da nauci

 

kao sto rekoh

bice nesto od njega

samo da se ne pravi vazan

 

 

aj poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da ne treba da ih krije

 

ali ne treba da se time toliko hvali i kurci

 

tolike godine ce jednog dana dati izuzetne rezultate

trenutno se to ne primecuje u tolikoj meri

ma koliko god on nagrada osvajao

ima on jos dosta toga da nauci

 

kao sto rekoh

bice nesto od njega

samo da se ne pravi vazan

 

 

aj poz

Zar se pravi vazan?

e Medo, barabo jedna..

Video sam samo da je nabrajao gde je sve ucestvovao..pa dooobro.. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si prepterao sa uzdizanjem sebe,preterao si.....ja nemam apsolutno nista protiv vas,neke od vas znam jos od pre vremena Stormageddon-a,i podrzavam vas rad.Ali covece,da li ti mislis da ces ti nekoga navesti da slusa bend u kome ti sviras samo zbog iskustva clanova?Sumnjam.....imate energije,super zvucite,sve je to lepo,ali nemojte da se uzdizete iznad drugih bendova slicnog kalibra,a i mozda par drugih,jer ce vas zamrzeti.....vi niste nista bolji od njih jer ste skolovaniji (ne govorim u nase ime,sviramo razlicite zanrove,pa nam niste konkurencija...ali da ne tupim o tome sad,ovo je samo da se ogradim)....

Lake Of Dying Tears je odlicna pesma,ali ste mogli malo bolje da postavite ritam,kad vec klavijature pricaju pricu....

 

Inace,gde ste snimali,produkcija je odlicna za nase uslove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah....ma Misantrophil ce na kraju da osnuje shock/horror/cyber/psy/trance/progressive/ns/anti-fa/prodigy/techno/grind/heavy/oi!/raw black metal bend,i to ce biti KVLT! zuba.gif

hahahaha, koji si ti lik icon_smile.gif

 

nego, nisam redovno pratio temu, aj nek neko postavi de je Meda sve ucestvovao.

 

Kad vec za jagodinca znamo (mikrofon je vas, eeee)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално:Медо, јес' се просро за све паре, лепо је то где си све учествовао, али то си рекао као да самим тим подразумеваш да си бољи од других!

 

Важно је то што свирате из срца, имате енергије (овога поготово), а ако човек ужива у ономе што ради успеће (био школован или не), пре или касније-само је важан труд, преданости и љубав према музици!

 

Ај поздрављам вас

Уздравље

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално:Медо, јес' се просро за све паре, лепо је то где си све учествовао, али то си рекао као да самим тим подразумеваш да си бољи од других!

 

Важно је то што свирате из срца, имате енергије (овога поготово), а ако човек ужива у ономе што ради успеће (био школован или не), пре или касније-само је важан труд, преданости и љубав према музици!

 

Ај поздрављам вас

Уздравље

pivopije.gif

E ovo si rekao iz srca vidi se pivopije.gif i upravu si pivopije.gifpivopije.gif .

 

E sad posto ja nemam toliku priliku da se smaram oko ovih idiotskih prepiranja onda cu ovako pa da se vise ne sere.

 

Medo prekini sa svim proseravanjima.Mislim ljudi su u pravu.Ti pokusavas previse da promovises bend i to nam odbija,umesto ljudi da nas slusaju oni ce da beze od nas zbog proseravanja.

Nije bitno ko prokurcio o tome kad se sastanemo pola sata pred probu pa cemo lepo ko ljudi da resimo probleme.

I kao dva koji kurac je tebi da nas poredis sa Esgarothovom svadjom.Ljudi su se razisli i pokusavaju da zaborave celu stvar a ti guras nos jos dublje.

Znaci malo se smiri.Mi smo jos mlad bend postojimo bukvalno 2 meseca i za sada nam je dobar uspeh.Nemoj to da kvaris.

 

Sad za Matiju.I ti se smiri opet kazem ovo nije mesto za raspravu.

 

@Slavonic

Produkciju smo radili kod Manje.Kontaktiraj ga na pp ili kako vec pa nek ti on objasni koji sve programi i sva ta cuda.

 

@Cyber Mage

Jebiga mozda nisam rodjen za pesnika ali opet bolje da napisem neki solidan tekst nego da lupam gluposti jer sve u svemu tekst ima posebnu poruku.

(al serem icon_mrgreen.gif )

 

@Svi ostali

Sad kad sam rascistio teke neke sitnice mozemo da se vratimo normalnim raspravama.

Za sada sam procitao samo dva komentara za lake posto vidim da vas je vise ovde ko je jos skinuo pesmu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zashto bi uopshte morao neko da isposhtuje ono shto nevalja!!! icon_mrtav.gif

 

ako udjesh u restorani i naruchish pasulj a kelner ti donese prepecheni prebranac i naplati,ocesh li reci fala doci cu i sutra?ili cesh reci sad sam bio i nikad vishe (udobna vam ova stolica pukeface.gificon_smile.gif )???

 

e tako stoje stvari kod ovog benda kad izadje odsvira izvinjavam se on odbruji(bzzzzzzzzzzzzzzshsshhsshhshshssssssssssstufzzzzzzz.)

i pobedi uz "malu" pomoc svojih drugova iz shkolske klupe koji su toliko zlatni da ni oni sami ne glasaju,vec lichno daju bendu da oni sami napishu(lupam 3 boda Stormagedon)!

a mi gledaoci koji smo poshteno glasali ochekujemo da najbolji pobedi,a ustvari progutamo prepecheni prebranac!

E pa serem ti se na tu slavu!!! pukeface.gif

 

 

To nikako ne moze da se poshtuje!!!

pivopije.gif

Ali ja ne volim prebranac.

Mnogo prdim od njega. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da ne treba da ih krije

 

ali ne treba da se time toliko hvali i kurci

 

tolike godine ce jednog dana dati izuzetne rezultate

trenutno se to ne primecuje u tolikoj meri

ma koliko god on nagrada osvajao

ima on jos dosta toga da nauci

 

kao sto rekoh

bice nesto od njega

samo da se ne pravi vazan

 

 

aj poz

Lepo je to al nisam se pravio vazan vec sam samo objasnio coveku da nisam kurton.

Nimalo mi ne treba efekat kurcenja da bih dokazao svoju svirku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално:Медо, јес' се просро за све паре, лепо је то где си све учествовао, али то си рекао као да самим тим подразумеваш да си бољи од других!

 

Важно је то што свирате из срца, имате енергије (овога поготово), а ако човек ужива у ономе што ради успеће (био школован или не), пре или касније-само је важан труд, преданости и љубав према музици!

 

Ај поздрављам вас

Уздравље

pivopije.gif

Ja svoju energiju nalazim u rakiji 60%.E to se zove old school entuzijazam. icon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E sad posto ja nemam toliku priliku da se smaram oko ovih idiotskih prepiranja onda cu ovako pa da se vise ne sere.

 

Medo prekini sa svim proseravanjima.Mislim ljudi su u pravu.Ti pokusavas previse da promovises bend i to nam odbija,umesto ljudi da nas slusaju oni ce da beze od nas zbog proseravanja.

Nije bitno ko prokurcio o tome kad se sastanemo pola sata pred probu pa cemo lepo ko ljudi da resimo probleme.

Burazeru to je ono sto sam hteo da li si primetio koliko se siri opseg ljudi koji su culi za nas?

Mislis da bi neko postovao ovde da nije interesantno?

Svakog trenutka zbog ovih zajebancija glas ide dalje i dalje, a mislis li da se ja nerviram stvarno?HA,HA,HA.Primeti porast mojih postova ov je totalno cool! icon_da.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...