Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

Jesam, i ono, nije lose, ali ti onaj brejk na 1:47 nije trebao. Suvise je nagao, i nekako ne pasuje uopste tu.

Da sad.gif fuck znam mnogi su mi samo to i rekli . Ne znam sta sam mislio dok sam bio u studiju ali nema veze radicu remix pa izbaciti ono . Ipak hvala ti . Ako budes imao vremena navrati malo na moj forum .

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta si od opreme koristio,kakva podesavanja?

Ovako . Pesma je snimana na 3 gitare nazalost . Jackson Dinky , Squier i kopiji les paula tako da me mixovanje spasilo . Koristio sam GNX2 i ako nije imao veliki znacaj jer sve je odradjeno na CUBASE u studiju tako da apsolutno efekti nisu trebali .Radjeno je u Cubaseu SX i ako su mi na raspolaganju bili i nuendo i ostali ali ispostavilo se da za ovo ipak SX najbolje godi . Pesma je obradjena u Cubase , Wave lab , Gorilla waver i jos 3 programa . Ma bilo je frka sve to izmiksati ali svidja mi se pesma zadovoljan sam , jedino prelaz se bas ne uklapa ali to cu srediti brzo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha! icon_smile.gif Al' kapiram da smo svi na početku sviračke "karijere" ovako zvučali. biggrin.gif

Pa u pravu si sharkey ali ja dok nisam naucio stimati gitaru nisam ni svirao pesme nego vezbe biggrin.gif , a on vec snima kao " JA SVIRAM GITARU , JA CU NAPRAVITI PESMU " . icon_smile.gif da mi je njegov mail da mu posaljem " STIMANJE GITARE "

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha!  icon_smile.gif Al' kapiram da smo svi na početku sviračke "karijere" ovako zvučali. biggrin.gif

Vala bas ovako nisam nikada zvucao.Makar sam znao gitaru nastimati.I na pocetku mi nije palo na pamet da nesto snimim laugh.gif

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...