Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

A onda se desilo divno jutro 2000. goddine. Budim se za skolu, gledam "loptu" na BK i kaze: "Dugogotisnji golgeter Fiorentine Omar Gabriel Batistuta potpisao je trogodisnji ugogvor sa Romom..." Kako se to po Romu zavrsilo te sezone zna se. A 2004. nije bilo kraja mojoj sreci kada sam nasao u Veneciji Rominu znojnicu...

Inter, nesretni prokleti klub u kome svi dobri igraci (osim Zanetija) propadnu, i koji ne mogu da uzmu titulu, oni su jednostavno prokleti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno nije red da se spamuje ovde o italijanskim klubovima, mada, psoto se odnosi na bend, onda moderator neka ima malo tolerancije...

 

Dakle, secam se kada je negde pocetkom devedesetih u Tempu (to je nekada bio kultni casopis za neobavestene, da ne pomislite da je to onaj supermarket na Vilinim vodama u pm) izasao clanak o mladom Gabrielu Omaru Batistuti, novm pojacanju Fiorentine iz Boke Juniors...Od tada pa sve do njegovog povlacenja pratila sam sve njegove utakmice...Jako mi je drago sto je sa Romom osvojo scudetto, kada vec nije uspeo one sezone sa Fiorentinom zbog debilcine Edmunda koji je otisao na karneval...Ne znam zasto, ali ja iako ne navijam za Romu, gotivim taj klub...Inter mi je simpatican, Javier Adelmar Zanetti je uvek bio igracina i stvarno je najbolji kapiten, ali kad je klub proklet ni jos 9 takvih mu ne bi pomogli...

 

Vidim da cemo uskoro otvoriti i fan klub Fiorentine od clanova ovog foruma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da cemo uskoro otvoriti i fan klub Fiorentine od clanova ovog foruma....

Sta znam, skroz sam ispao iz fazona. Otkako su Toldo i Rui Kosta pre ne znam ni ja koliko godina otisli iz kluba, vise ne znam ni ko igra tamo.

Za Batistutu necu da komentarisem. Jes' osvojio titulu sa Romom, ali je posle jednostavno zgasnuo i nestao. Gre'ota, najveca legenda Fiorentine svih vremena!

 

A sto se benda tice, mislim da sam rekao da smo snimili 'Crush, Kill, Destroy', miks se privodi kraju. Kad to zavrsimo, treba da na'vatam webmatera da okaci pesmu. U januaru nam sledi obnavljanje domena, u martu cemo najverovatnije preci na novog hosta, posto nam ponestaje prostora na starom, cena je ista, a i treba ponovo placati, itd. U medjuvremeno, naravno, sledi nam i snimanje. Ova pesma je prosla solidno, relativno brzo smo je odradili, za svega dva dana. Videcemo kako ce album ispasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacnije, uradili smo snimanje za 6 sati u utorak, sve sto je snimljeno u ponedeljak baceno je u recycle bin jer smo(sam) se zajebali oko nacina, tj. zajebao me manjak kanala, ma, nije ni bitno, ocekujte pesmu u narednih 10-ak dana, plafon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, skroz sam ispao iz fazona. Otkako su Toldo i Rui Kosta pre ne znam ni ja koliko godina otisli iz kluba, vise ne znam ni ko igra tamo.

Za Batistutu necu da komentarisem. Jes' osvojio titulu sa Romom, ali je posle jednostavno zgasnuo i nestao. Gre'ota, najveca legenda Fiorentine svih vremena!

 

 

 

Gresis, brate, gresis, ove godine imamo super tim predvodjen Likom Tonijem.

 

Nego, jel veceras bila svirka ili je sutra? Ja u poslednje vreme redovno gresim datume i na kraju banem na neku sasvim stotu svirku, a mislim da je ono na sta sam planirala da idem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi dispiace tanto per non avervi visto....La prossima volta forse...Ora vado a dormire...

 

Ne moras da se izvinjavas, bice jos bar dve svirke u januaru. Ajde, lepo spavaj.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da porucim karlu da bi mogao cesce da peva :bigblue:

inace, na listi mojih zelja za deda mraza moracu da dodam i da space eater u novoj godini uvek svira prvi :) ovo stvarno nema smisla, ne znam vise koji mi je ovo put da nisam stigla da vas cujem.

 

E pa sto se tice toga ne moras da brigas, necemo se vise pojavljivati posle 00h na sceni u BGu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...