Jump to content

Stentor


Scarlet

Recommended Posts

 pratite link - STENTOR - 

 

 

Odlicno Old School :)

 

Čudno, sad sam proverila, sve funkcioniše.

Možda ti je izašla poruka da oni žele da ti uzmu novac da bi postao njihov Premium Member. :meshuggah:

 

Problem je da ne mogu ni da kliknem na te linkove . A bas me zanima taj demo

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta ovi stentorovci danas sviraju ? krenuli su ko slayer, pa izdali onu budjaavu kasetu ( koja nit smrdi nit mirishe ) za silver cross..menjali ste pravac i zvuk kako su se trendovi menjali, malo metal, pa malo vishe metalcore, pa gde ste danas stigli...najbolje sta ste radili su upravo ti snimci sa pocetka, znaci Slayer styla...nemoj samo neko da mi prica kako je sad sazrelo kako je sad autenticno...to kod Tombbe Di Bombbe ne prolazi.

suckers!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dogovorite se vi sa time...ona mala fufa isprica i sta je radila sa gitaristom i kada maltene, ovaj lik mi prica ne postoje, a Ajlin kaze postoje, a ja ispadam lud sto kazem sta mislim o celoj toj prici...nekako najvise verujem Ajlin...ali ako oni postoje a to sto sada rade nema veze sa starim Stentorom, isvolite lepo promenite ime, pa zapocnite novu epohu i novu pricu...a ne na ime da se vacari stara publika...i sta neko cuje axa Stentor evo su oept do jaja, uzme njihovo izdanje poslusa i skonta da to nema veze sa Stentorom...i sta onda, ko je tu lud posle a ko ispada prevaren...zato sam rekao da te stvari ne prolaze kod mene, nadam se da me sad razumete....znaci ako rade i ako nemaju veze sa onim od pre cemu onda da se zadrzi staro ime ? muziku dajem al ime ne dajem xaxaxaxaxaxa daj bre xaxaxa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Gledam nešto,aj ovaj Stenćtor,ništa spec.al šta je bilo sovom Skarlet što je otvorila temu?koko vidim,ona je bila cupi od jednog od ćlanova,prosrala se po forumu,oni raskinuli...štas dalje dešava,de je mala,jebo stentor,šta je sa Scarlet i ses?

 

''gde su, šta rade''

 

''paparazzo lov''

 

''narod pita''

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...