Jump to content

Just Two Fucks In Lust


miss Penny Lane

Recommended Posts

JUST TWO FUCKS IN LUST

 

 

Dok sam je gledao kako je izlazila iz stana pocelo je da mi se povraca. Da li je to bilo zbog trave i piva, ili zbog Ive, nisam znao. U mom stanu je bio tipican subotnji haos. Iva ga je napustila sa pocepanom carapom na desnom kolenu i razmazanom sminkom. Nastavio sam subotnji, vec poodmaklo dnevni kunt. Probudio me telefon. Stefan, moj ortak. Ne ortak, najbolji drug, prijatelj, burazer.

 

- “Pa gde si covece! Jer si imao burnu noc?”

 

- “Burna noc se pretvorila u buran dan.”

 

- “Opet si privodio maloletnice?”

 

- “Ma jok, brate, priveo sam Ivu.”

 

- “A, ja sam mislio da se nesto interesantnije radi petkom uvece, kada matorci nisu tu.”

 

- “Jebi ga, mrzelo me da se trudim. A ona se…”

 

- “Znam, znam. Kao i uvek stvorila tu. Jebo te , kada ces vec sebi ( i meni) priznati da si bespovratno zaljubljen u nju? Ili da si se navikao na to? Mislim, ne razumem u cemu je poenta. Dobro izgledas, imas cesto praznu gajbu, u sustini mozes da privedes bilo koju od onih psiho-pacenica koje izlaze u “Neon”.”

 

- “Sve ja to znam. Ali , jebi ga, Iva je nekako uvek tu. Prostije receno, nudi se sama. Nego… Jer ti ok da se nadjemo u 12 ispred “Neon”-a ? Osamdesete su, bice ona pederska muzika koju u sustini ne podnosim, ali …”

 

- “A, ne. Dragi prijatelju, ja te vodim na jednu privatnu zurku. Kod male Marije. Mala je … A uostalom, videces i sam. Budi spreman u ponoc. Dolazim kolima.”

 

- “Ja se ,onda, vise nista ne pitam. Vidimo se u ponoc.”

 

U glavi sam premotavao film od sinoc. Prvo smo se navarili kao svinje na gajbi kod Maxe,one klinke sa Zvezdare. Naravno, onda, je usledio jos jedan petak u “Neon”-u. Posle petog piva, prestao sam da brojim. Secam se, da se u neko vreme pojavila. U dimu, mraku i poodmaklom navarenom pijanstvu, video sam je. Ili, nesto sto je licilo na nju. U ovom trenutku nisam bio siguran ni u sta. Stajala je u cosku, sama. Pusila je pljugu. Uzivala u svim tim pogledima. I ja sam buljio. Kao prokleti debil. Znao sam da je videla. Imala je bolesno usku suknju, koja je u najmanju ruku, isticala njeno prelepo i nikako malo dupe. Gore- providna minijaturna majica na bretele. Ok, jasno mi je. Moram da je imam. Once again. A to je bar bilo lako.

Prisao sam joj i prosuo standardne fore. Znao sam ih napamet. Dobro uvezbano.

 

1. Mnogo si mi lepa.

 

2. Nisi svesna sta bi ti sada radio.

I jos ponesto, u tom stilu. Naravno, kroz par minuta, osetio sam njenu crvenu kosu kako pada preko mog ramena i jak miris parfema u nosu. To je bilo to. Trud minimalan, pogodak maksimalan. Opet sam dobio ono sto sam hteo. Jako lako.

Za manje od pola sata bili smo u mojim kolima. Bila je lepo pijana. Isto tako, lepo je i irisala.

Pusila je kao prokleti ludak. Za manje od 10 minuta, koliko je trebalo od kluba do mene, ceo auto je bio zadimljen. I dalje, me fascinirala kolicina (ne)izgovorenih reci. Otkljucavao sam vrata , dok je ona svojim crnim cizmama ubijala stepenice moje zgrade. Nisam se cak vise ni trudio da se vidi da imam dobre namere. I nju je za to bilo bas briga. Mozda se meni, ipak, samo tako cinilo. U ovom haosu. Mada, ipak ne. Kako je samo, arogantno skidala cizme i gasila cigaretu…

Negde u ranim jutarnjim satima, krenula je jos jedna epizoda brutalnog sexa.

Rekonstrukcija gotovo potpuno uspesno obavljena. A u glavi …

Gadila mi se. Niam mogao da je smislim. Ni nju, ni njeno telo, ni njen miris, kosu. Morao sam da prekinem. Nekako, stalno se ovo desavalo. Vec vise od dve godine. Kako i kada je pocelo, ni sam ne znam. Znam samo da mi je prokleto dobro bilo sa njom.

Bilo mi je muka od Ive . Uvek, tako savrsena u mraku kluba, i tako nesavrsena , jutro posle. Kada se vise mirise na znoj, i relikte od sinoc, nego na parfem. Bio sam prokleto drogiran. Tim odnosom. I nisam nikako mogao da izdrazim apstinencijalnu krizu.

Tusirao sam se. Probao da ne mislim da danas. I na juce. I na proteklih par nedelja. Meseci. Godina.

Kapirao sam da sam prestao da zivim danju. Ziveo sam nocu, kao prokleti vampir. Iako sam mrzeo sve te tripove sa gothicom i dark kulturom.

Stefan je kroz par sati dosao kod mene. Krenuli smo da pijemo jos u kolima. Nisam se jos posteno ni otreznio. Privatna zurka kod male Marije bila je na nekom splavu. Iskreno, nije mi se islo. Stefan je , pak , bio u potpunom spidu.

Ekipa ljudi na zurci bila je cudna. Otprilike, svi su bili moje godiste. Riba je bilo, mada vise od pola ih je bilo zauzeto. Stefan se mnogo slosio. Razumljivo. Bio je visednevno zagoreo. Muzika je bila preglasna. Morao sam jos mnogo da popijem da bi krenuo dobro da se provodim.

Proslo je dva, i ja sam vec bio u uzrocno-posledicnoj vezi sa jednom plavusicom sa Karaburme. Nisam znao ni kako se zove. Ni koje je godiste. Ni da li ima sidu. Ili rak. Ali, bilo nam je dobro. Prica se zavrsila u WC-u pomenutog splava, dok je u pozadini gruvala Sepultura. Bilo je mnogo dobro.

Nekako sam otisao kuci. Ne znam s kim. Ne znam kako. Ali bitno je, da je nedelja, dan koji najvise mrzim, osvanula u mom krevetu.

Konstantno sam smrdeo na alkohol. Bolela me glava. Ustao sam da skuvam kafu. Pozvonio je telefon.

 

- “Imate cast da ostavite poruku veselom jebacu Nikoli. Posle signala najavite termin. Piiiiiiiiip.”

 

- “E…gde si … nije te bilo juce u “Neon”-u. Bio je tragican smor odd veceri. Falio si mi u WC-u. Da opet prodrmamo ovaj dosadni svet. Znam da si bio na zurci kod Mare. Verovatno su maloletnice overile. Javi se danas. Prazna mi je gajba ceo dan. Voli te tvoja crvenokosa kucka.”

 

Sledio sam se od tog glasa. I ispustanja dima cigarete ( znam da je u pitanju bio crveni “Pall Mall”) izmedju reci. Obozavao sam je. Kafa je bila vrela. Zasto ne postoje ringle koje kuvaju kafu hladnu? Gadila mi se. Vec u tom trenutku sam okretao broj telefona.

- “E…”

- “Caos. “ ( u pozadini muzika iz filma “Vatrene ulice”)

- “ Pa zovem zbog danas. Treba da se vidimo i te munje.”

- “Nisi morao. Samo dovuci guzu kod mene.”

- “Dobro.”

- “Dolazi.”

- “Dobro.”

 

Tu-tu. Uzasan razgovor. Potpuno sam se preznojio.

Uzeo sam stvari i krenuo. Zivela je u jednom od zlih krajeva Beograda. Zgrada je bila tipicna malogradjasnka. Smrdela je na macija govna i kiseli kupus. Njen sprat bio je drugaciji. Okrecila ga je u crveno. Delovalo je ludacki. Iva nije bila sasvim svoja. Ispred vrata cuo se glas Cipija iz “Osvajaca” : “ Skini mi laz sa ociju, tu masku znam od ranije…” . Nisam smeo da udjem. Ali nisam se suzdrzao. Bio sam u potpunosti horny. Trebala mi je moja dnevna (dupla) doza Ive.

Otvorila mi je. Bila je u prugastoj majici i gacama. Bilo joj je svejedno. Stan je bio u haosu. Previse je mirisao na nju. Poceli smo da se ljubimo… Ucinilo mi se da mi je negde, izmedju muzike, poljubaca i brutalne vatacine rekla da me voli. Verovatno sam halucinirao.

Iz crvenog ludila otisao sam u ranim jutarnjim casovima. Bio sam gladan i umoran. Voleo sam je. Nijedna pekara nije radila. Mrzeo sam je. Dosao sam kuci. Jos uvek neistusiran zaspao.

Prokleti telefon. Opet je zvonio. Bio sam spreman Ivu da oteram u picku materinu ako je ponovo zvala.

 

- “E , brate…”

 

Bio je to Stefan.

 

- “E. Sta se desava. Zvao si hiljadu puta?!”

- “Jer mozes da budes u Studenjaku za pola sata?”

- “Mogu.”

 

Ne znam cemu je vodio ovaj susret i razgovor.

Nasli smo se na onoj klupi kod spomenika. Stefan je sedeo i pusio. Ja sam seo i zapalio. Sedimo. Cutimo. Pusimo. Trip.

 

- “Jer si me zvao da cutimo u jebenom Studenjaku?”

- “Pa da. Za pocetak. “

- “Sta se desava?”

- “Pa zvala me Iva jutros… “

- “Debil je i mene zvao juce. Kresali smo se kao manijaci celo popodne.”

- “Sad se ti iskljucujes. A ja pricam. Zapalila je. Nema je.”

- “Ma sta lupas bolidu?”

-

Vristao sam. Krenuo sam da se tresem. Bolela me glava. Gubio sam se.

 

- “Ne lupam. Jutros me zvala u 9 ujutru. Otisla je u Svicu kod tetke. Verovatno vec seta ulicama, pije mleko i kupuje donji ves.”

 

Cutao sam. Bilo mi je lose. Povracalo mi se. A Stefan je nastavljao…

 

- “Rekla je samo da je nece biti jedno vreme. Taman da ti izlecis tu tvoju two fucks in lust zavisnost. Mislim da je za to doslo krajnje vreme. Zaista.”

- “Nisam ja zavistan, ti si se utripovao. Jer rekla jos nesto?”

- “Da, rekla mi je da ti kazem : “Voli te tvoja crvenokosa kucka.” Prokleti uobrazeni riba - triper od devojke. I bolje sto je otisla. U kurac, Nikola…”

 

Poceo sam da povracam. Stefan me je drzao za stomak. Gerijatrija je gledala. Pse je bilo bas briga. Mala deca su bezala i vristala. Voleo sam je. I nije mi se gadila.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wow....ovo je odlicno...moni, svaka tvoja prica o Evi me odusevljava icon_redface.gif

 

crvena kosa ph34r.gif

nije autobiografja. mada ima nekih elemenata. ideja je autobiografska, no brutalnost nije. icon_mrgreen.gif

i u pitanju je IVA a ne EVA. icon_biggrin.gif

lesi, hvala i da, zao mi je sto je prica dosla u nezgodnom trenutku. icon_sad.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije autobiografja. mada ima nekih elemenata. ideja je autobiografska, no brutalnost nije. icon_mrgreen.gif

i u pitanju je IVA a ne EVA. icon_biggrin.gif

whatever laugh.gif

bitno da je divna....mislim da mi se najvise svidja od svih do sada...odvratno je divna, bas kao sto ja volim icon_redface.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...