Jump to content

Just Two Fucks In Lust


miss Penny Lane

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znam. zaobilazim TV u sirokom luku u to doba...

lose je shto se distanciras od jedine poludobre stvari u zivotu.... icon_smile.gif

 

bestia, sestro, moram da ti odam priznanje da davno nisam video toliko sublimiranog kicha na jednom mestu....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

lose je shto se distanciras od jedine poludobre stvari u zivotu.... icon_smile.gif

 

bestia, sestro, moram da ti odam priznanje da davno nisam video toliko sublimiranog kicha na jednom mestu....

They say romance is back in fashion - they say that kitsch is back in fashion icon_cool.gif

 

Moj potpis je po tom kriterijumu odmah iza tvog.. icon_razz.gif

 

#Jessy - meni je najbolji citat "Ne bojte se, on je dresiran pas, kao LESI" icon_smile.gif

 

I naravno, pozdrav svim mojim obozavaocima! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

#Jessy - meni je najbolji citat "Ne bojte se, on je dresiran pas, kao LESI"  icon_smile.gif 

aaaaaaaaa icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

jao...sad ce epizoda gde mu kupuju roze charape(to je tako glam-goth icon_smile.gif )

p.s.mada na potpisu BVD-a izgleda da vec nosi neku roze obucu icon_smile.gif

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

They say romance is back in fashion - they say that kitsch is back in fashion icon_cool.gif

 

Moj potpis je po tom kriterijumu odmah iza tvog.. icon_razz.gif

 

#Jessy - meni je najbolji citat "Ne bojte se, on je dresiran pas, kao LESI" icon_smile.gif

 

I naravno, pozdrav svim mojim obozavaocima! icon_cool.gif

Moj potpis je koherentna zajebancija, tvoj je sve vise nego koherentan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif shto volim radne dane... icon_smile.gificon_smile.gif

20h se blizi... buaahahahaha... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Shta se bunish shto si slavan..? icon_smile.gificon_smile.gif To ide u prilog tvojoj...hmm...reputaciji icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Shalim se bre,mnogo dizesh frku,treba da ti je drago shto si imao priliku da glumish s svim tim ljudima... icon_da.gif

Mada je uloga urnebesna icon_smile.gif

Nisam znala da imash fetish na nakit i to posebno na mindjushe icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

recicu ti jednu stvar:

 

nemas moralno pravo da zezas lesija na ovaj il' onaj dobronameran, zlonameran nacin....na taJ nacin karas sebe u zakmo iz razloga shto si se lozila na lesija....

 

e, da vidis, ja se nisam lozio na lesija pa mogu da remse kol'ko hocu.... icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Aaaaaa icon_smile.gif

A da otvorimo mi temu na Kulturi, umetnosti i medijima? ph34r.gif

 

#Delikvent - ne znam da li se ona lozila na njega ali TI drzis njegovu sliku u potpisu.

 

edit: Ha Ha Ha icon_razz.gif

A#Delikvent - ne znam da li se ona lozila na njega ali TI drzis njegovu sliku u potpisu.

 

icon_smile.gif

To se zove samoporicanje... icon_smile.gif

There,there BVD,najtezi je prvi korak,najteze je raskrstiti sa sobom i prihvatiti chinjenicu da imash neizdrzivu potrebu da prestanesh biti strelac od napred i devica od pozadi... icon_smile.gificon_smile.gif Ccc kako Lesi deluje na ljude icon_da.gif Ili se mozda samo lozhish na glumce... icon_smile.gif

P.S.Eeeee,ne znash ti kako je TESHKO odoleti Lesiju kad zavitla ona njegova 2 sexy plava pramena... icon_smile.gif ...a josh kad su onako premazana majonezom,pa svetle na neonkama u Demiji icon_smile.gif Nema...svako zensko srce poskochi...mora da je to bila i moja sudba icon_smile.gif

A mozda je to u sustini zato sto sam plava...pa je trebalo da mi malo kosa izraste(tj. tamniji izrastak) da bi mozak poceo da radi... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  Aaaaaa icon_smile.gif

A da otvorimo mi temu na Kulturi, umetnosti i medijima?  ph34r.gif

 

#Delikvent - ne znam da li se ona lozila na njega ali TI drzis njegovu sliku u potpisu.

 

edit: Ha Ha Ha  icon_razz.gif

slika ima poruku koja nije za devojchice sa ljubicastim fontom.... icon_smile.gif

 

e, jasmina, jebo te, lepo je zezati se na svoj racun, medjutim ostaje chinjenica da the shit has been eaten.... icon_smile.gif

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...