Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Cuo sam da je prema ideji te ekipe koja planira dogadjaj Nihgtfall jedini bend koji bi 100% nastupao, a taj lik sa kojim smo mi pricali kaze da bi nas stavio kao favorite po njegovom izboru da i mi nastupamo. U varijanti su jos i Nekropolis, Tales of dark, Demether, i jos par bendova, ali eto, posto sam se zapitao kada cete vi svirati u novom sadu, predlozicemo vas organizatorima.

Mislim, to je sve sto mi mozemo da uradimo, cisto kao znak dobre volje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, kada vam izadje taj album, racunajte me za jedan primerak originala! :da: Gledah vas u subotu u Krushevcu, i definitivno ste mi bili bend vecheri i pored onog PJ tributea jedini bend koji me je ubacio u better mood, i za tih 20tak minuta sam zaboravio da sutradan propustam tankard...

 

Ona Operaphobia je prava nemachka ubica :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pohvalama. Ne brini, bice diskova dovoljno.

Uzgred, oni PJ tribute (mislis valjda na bend Lackawanna) je stvarno dobar, cak i Pepersi zvuce dobro u njihovoj verziji.

A stvarno, sto nisi dosao na Tankard?

 

Vec sledece nedelje...vidis ja to nisam znao :)

Zna li se mozda ko jos dolazi???

Zna se... ali ja jos uvek ne znam. Kad saznam, stavicu na nas sajt, u sekciju "koncerti".

Share this post


Link to post
Share on other sites

LACKAWANNA! hvala :) :) Znachi ja i drugarica se celo veche mislimo kako rekoshe da se zove bend jer nismo razumeli ni njih ni olgu kad su rekli haha..odlichni su stvarno, vokal izuzetan.

 

Pa bre zar i po 10. put da pricham o Tankardu...sada mi je cilj da dodjem na Exodus i to cu vec sledece nedelje da nabavim kartu najverovatnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali smo mi vec par puta sa njima, ali nikad nisam obratio poblize paznju pre svirke u Krusevcu. Uzgred budi receno, kako vam se zove onaj prostor u kom smo svirali, da znam da dopunim na nasem sajtu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li sam potpisao coveka za duzenog za ovaj posednji... elem, u pitanju je gos'n Uros (a.k.a. urs) iz Sremske Mitrovice. Bas nas je bio lepo iznenadio. Mislim da njegov wallpaper krasi racunare svih clanova benda... za sebe, Bucu i Karla mogu da potvrdim.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali smo mi vec par puta sa njima, ali nikad nisam obratio poblize paznju pre svirke u Krusevcu. Uzgred budi receno, kako vam se zove onaj prostor u kom smo svirali, da znam da dopunim na nasem sajtu?

 

KCK..u narodu zvan Index :) al samo turi KCK..kulturni centar jel'te..

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da vam kazem da niste normalni ako ne uvrstite 'crush, kill & destroy' na vas prvi album! odavno me neka vasa stvar nije ovako odusevila, ne znam, mozda sam je vec negde cula, ali onda defiitivno nisam obratila dovoljno paznje :)

:pivopije:

Onda nismo normalni! Ta bi pesma trebala da otvara drugi album!

Mogla si do sada jedino da je cujes na radiju, posto smo je svirali samo na prethodne dve svirke u Nisu i Krusevcu. Pre toga je bila u fazi doteravanja i navezbavanja. Zapravo, to je jedna moja stara ideja i stari tekst, koji su cekali doradu, a onda ih je Buca doradio do kraja, pa sve to camilo kod Karla na kompu snimljeno, dok se nismo setili da sve ispregledamo ponovo. Verovala ili ne, mislim da ima 7 meseci otkako je gotova, ali smo u medjuvremenu radili druge pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, Gero.

 

Da najavim neke od narednih pesama koje ce se raditi: 'Divide And Conquer', 'Minions Of Chaos', 'Abort', 'Say Your Prayers', verovatno ce biti jedna pod nazivom 'Quantum Leap' i 'Space Eater 2', za koju jos nisam smislio podnaslov. Ima jos i par njih sa samo muzickim idejama, pa ne mogu da dadnem naslove.

Da ne zaboravim i neke ideje kao 'Burn The Bridges' i 'Twins In Ruins'.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...