Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

aaaa, videla sma tu majcu u felixu. extra je icon_redface.gif

 

ja bi dupe dala da imam in the nightside majcu icon_sad.gif

 

bila je u mordoru pre godinu dana neka original majca emperor majca, pisalo je "warriors of modern death" al je bila skupa baš i kad sam nekako skupila keš ono je više nije bilo no.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, ja se sećam da kad god sam išla tamo UVEK je bio Kreator i Metalluca. jedno vreme je bilo Destructiona dosta a Sodom znam da su imali pre par dana. e sad jedino da ideš tamo redovno pošto dobijaju majce non stop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko para su tamo majice? inache imate na subotickom buvljaku majice za 300 kinti, nisam bas nesto gledao te majice pa vam nemogu reci sta ima, ali za kreator sam siguran da ima bar 2-3

Share this post


Link to post
Share on other sites

u ovom feliksu su oko 500-600 kinti, mada kad sam pre neki dan išla na buvljak na nbg da kupujem čarape i gaće ( icon_smile.gif ) videla sam da imaju da se kupe i neke metal majce (maiden, korn, cannibal corpse, slayer i sl.) i koštaju oko 200-300 kinti. al krš su, ono bi se raspalo posle 2 pranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u ovom feliksu su oko 500-600 kinti, mada kad sam pre neki dan išla na buvljak na nbg da kupujem čarape i gaće ( icon_smile.gif ) videla sam da imaju da se kupe i neke metal majce (maiden, korn, cannibal corpse, slayer i sl.) i koštaju oko 200-300 kinti. al krš su, ono bi se raspalo posle 2 pranja.

icon_smile.gificon_smile.gif , znachi te u tom felixu su kvalitetnije od buvljackih, ja sam mislio da je to isto to icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom nosim i kupujem ženske majce... najbolja koju imam je GnR majca koju sam kupila u Budimpešti, roze je, i ima veliki okrugli GnR logo... ali je ne nosim često, budući da nisam neki fan...

Metallica kill em all bez rukava, Apocalyptica, i jedna Slayer bela koju sam sama crtala... imala sam i originalnu Destruction majcu ali sam je poklonila...

 

Od širokih imam Sodom - Persecution mania, koja mi je previše dragocena da se šeta po ulici icon_biggrin.gif jedna bela Metallica - Justice...

 

... i još tuce ne-originalnih majci kupljenih u BGu (Felix), Atini, Budimpešti...

 

Felix ima očajno loš kvalitet printa... Glupo mi je da tamo kupujem majce, nikada ne nađem veličinu, ni album koji želim, jer uglavnom imaju samo najnovije (koji su po pravilu najgori).

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i naravno vredelo bi icon_biggrin.gif

 

@StarbreakeR

Gde god otputujem, gledam da kupim nešto vredno... neko skuplja ploče sa ranim heavy metalom, neko skuplja bootlege, neko salvete i poštanske marke icon_smile.gif ja skupljam ženske metal majce.

 

Inače neki ljudi donose originalne majce iz inostranstva, po narudžbini, imaju kataloge i sl... mislim da ima nekih varijanti za to i u Mordoru, ali moraš da pitaš.

 

edit: slovne greške.

Edited by Valkyrie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok. u mordoru ne možeš da naručuješ. ja sam tražila malevolent creation majcu i bila sam spremna da platim za nju bilo koliko ali su me zavlačili kao šatro nema intresovanja i ne mogu samo 1 majcu... ma lažu

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa naravno. Malo umijeca, kreativnosti i preciznosti et voila! Imas jako lijepu majicicu po tvom kroju. A mozes, na kraju krajeva, odnijeti u stamparnicu i da ti odstampaju sta god hoces na majici. Mada mnogi upropaste, lose ispadne print :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde kod nas nema nigde neka ok štamparija tipa odneseš sliku ili logo pa ti odštampaju. Ima neka glupa gde ti štampaju samo ono što oni imaju (Nirvana, Metallica, Megadeth, Maiden i sl.) al stvarno su ružne majce. Niko neće na malo da radi icon_sad.gif . Ja bi prva odnela negde da mi štampaju neku majcu, al koliko ja znam, toga nema ovde... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...