Jump to content

Stentor


Scarlet

Recommended Posts

budite uz mene... i upoznacjete sta je energija u muzici koja vam nije omiljeni izbor... ali vam ipak nesto daje..

 

uz tu muziku se posissssa najvishe piva... . lepo vam je!!! to je jednostavno STENTOR laugh.gif

 

 

Ono sto cju vam recji jeste da su pocheli kada sam ja imala 4 godinice... joj.. daleke '88 godine. Postava benda je imala raznorazne promene... sto zbog aktuelne vojske, nikad zbog ne usviranosti. Harali mnogim tada popularnog hevi-metal scenama... mnogi iz benda su svirali u josh kojim bendovima takodje uspeshnim. Jednom je skoro na RTV Belle Amie.. neki muzichki kritichar rekao da su dva niska benda obelezila nasu rok scenu... Kerber i Stentror... dodushe.. Kerber je zaradio kud i kakmo vishe novca .. snimao u najprestiznijim studijima gde su i RollingSounsi.....

 

Stentor .. uspavano bozanstvo se danas ponovo budi.. uz nadajmo se konachnu postavu... vrlo chudnog socialnog statusa.. heheh..

 

Bojic Dejan, Bojic '70, solo gitara, vechni i do sada stalni chlan Stentora.Oshtri virtuoz na svojoj hand made gitari.. stalno ga vrbuju neki bendovi.. ali on je pun nekih tezgaroshkih predrasuda.. so PANTOOHOUSE, KERBER, NAJDO..izvinite...

 

Miodrag Stevanovic, Shpiklja '60, Bas gitara ex chlan poznate grupe MAMA ROCK.. mozda se vashi roditelji secjaju.. trenutni basista popularnog gothic benda DILUVIJUM

 

Bratislav Stankovic, Buca '86, mladi bubnjar , sanja samo o neobuzdanom odjeku tih okruglih spravica.. a uz put pricha o nekom advokatskom poslu.. Ko razumeti ove mlade hehe.. prepun energije ! Chujte taj glas.. !Motorhead beat je njegova vodilja

 

Eto to je chrobna trojka... bozanstva stentor... ja sam u nameri da vas upoznam sa njima jako zagrejana. Obaveshtavacju vas o svirkama.. i ostlim deshavanjima... prenecju onima koji nisu posetili njihove nastupe deo atmosfere... a vi cete ih sigurno zavoleti..!

 

MOMCI UBIJAJU NA MESTO! GOD SAVE TEH QUEEN!

vidimo se! wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mogucje je.. kada su imali Ninu.. pevachicu.. koja je za tadashnje fashion doba nosila helanke zajedno sa svim ostalim chlanovima hahhahaha i bdw bila komercijala za publiku... kazu da je bila loooda.. jednom joj je neko pruzio ruzu a ona je odgrizla ahahah stara postava je prashila... mada se sada udala za nekog nemca i ugojila.. joj..

 

sta je na toj kaseti... hehh..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ono sto mogu da vam kazem je da uveliko vezbaju... bile u neke varijante ovih moto skupova i svirki po srbiji... zadnja je bila u Boru. Nadam se da cje ih biti josh iako je zima.. otvaraju se neki klubovi... samo mi nije jasno zasto ipak nisu otishli na festival piva u bg-u

 

sve u svemu , danas to nije trash i speed metal .. imaju mnogo ali mnogo vishe stila.

 

Pa zar mislite da cju vas izneveriti hahah chim padne svirka obaveshtavam... joj mozda se i ovde nadje neko zainteresovan a?

 

ajd vechni poz od Scarlet

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_mrgreen.gif heh nista uvredljivo..

 

eto mogu vam recji da su pored svojih - autorskih pesama poskidali i neke druge.. meni je najupechatljiviji Motorhead. hehe

 

e da.. prsla bruuuka... neki prehistorik chlanovi se bune... sto je stentor ziv.. kao ime.. a muzika je totalno izmenjena.. a i chlanovi sem Bojicja koji ga je i tada chinio.

 

Podrshka narode ... podrshka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

pa pazi ovako.. mozda su zibacili extreme fore.. i malo su eenergichini, bez primesa nepismenosti, muzichke naravno.

 

Nemoj tako. Postava ima svoje melodije koje ih vode ka onome sto najvishe vole da chuju... pa to i sviraju.

 

Juche su bash bili u novom studiju i pregovorili za snimanje. Bdw.. pojavio se i neki lik.. koji je prvobitno bio nesto Alcoholici... sada je neki producent.. tako da .. tako da.. imaju shanse!

 

nije tachno da su se ikada ponovo prikupljali posle neke 90 i neke..

 

nadam se da cje te obradovati

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

 

Oki.. ja sam bash losh vodja teme hihi...

 

sve se oprashta.. mora neko da prizna...

 

Stentor je konachno snimio prve dve pesme u gluvom li sobichku

 

prva stvar: King of bams

druga stvar: Rise and fall

 

druga je bolja.. sve u svemu momci rade.. na snimanju neeeekog spota.

 

Pochetak marta - klub- bivshi Kolumbar pored sinagoge... bicje promocija, karte se najverovatnije necje placjati. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da se ukljucim, imam drage uspomene s ovim bendom. Naime, valjda '94 na Balkan Horror Operi je Stentor nastupa i dobro svirao, sto jes' jes'. Posle njhovog nastupa naletim na pevaca im i, onako mladalacki odusevljen, cestitam na odlicnoh svirci i nahvalim ih nesto u par minuta monologa. Ocekivao sam da odatle krene neki smislen dijalog sa mojim, potencijalnim, novim idolima (hehe), a covek ladno odgovara: hvala, imas deset kinti za rakiju? Mislim... kakav attitude icon_smile.gif zar nije spustanje? icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aahahahahahahahah

 

 

dobro.. Danashnji pevach je tadashnji gitarista, mislim da je i tada pisao muziku i tekst.. Bojicj Dejan, koji je jedini sa onim iskonskim osecjajem da bend treba da gura... to mi je dechko... pa znam dosta anegdota iz benda...

 

ako je taj tadashnji "dechko" bio povisok i malo puniji... i mozda te bahato nagazio - bio je to "BIG Sale". On ima kokoshije slepilo, nije losh chovek ali se loshe snalazi sa sopstvenim demonima a onda i sa svojim kompleksima, koji mu dodju opet neki demoni samo su recimo nizeg stepena LOL. Od tog doba verujem da je proshlo desetak godina, i on... je zapao u svakojaka stanja.. od narko do nashe najblize ludare u Toponici . Sve te stvari on teshko podnosi kada mu danas neko stavi na sto... te zvanjka unaokolo kao zasluzuje neka prava.. kao je Stentor njegova lichna karta.. lol a da u stvari nije napisao nista niti ikako doprineo bendu. Ima sjajne glasovne mogucjnosti... ali opet.. tada se sve svodilo na urlanje! Necje me iznenaditi ako se sudski spori sa Stentorom oko Imena benda lool.. te Dejan zuri da sve zastiti.

 

Shime.. nekadashnji chan.. sluchaj nosim kecelju... ozenjen sam.. i pravim gusle bend... Zoki.. bubnjeve lupa u Saloonu sa tezga bendom.. onda neki SOS i josh par... bezveze..LoL dodjoh do prehistoric... chlana.. Nina..kazu da je bila hell like zgodna... elem tada su se i onako nosile helanke ahahah - je u Dojchu.. ima dete od sedam sa epilepsijom.Stalno je depresivna... i bezveze muza. toliko. Nekad se zabavljala sa Bojicjem, zbog chega ja danas strashno... imam osecjaj da mrzi zenske pevache heheh.. i da dodam.. par ... kresni me pokushaja da se napravi bend Extreme fora... ahah uzas.

 

LoL ja cju sad biti malogradjanka.. pa cju vam isprichati hahha...

 

Mozda ste chuli za neki bend Bloody Earth ili Duh starih predaka. U njemu peva jedna potpuno muzichki gluva i slepa devojka.. ja sam laik za to... ali tako kazu.. ala je lepa da ni ja ne skidam ochi sa nje. Kad je vidim naravno ahha.

Pri dejstvu neke droge utripovao Big Sale da je zeni. Obavestio porodicu.. sve se ugovorilo.. i doshli su svi... onako kolektivno, porodichno.. kod njenih da je zeni!

naravno devojka ga je poznavala iz down town metal rupe... ali.. dzizzzuse!

 

...tako da svarozicju, imao si posla sa ne libelisanim tipom.

 

Stentor danas ne svira Slayera... niti je to taj fax sada. Dosta su se muzichki shkolski postavili... u smislu da pesma prosto shkolski zvuchi - sa jasnim uvodom naravno temom razradom * przenje* i zakljuchkom. Ima tu i bluza... i nekih dobro ukombinovanih cakica hehe Sve u svemu daje energiu. Nadam se da cje van moto skupova nabasati na nekog sain tonca.. kako bi mogli da zvuche kako treba i za ostale ljude.

 

Ja nikada necju razumeti ljude koji ovako komentarishu stvari, ali citiracju nekog lika, kom' ni ime nisam chula.... a svira u T-error-u za koji sam chula jer je nishki bend... al' opet ko zna kako sviraju ahahah uzashhhh. Mislim idem logikom, da danas svako pricha da je neki compjuterski genije... a u stvari... kretenishe zestoko.

 

"Chuo sam da ste se opet prikupili.Ajde da se vidimo" posle toga je usledo neki susret tipa Yetti *neki metal club* u kome ljudi i koji ne slushaju bash taj pravac...cimaju glavu, kolena.. shta kom odgovara... a "T-error lik" : "josh nisi prelezao dechije bolesti" mislecji na solaze, koje iskreno nisu na pogreshnom mestu niti smaraju duzinom..

 

Ne gledam stvari pristrasno.. chak kazem da Bojicj na King of bams snimku glasom zvuchi za moj ukus neprijatno.. ali upravo je takav efekat prostote glasa hteo. Sve ostalo je savrsheno... heheh i naravno ako naidjete na super osetljivo uvo, recjicje " koji je bre ovaj basista? krlja ponekad." hih, stari Shpix. bubanj su sample-ovi.

 

 

nadam se da se skoro vidimo.. blo kako bilo... snimke koje cje privi chuti u bg-u cje biti Letate na yumetalu ili Mira A. Polak.. heh pitate se shto.. ona obozava Bojicja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aahahahahahahahah

 

 

 

ako je taj tadashnji "dechko" bio povisok i malo puniji... i mozda te bahato nagazio - bio je to "BIG Sale". On ima kokoshije slepilo, nije losh chovek ali se loshe snalazi sa sopstvenim demonima a onda i sa svojim kompleksima, koji mu dodju opet neki demoni samo su recimo nizeg stepena LOL. Od tog doba verujem da je proshlo desetak godina, i on... je zapao u svakojaka stanja.. od narko do nashe najblize ludare u Toponici . Sve te stvari on teshko podnosi kada mu danas neko stavi na sto... te zvanjka unaokolo kao zasluzuje neka prava.. kao je Stentor njegova lichna karta.. lol a da u stvari nije napisao nista niti ikako doprineo bendu. Ima sjajne glasovne mogucjnosti... ali opet.. tada se sve svodilo na urlanje! Necje me iznenaditi ako se sudski spori sa Stentorom oko Imena benda lool.. te Dejan zuri da sve zastiti.

 

LoL ja cju sad biti malogradjanka.. pa cju vam isprichati hahha...

 

Thanx za pojasnjenje, ali cemu sve to sa ludarama i ostalim tragedijama? Mislim, u najmanju ruku je neukusno da raspredamo ovde i ovako o necijim teskim trenucima. Prvi put cujem za sve te stvari i bolje da nisam cuo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da.. to sam i ja pomislila posle ovog citiranog pasusa.. pa rekoh.. zute strane nisu potrebne.. a ovo je forum.. svi su slobodni.. da kazu sta hocje a da to nikog ne ugrozi bitno ahha.. i da mnogi potencijalni fanovi zele da znaju takve sacrelicious things.. chisto polazim od sebe pa chak i nekih officialnih sajtova koji kontaju da fanvi prosto zude za takvim informacijama

 

bilo kako bilo.. ovo je prvi i poslednji put.. ahah

 

ODLUCHILA SAM .. DA SVAKOM POSHALJEM PO DISK SA PESMAMA, NARAVNO KO ZELI DA CHUJE.. bitno je da svako da svoje mishljenje

 

icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da.. to sam i ja pomislila posle ovog citiranog pasusa.. pa rekoh.. zute strane nisu potrebne.. a ovo je forum.. svi su slobodni.. da kazu sta hocje a da to nikog ne ugrozi bitno ahha.. i da mnogi potencijalni fanovi zele da znaju takve sacrelicious things.. chisto polazim od sebe pa chak i nekih officialnih sajtova koji kontaju da fanvi prosto zude za takvim informacijama

 

bilo kako bilo.. ovo je prvi i poslednji put.. ahah

 

ODLUCHILA SAM .. DA SVAKOM POSHALJEM PO DISK SA PESMAMA, NARAVNO KO ZELI DA CHUJE.. bitno je da svako da svoje mishljenje

 

icon_biggrin.gif

kazi Bojicu da svrati na pivo...snimci su super za uslove koje su imali, druga pesma je jos bolja

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Unapred... chitam neke stvari koje sam pisala i kontam kako srljam, zurim.. i greshim dok kucam. To me tako izludjuje.. forgive me.. *dobro kad nije ispalo fork me* hihi

 

 

Da li je neko 28 ili 29 05 bio u SKC-u? zanima me. Podsecjam svirao je Revolution je' te.. da vas ne zbuni.. da da Stentor...zajedno sa Atomskim sklonistem.

 

zanimaju me utisci? ovo i treba da je pisana forma.... za sajt su josh zeleni.

 

i da... SORRY svima onima kojima sam obecjala snimke.. jednostavno se oduzilo chekanje onog boljeg doradjenog snimka, a kasnije sam ja bila zauzeta .. pa na kraju i batalila sve to. sve u svemu,. htela sam da uchinim but it is not my bzns.

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Pozdrav STENTORU,to je bio dobar bend,ali mislim da stvarno nije u redu da se ovde prosipaju stvari iz lichnog zivota clanova benda(pogotovu za Big Saleta).Koliko sam skapirao temu je pokrenula cura nekog iz benda,,,cccc,,,mislim nije bitno,ali isposhtuj clanove koji su u tom bendu(bili)ili su sad,a postoje i druga mesta gde moze da se pricha o takvim stvarima!!!!!

 

STYPTIC podrska Stenoru!!!!!

 

myspace

 

band-1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам да ли је тачна прича коју сам чуо, али неко ми је једном рекао да је једном певачици нека риба из публике ставила лову у деколте (као кафанској певаљки), ова попиздела, скочила са бине и угазила је на мртво име.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...