Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Danas je, dragi nam, Djiga zavrsio snimanje bubnja, zvuci super, sutra imamo dan pauze da se malo odmorimo jedni od drugih i od muzike, onda u ponedeljak da eventualno sredimo bubanj ako se treba sta srediti, a onda u utorak nastavljamo drugu petinu posla tj. snimanje basa, eto tako, ide lagano.

 

E da, zaboravih jos jednu stvar koja nema veze sa nasim bendom, lai ima velike veze sa ovim danom:

 

GDE GOD TI DA IGRAS TU SU TVOJI GROBARI, SAMO TEBI VERNI SAMO TEBI ODANI, OOOOOO PARTIZANEEE, VOLIMO TEEEEE, SRCEM SVIIIIM !!!!!!!!!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, zaboravih jos jednu stvar koja nema veze sa nasim bendom, lai ima velike veze sa ovim danom:

 

GDE GOD TI DA IGRAS TU SU TVOJI GROBARI, SAMO TEBI VERNI SAMO TEBI ODANI, OOOOOO PARTIZANEEE, VOLIMO TEEEEE, SRCEM SVIIIIM !!!!!!!!!

 

 

Obozavam te!!! :):):):):):)

 

Svaka cast!

 

Pozz! za namucenog Djigu! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je, dragi nam, Djiga zavrsio snimanje bubnja, zvuci super, sutra imamo dan pauze da se malo odmorimo jedni od drugih i od muzike, onda u ponedeljak da eventualno sredimo bubanj ako se treba sta srediti, a onda u utorak nastavljamo drugu petinu posla tj. snimanje basa, eto tako, ide lagano.

 

E da, zaboravih jos jednu stvar koja nema veze sa nasim bendom, lai ima velike veze sa ovim danom:

 

GDE GOD TI DA IGRAS TU SU TVOJI GROBARI, SAMO TEBI VERNI SAMO TEBI ODANI, OOOOOO PARTIZANEEE, VOLIMO TEEEEE, SRCEM SVIIIIM !!!!!!!!!

cisto da se zna koji je najbolji i najstariji klub ser-vozdovac-beograd.gif

 

:D

 

kako napreduje snimanje...cista da znate da sam vas ubacio na mp3 plejer...pustam mladjanim metalkama da se edukuju....hahaha

Edited by @@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala lepo za poslednji post.

 

Elem, evo, ide, danas smo nabudzili moju srecicu njegovo velicansktvo Ampega i na njega 3 mikrofona pa sam snimio i 3 pesme, super zvuci, verujem da cu zavrsiti do petka, onda ide 3-4 dana predaha zbog Bucinih obaveza koje su dobro dosle da skroz sredimo i editujemo gde treba bubanj i bas. Eto tako, ukratko, inspektor Gera ce vas obavestavati o eventualnim nepravilnostima u buducnosti, a ja o svemu ostalom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :) :) :) :)

 

Hvala, hvala, sluzim narodu.

 

Onima u c marketu cu da jebem kevu, ispraznili smo cipiripi blok kutiju, a eurokrem je pri dnu kutije i mislim da ce vec sutra biti ispraznjena, morace da nabave to malo brze, ima da ih dignem u vazduh u suprotnom!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ljudi, 23.marta tekuce godine sviramo u Domu Omladine na promociji nekog diska radija 202 (kompilacija). Prosli put u Domu je bilo bas otuzna atmosfera, a i nedostajala je nasa uglavnom standardana publika, tako da, potrudite se malo s obzirom da je publika na jugu uvek bila za tri klase bolja u svakom pogledu (pod tim mislim da dodjete i da se iskacete, jer tome sluzi nasa muzika). Jos jedan datum...28.03.2007.-Zajecar.

A sto se tice snimanja, pa Karlo je juce naprasno otisao iz studija, kasnije smo saznali da je otisao u juznu Nemacku i poceo osvarenje zivotnog sna, zakupio je manji posed i na njemu ce izgraditi koncentracioni logor. Kada je djiga to cuo totalno se naljutio na nas i rekao je sledece:,,Ko vas jebe, vi ste neozbiljni, idem ja da zavrsim skolu''. Bosko za sada jos nije primio ove informacije o raspadu benda jer je pre nekoliko dana morao da odleti za Ub City, jer tamo vlada neki virus medju kravama (postoje opravdane sumnje da su krave zbog ove globalne promene vremena zapale u depresiju). A sad imate odresene ruke da isprozivate i poslednjeg clana. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...