Jump to content

Just Two Fucks In Lust


miss Penny Lane

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pretpostavljam da ovo moze biti ok onima koji znaju o cemu i o kome se radi, pa im je jako interesantno, a uzgred i poznaju autora, pa kao - strava.

ja nisam stigla ni do pola price. bljutavo mi je. ne mogu da citam prosto prosirene recenice izmijesane s losim engleskim.

 

nista zlonamjerno.

 

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne daj se moni, ceo rivothrill je uz tebe.

Eh, rivotril... klonazepam...

medazepam, nordiazepam, diazepam, prazepam, nitrazepam, flunitrazepam, bromazepam, flurazepam, halazepam, oxazepam, lorazepam, lormetazepam, temazepam, klorazepamt, alprazolam, triazolam, midazolam i prvi sintetisan hlordiazepoxid (1960.)...

Ne obracajte paznju, spremam ispit icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_cool.gif da udala sam se. uz saod i bg sindikat icon_smile.gif  icon_uhoh.gif

da bash lijepo...udala se a mene nisi zvala... icon_sad.gif

 

mala ne zezaj se s mnom...mala nemoj da ja okrenem plochu...mala bice te svuda...mala bwe... icon_razz.gif

Edited by Twiggy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je do jaja, dobra prica, deluje kao pravo iskustvo, ili bar nama sa bujnijom mastom - mene licno podseca na Bukovskog, Hemingveja, Kapora..i ko zna jos koga ...misli su mi sad skroz u haosu..mozda cak i Kunderu..(ili pak ne).. Ima tu dosta brutalnosti

 

Ali, ono sto je najzanimljivije - je sto je radnja smestena u "Neon".

Reci, majke ti, jel bar neko ime istinito ? wub.gif

 

dobar ti je onaj fazon sa "veselim jebacem"

Edited by trinity

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to ok, ali molim vas da ne stavljate Kapora u ovaj kosh. progutacu ovo za Bukovskog i Hemingveja - posto mi nisu toliko prirasli za srce kao Kapor.

 

uz duzno postovanje autoru ovog dijela - neke stvari i neki ljudi nikad se ne mijesaju.

 

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako dobro. Preti da postane odlicno ako produzis formu.

 

 

Ponegde malo shtrchi nesklad kvaliteta dijaloga i mesta gde se radnja desava...kao i u svim domacim filmovima. Kad bi radnju preselila u neku daleku drzavu, bilo bi jos ubedljivije. Ovako je fikcija ocigledna na pomalo neprijatan nacin.

 

Ali ej!! Jako je dobro! Nemoj da mi zameris na kritici, mnogo mi se vise svidja nego sto imam da "zamerim" icon_wink.gif

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jebote

koja brutala

moram priznati da je do jaja

svaka cast

laugh.gif o gohte...pa simo ili jesi ili nisi... gothic cica maca...

 

trinity , hvala na pozitivnim kritikama... a i svima ostalima hvala pivopije.gif

ovo je divno, prica ima 4 strane komentara icon_redface.gifbiggreens.gif

 

miJo mobi mi je bio u kvaru, pa nisam mogla sa se javim a pp sam tek sad videla icon_sad.gif sorry no.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...