Jump to content

RPG


Tyrael

Za koji RPG mislite da je najbolji?  

114 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe, zna se ko vodi. Diablo naravno, ne zato sto ima pricu, ne zato sto izgleda dojajno, nego zato sto je najzarazniji rpg koji je do sad izasao.

Не, већ зато што у правом РПГ мора много да се чита, мора много више да се употребљава мозак, а играчи махом не знају енглески довољно добро или им је мозак закржљао. Прави РПГ се игра месецима, темељно, са уживањем. Љубитељи Diablo-a, молим без увреде. Ово је упућено онима који осим те игре нису више ништа играли.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam igrao sve...

1.) Ali da Diablo je najzarazeniji... (samo da je jos bolja rezolucija, mislimk i oni su mu jebali kevu 800x600)...

Ljudi Diablo je RPG Hack 'n Slash fazon...

2.) IceWind Dale

3.) NWN

4.) Fallout

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам играо пар веома добрих модова за NWN. Препоручујем вам да поскидате неке са сајта и да пробате, таман да се убије време до изласка другог дела... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, већ зато што у правом РПГ мора много да се чита, мора много више да се употребљава мозак, а играчи махом не знају енглески довољно добро или им је мозак закржљао. Прави РПГ се игра месецима, темељно, са уживањем. Љубитељи Diablo-a, молим без увреде. Ово је упућено онима који осим те игре нису више ништа играли.

icon_da.gif

 

 

Neverwinter nights tek treba da odigram..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U neverwinteru budi monk...ne nosis ni armor ni oruzje,ali kad dobijes neke jebene feat-ove raskidas kevu svemu i svacemu

 

A sto se tice dagotha u Morrowind-u,nisam 100% siguran,ali mislim da je nemoguce preci kod njega...mozda mozes da probas sa nekim jacim level-om,ili,na kraju krajeva otvori construction set i vidi u scripti za dagotha sta se kaze...ja licno nikad nisam prelazio na dark strane(osim ako pod mracnim ne podrazumevas Morag Tong,tu sam im jebao sve po spisku:))

Znam samo da je moguce da povampiris...ili ako imas bloodmoon(drugu expanziju)mozes da postanes i vukodlak...

Edited by Grunger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Претпостављам да ћеш бити паладин, заштитник вере и добра. icon_wink.gif

Light is my strength!

 

 

@Grunger-------Izgleda da ne moze sa Dagothom.

Sinoc odem kod njega da izvrsim kao sedmo prorocanstvo i sad mi kao razgovaramo..

I lepo me pita da li zelim da mu se pridruzim,i ja kazem da hocu i ne vredi. no.gif

 

Fazon kao ne mozemo da verujemo jedan drugom.. icon_rolleyes.gif

I onda ga ubijem..to je to.

A reci mi molim te kako da se povampirim?

Imao sam jedan zadatak da ubijem nekog vampira..to je jedini vampir kojeg sam sreo u igri..

Edited by Thor the Guardian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...pustis da te vampir ujede i cekas tri dana,ako se dobro secam...I onda svako juri da te ubije,sunce te "iritira",ne mozes da trgujes,ali zato mozes da pridjes npr. Vivec-u udaris ga,ubijes ga i odes:)

 

A construction ti je fora za 10...mozes da modifikujes igru na najlaksi moguci nacin dosada poznat u istorii elektronske zabave...?Jednostavno,morrowind-u engine funkcionise tako da sve moze da se menja preko construction set-a...Doduse,treba malo vremena da provalis sve cake,ali u pocetku,npr. mozes ladno da ostavis full set daedric armora ispred tvojih nogu:)Ili mozes sebi da napravis gajbu,a jos ako znas scripting(to me i dalje jebe)mozes da pravis i svoje questove,pa cak i factione...Ja sa nekih foruma o morrowind-u znam likove koji su pomocu construction seta izbrisali sve u celom morrowind-u osim zemlje,brda,vulkana i vegetacije...i onda su poceli da prave totalno bnov igru...nove rase,oruzja,questovi,factioni...Vulkan Dagoth Ur su primenovali u Mount Doom...Nastavak price pretpostavljam da kapiras:)A nekada davno sam i sam sudelovao u pravljenju nekih plug-inova,vecinom kao interior designer,to mi je najbolje islo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...pustis da te vampir ujede i cekas tri dana,ako se dobro secam...I onda svako juri da te ubije,sunce te "iritira",ne mozes da trgujes,ali zato mozes da pridjes npr. Vivec-u udaris ga,ubijes ga i odes:)

 

A construction ti je fora za 10...mozes da modifikujes igru na najlaksi moguci nacin dosada poznat u istorii elektronske zabave...?Jednostavno,morrowind-u engine funkcionise tako da sve moze da se menja preko construction set-a...Doduse,treba malo vremena da provalis sve cake,ali u pocetku,npr. mozes ladno da ostavis full set daedric armora ispred tvojih nogu:)Ili mozes sebi da napravis gajbu,a jos ako znas scripting(to me i dalje jebe)mozes da pravis i svoje questove,pa cak i factione...Ja sa nekih foruma o morrowind-u znam likove koji su pomocu construction seta izbrisali sve u celom morrowind-u osim zemlje,brda,vulkana i vegetacije...i onda su poceli da prave totalno bnov igru...nove rase,oruzja,questovi,factioni...Vulkan Dagoth Ur su primenovali u Mount Doom...Nastavak price pretpostavljam da kapiras:)A nekada davno sam i sam sudelovao u pravljenju nekih plug-inova,vecinom kao interior designer,to mi je najbolje islo...

Jbt..kako sam se sad napalio..sav sam se nazario.. ph34r.gif

Moram da savladam taj editor..a mislio sam da je u Warcraftu najlakse praviti mape..

skontao sam da je moguce praviti raznorazne likove,nove rase...aaaAAAAaa wallbash.gifwallbash.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ce se morrowind igrati i 2050...Ima sasvim napredan engine koji omogucava izmene,a na kraju krajeva,ko radi sa 3d grafikom moze da pravi i nove modele likova,oruzja,bilo cega(kao naprimer moj otac...Al njega zabole uvo za morrowind...doduse,jeste jednom davno radio neka oruzja za max payne-a:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ce se morrowind igrati i 2050...Ima sasvim napredan engine koji omogucava izmene,a na kraju krajeva,ko radi sa 3d grafikom moze da pravi i nove modele likova,oruzja,bilo cega(kao naprimer moj otac...Al njega zabole uvo za morrowind...doduse,jeste jednom davno radio neka oruzja za max payne-a:))

A ja sam tek uspeo da ubacim par npc-eva.. icon_cool.gif

Hteo bih da napravim poseban,izdvojen svet..samo za to ce mi trebati 20 godina.. icon_rockdevil.gif

Jebote, skidao sam screenshotove za Oblivion wallbash.gif kakva grafika wallbash.gif

kakva grafika wallbash.gificon_cry.gif

I jos plus se svi NPC-ijevi ponasaju potpuno realno..u odredjeno vreme odlaze na posao itd.. wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif kad cu ja to igrati..

 

Edited by Thor the Guardian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad cu ja to poterati na mojo masini:((((((

Posto igra izlazi uskoro,rekli su da bi za normalno teranje igre bila potrebna najnovija trenutna konfiguracija..znaci mogu da prodam svoj FX 5700 koji me je tako lepo sluzio.. violent.gif

A o procesoru i ramu ne zelim ni da pricam.. wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto si to rekao?!?!?!?Zaaaaaaaassssssssstttttttoooooooo!!!

 

Nema vajde,to se u mojoj kuci nece igrati...

Snaci cemo se vec nekako,nemoj da odustajes..rekao sam-ima da igram Oblivion pa makar mi to bilo zadnje..

doduse,to sam rekao i za World of Warcraft,pa jos nisam.. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...