Jump to content

South Park (1997- )


Profesor Chaos

Recommended Posts

ljudi moram da znam koja je pesma iz ungroundable....aj da vas vidim kakvi ste metalci, spikajte :D

 

Koja pesma?! Koliko se secam bila je samo jedna "goth" pesma dok su goth klinci sedeli na stepenicama. Ali ta pesma je ocigledno izmisljena za potrebe serije jer je peva Trey Parker. Barem se meni tako cini. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dam neki komentar na poslednjih par epizoda:

Pandemic 1 i 2-meni medju najboljima u serijalu, epizode uopste nisu lose koliko su ljudi pricali da jesu

China...- dobra epizoda prosek, ali kao sto VAPH rece Cartman koji se miri sa Kinezima :no:

Ona sa mjuziklom je onako, nije losa, a kad sam skontao o kom se to mjuziklu radi cak mi je malo i simpaticna

Ona sa Obamom je dobra

A ovu sa goticarima cu sklinuti za neki dan pa javiti

Cartman VS Vendy mi je najlosija

-----

sve u svemu malo ispod proseka, ali posto se obradujem svakoj novoj dobroj epizodi SP-a a medju novim epizodama sam nasao tri takve meni i nije toliko lose....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja pesma?! Koliko se secam bila je samo jedna "goth" pesma dok su goth klinci sedeli na stepenicama. Ali ta pesma je ocigledno izmisljena za potrebe serije jer je peva Trey Parker. Barem se meni tako cini. :)

 

to sam bas danas saznao, majku mu.

 

a toliko sam se patio, al nema veze...

meni je ova south park sezona nekako prosecna, msm nije ni tako losa, a ni sad dobra. Pandemic mi je strava epizoda :D

 

Edited by Kratkovidi Magarac

Share this post


Link to post
Share on other sites

EPIZODA - „Screw you guys! I‘m going home” gledaćemo u seriji South Park bar do 2011. godine, do kada su se autori obavezali da će praviti nove epizode čuvene serije. Do tada će Keni, Kartmen, Sten i Kajl „snimiti” još jedan film.

- Milsili smo da bismo seriju mogli da završimo filmom, koji bi bio poslednja epizoda - kaže Trej Parker, jedan od tvoraca serijala koji se emituje već 11 godina.

On je rekao da je odlučeno da film neće praviti ukoliko nemaju genijalnu ideju, što se desilo pre nekoliko godina, ali su morali da iskoriste ideju za jednu od epizoda - „Imaginationland”. Priča o grupi terorista se nastavila u tri dela u kojima su „oživeli” Super Mario, Luk Skajvoker i drugi izmišljeni likovi. Za ove epizode South Parka njegovi tvorci su dobili Emi.

Još nije izvesno kada će biti snimljen film i da li će biti nastavka „Team America” iz 2004.

http://www.24sata.rs/vodic.php?id=39465

 

kad procitam ovaj tekst, nekako se oseca iz njega da bi Tray i Matt hteli sve da okoncaju...ali ovde pise da ce se davati do 2011, zbog ugovora...

 

 

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, ja vec nashla na prethodnim stranicama- e, epizoda je dobra, ali i nije neshto. To ti je otprilike kao nasha rasprava na temu "gothic subkultura". Shta je gothic a shta ne- uzas... Ha ha ha, oraju da piju i da pushe- vic godine :) :) :) A ona mala sharena sa roze obrashchicima- ma sve su o shminkeri!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...