Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mislim imam neke metal majce, ali sam ih dobila na poklon. Ne mislim da je to iskljucivo stvar pozerisanja, ali vecim delom je tako. Da, i ja ih ne nosim, ne zato da ne bih ispala pozer, nego zato sto ce prva budala da me klasifikuje i onda cu morati da mu objasnjavam ko sam i sta sam. Ne volim da me muzika odredjuje.

 

Ponekad nosim Emperor majcu, zato sto je lepa i volim i je i tretiram je kao bilo koji drugi deo garderobe.

Imam i Block Out (crna je sa skoro neprimetnim natpisom) i Pink Floyd majcu koja je van svake kategorije koliko je volim.

 

Mada moj nacin oblacenja je veoma komplikovan, tako da niko ne moze da 'provali' ko sam i sta sam....

 

Nisam tr00, nosim rozze starke icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam neki dan DIMMU BORGIR - Puritanical... , IM - Number, ZAGOR majicu (hej, zakon je!) i neku crnu sa lobanjama i nekim tribalima (odlicna majica)

 

Pokusavam da se docepam Emperora, Iced Earth, Annihilator i Megadeth...

 

Takodje sam spazio odlicnu maju FREDDY vs JASON, kao i jednu od Paradise Lost (one dve ribe, sijamske bliznakinje valjda), i EATEN BAck To LIFE od Cannibal Corpse-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Raven156

Imam dve majice NIRVANE (prvu sam kupio pre 6 godina, a drugu sam dobio za 18 rodj od Kuma, iako mi je obecao majicu GNR sa nozem zabodenim u srce koju sam oduvek trazio ali nisam mogao da nadjem svoj broj)...

I imam jednu GNR majicu (menjao sam se sa Kumom, dao sam mu GARAGE INC)...

Ali ih vise ne nosim (u javnosti, prerastao sam to, eventualno spavam u njima)...

 

wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... iako mi je obecao majicu GNR sa nozem zabodenim u srce koju sam oduvek trazio ali nisam mogao da nadjem svoj broj...

Ha,mislim da znam na koje majce mislis.

A ja njih imam 2 laugh.gif

Jedna je XL,a druga je prekrojena (isto XL) tako da izgleda k'o zenska.Inace,tu drugu sam dobio od bivse ribe,al' je ne nosim,posto mi dodje kao 'lambada' majca (ono,do ispod sisa),nego samo spavam u njoj biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali pazi kad sam sve maje upropastio...ostao mi samo duks od c.o.f.a - dead girls don`t say no.....od svih tih fan sranja najvishe mi je zhao majca od FNM MDBa i Morbida (dobro i od kreatora ajde) i one usrane majce od Ministry (just one fix ) na koju sam pre nego shto sam je obukao prosuo neki jebeni izbeljivach....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si to kupovala 'iz fazona'? ph34r.gif

NE! Kupovala sam jer mi je bio trip da furam majce bendova koje volim a sad me iskreno boli dupe da nosim takve majce. Nosim ih po kuci uglavnom, ponekad i ovako...kad idem negde...

Evo sad bas na sebi imam Emperor majcu icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oko 25 punk maica (od kojih 5 komada nosim ostalo puni samo orman) i od metala

 

Korn - Follow The Leader

COF - Damnation And A Day; Bitter Suites To Succubi i isti duks ali ih vise ne nosim, a zasto ne znam ni sam. . .

Motorhead - neka najobicnija ali mi mala pa je ne nosim

King Diamond - Abigail II (mala pa stoji u ormanu) i sada sa koncerta tour maicu

Falkenbach - Ok Nefna Tysvar Ty i dva duksa pride sa istog albuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

blago tebi...

 

Meni su najvaznije 3 majice 3 omiljena benda - Morbid Angel - Extreme music for extreme people,Emperor - Emperor EP,King Diamond - The Eye,a imam jos par nekih koje izuzetno retko nosim - Vader,Negura,SBlood,Dimmu Borgir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u Felixu,napred front cover EPja,pozadi samo logo.Savrsena je.Jeste da nije original kao MA i KD,ali jebiga...

Od Emperora imam samo Equilibrium i neku gde je napred kao logo, a unutra njihove face kao kroz maglu, u ljubičastim je nijansama a pozadi je samo logo. jel to ta?

 

Nadam se da ću i ja imati Morbid majcu original od avgusta icon_redface.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Emperora imam samo Equilibrium i neku gde je napred kao logo, a unutra njihove face kao kroz maglu, u ljubičastim je nijansama a pozadi je samo logo. jel to ta?

 

Nadam se da ću i ja imati Morbid majcu original od avgusta icon_redface.gificon_rockdevil.gif

Ma jok,ovo je napred

 

user posted image

 

a ovo pozadi

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...