Jump to content

Stentor


Scarlet

Recommended Posts

Mislila sam da ove teme nema pa sam postovala negde drugde.

Ima li neko link za onaj čuveni demo sa početka devedesetih, dok su u postavi bili Veliki Sale, Šime i Bojić?

Veruj nigde nisam video nikakav link za ovaj bend

Imam samo na kaseti TOO BLIND TOO FEEL dobar album

 

 

sada me mrzi da otvaram temu i o grupi DRIFT koji su izdali INCISIONS 1994 mnogo dobar bend i album.

 

 

I zalosno je da ni nema teme pa cak ih nema ni na Enkciplopediji

Edited by dudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj nigde nisam video nikakav link za ovaj bend

Imam samo na kaseti TOO BLIND TOO FEEL dobar album

 

Bas sam nedavno slusao taj album...Ne daj razlog psima, ta mi se pesma najvise dopadala(jedina na srpskom)

Bili su jako dobri na Balkan Horor Operi, pa su na zahtev publike, svirali jos jednu pesmu...

Svirali su i jednu od Slayer...

Steta sto su brzo prestali sa radom...

 

sada me mrzi da otvaram temu i o grupi DRIFT koji su izdali INCISIONS 1994 mnogo dobar bend i album.

 

Imao sam tu kasetu, fin album...(tad sam kupovao sve albume domacih bendova, uglavnom su to bile kasete, i bilo je finih stvari...)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa 'ajde nekako.. ako vas ne mrzi...

 

Msu momci davne 1993. dali demo na kaseti koji mi je ko zna gde.. možda je keva i bacila... Ići ću tamo da preturim pa ako ne nađem gnjaviću vas dvojicu da mi bacite u neki slušljivi format.

 

Koje su pesme na tom albumu, Dudi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa 'ajde nekako.. ako vas ne mrzi...

 

Msu momci davne 1993. dali demo na kaseti koji mi je ko zna gde.. možda je keva i bacila... Ići ću tamo da preturim pa ako ne nađem gnjaviću vas dvojicu da mi bacite u neki slušljivi format.

 

Koje su pesme na tom albumu, Dudi?

 

EVO PESAMA SA Too blind too feel albuma.

 

RAVEN, FURER,SOLITUDE,BORN IN FIRE,FURY

 

MOANING REALITY,PATHETIC END,CHANNEL ZERO,ESSENTIAL EVIL, NE DAJ RAZLOG PSIMA

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Ajlin mislila na onaj demo pre tog albuma...taj demo sadrzi 4 pesme i ja sam imao to na nekoj kaseti u pitanju je pravi trash inspirisan slayer-om, destrauction-om...pestilence-om....etc

 

Ovaj album o kome pricate je nesto kasnije snimljen pred raspad benda i cini mi se polako je ulazio u mesavinu stentora sa primesama hard core-a koji je tada vec uzeo maha medju klincima....Mislim da ces tesko naci taj prvi demo posto ga ni Bojic nema:)...a Big Saleta vidim jednom u god dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Drugari moze li neko da mi ostavi mejl ili sajt nekog od clanova benda, jer bih jako voleo da im arhiviram informacije o njihovom albumu Too Blind To Feel. Ili ako neko zna puna imena ovih nadimaka koja su ovde u omotu napisana, neka ih postavi ovde na temi.

 

Sale - bas, glas

Shime - bubanj

Vuksha - gitara

Dani - gitara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta neka pisma imenici i čuda su mi na terasi po kojoj sad nema svrhe kopati jer mi je cela jedna kutija koja stoji ispred svega pokisla pre neki dan od onih kišurina pošto sam stručno otišla na posao i ostavila otvoren prozor.. Sadržaj je još uvek mokar i nema šanse da je pomerim.. ali ceo dan mislim o Šimetu i mislim da mu je puno ime i prezime Miloš Stojanović. 99%. Ajd da pogledam i fotke možda nađem neku sa imenom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako mi je drago što je ponovo u muzici.

 

Edit: evo ako neko želi da skine ostatak albuma, da se podsetimo moćnog vokala Stentora sada u drugom izdanju, ko voli: Besplatni Big Saletov album

 

Skoro sam se zapio sa Saletom i Bojicem a bio je tu negde i Shime..bio je neki koncert sa Bojicevim novim bendom Revolution..medjutim..ono sto je bitno je:

 

Prilicno sam siguran da su se CVRSTO dogovorili da urade REUNION , postava za vreme Bojica, ali samo na nekom koncertu u Nisu..nadam se da nije bilo u duhu pijanstva ali cim se nesto sazna javljam vam...ako ih toliko volite uputite se nekad i vi do nas dole na jugu da se druzimo...a i pratite balkanrock forum ako se ovo dogodi bice tamo sigurno objavljeno u sekciji lokalne svirke...poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ih uzivo na Balkan Horor Operi, super su bili :da:

Prvi su svirali, masa se primila, trazila jos, pa im je Kole Polzovic dozvolio da sviraju jos jednu pesmu...

Sale je nosio majicu Slayer, cim je izasao u toj majici, masa se primila :D

Mislim da su i svirali jednu obradu od Slayer..

Kako sam se lozio na onu pesmu Ne daj razlog psima, jedina na srpskom, na albumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obećano - učinjeno:

 

http://rapidshare.com/files/304684877/Stentor_-_Smell_of_Death__demo_.7z

http://rapidshare.com/files/304687401/Stentor_-_Too_Blind_To_Feel.7z

http://rapidshare.com/files/304689758/Stentor_-_Live.7z

 

Ne rade linkovi

Edited by dudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...