Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

organizujemo 14 februara za dan zaljubljenih kao neko "tiho" vece u skoli....

Ja bi tu samo odsvirao par pesama i onda izvukao nekoliko bombi i pobacao po sali gde se svira i cestitao im svima dan zagubljenih....

Mada nije losh spisak pesama...bash opushteno.

Nadam se da ce da uspe, i shto je rekao neko...da cete da skorujete to veche... ;0

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odsviraj brate dve Metallice i neshto od Pepersa, to je dovoljno vremena da osmotris situaciju i vidis konstrukcione karakteristike slobodne zenske cheljadi u publici. ph34r.gif Kad zavrsis sa prikupljanjem podataka baci se na najbolji primerak icon_wink.gif

To ti je moj savet za to vece pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.gif Odlicno- pederska varijanta ovoga sto preporucih onom deckonji laugh.gif

Znaci, isto to- dve pesme od Manowara, jedna od HIMa, za to vreme osmotris najpederskijeg deckica u publici koji najvise cichi uz hitove, a onda ga zalepsi za svoje znojave grudi icon_rockdevil.gif

 

Love is in the air mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necemo tako malo, 2 pesme Manowara, 2 HIMa i tako u beskrajoooon...

 

Evo ja predlazemo ovu playlistu:

Wheels of fire

Black Wind Fire and Steel

Wicked game

Wings of a butterfly

Kings of Metal

King of kings

Gone With The Sin

Sweet Six Six Six

Return of the Warlords

King

Pretending

Right here in my arms

Manowar

Warriors of the World united

Crown and the ring

Funeral of hearts

Poisongirl

i na kraju

Heart of steel ali na nemackom

i

Join me

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Dakle ovo bi bio Sv. Trivun za pamcenje icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgovor odavde -> http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...ic=24908&st=20#

 

Ja bih pre nesto zensko, ali avaj, kad nema cica koje se loze na producente, dobar je i SharkeY!

ja sam cuo da nas narod ima izreku: "od probiraca nema jebaca". icon_wink.gificon_smile.gif

 

"Studio Sessions pt.16 - Big Muff" icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gif vrh! icon_smile.gif

 

---------------

 

laugh.gif

 

trebalo je da naprave da ono 'DODJI I UZMI ME' bude ustvari enter na sajt

icon_da.gificon_smile.gif

 

EDIT: ludaku, pa sto si menjao nick? ma daj, pa nije gargamel bio tako los bend  icon_smile.gif

to je onaj tinitus bend, jel? icon_wink.gif

dosta je bilo gargamela, pocelo je mnogo glupo da mi zvuci i smorilo me, a sve je pocelo sa klipom suzane mancic. icon_smile.gif

 

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta je bilo gargamela, pocelo je mnogo glupo da mi zvuci i smorilo me, a sve je pocelo sa klipom suzane mancic.

Ma jednom Gargamel, uvek Gargamel...

 

Moj primitivni mozak sa četiri žice je taj tvoj avatar, stil i celu pojavu uopšte povezao sa imenom Gargamel. Natpis više ni ne čitam...

 

Tako da si meni Gargamel...

...bar još neko vreme.

 

E vidiš, ja imam nebulozu od Username-a, koju sam sam smislio, i znam samo jednog jedinog čoveka na planeti koji taj nick još koristi, a to je moj drugar, kome sam igrajući Age of Empires II onomad kod njega ostavio taj nick na računaru, a on pomislio da je neki fabrički, svido mu se i sad ga koristi...

 

Tako da ako neko naiđe na mene kako pičim Warcraft na netu, ili tupim o računarima neke ljute hakerske teme po nekim takođe hakerskim forumima, to nije pravi Secracon...

 

...i nema bojazni da taj moj drugar javno opamprči neku loto babu, time brukajući moj Nick...

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj primitivni mozak sa četiri žice je taj tvoj avatar, stil i celu pojavu uopšte povezao sa imenom Gargamel. Natpis više ni ne čitam...

icon_smile.gificon_smile.gif

 

jednom sam dosao u situaciju da se upoznam sa likom sa yumetala.. i ladno sam rekao "zdravo, ja sam gargamel". kad nisam u zemlju propao koliko je to glupo zvucalo. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

...i nema bojazni da taj moj drugar javno opamprči neku loto babu, time brukajući moj Nick...

 

icon_smile.gificon_smile.gifbiggreens.gif

sve, sve, ali "opamprci". icon_smile.gif savrseno!! icon_smile.gif

 

 

care: pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravio si "Cheerz! pivopije.gif"

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Pa ako dobro obratiš pažnju (što ti ne bih preporičio, jer su ipak moje bulaznarije u pitanju), ne završavam baš svaki post sa "Cheerz! pivopije.gif ".

 

To napišem, samo ako tako legne... Kao "aj' sad pivo, živeli!"

 

Mada, s obzirom na to da jedva i imam neki post koji se ne završava tako, ovo sad sve zvuči, kao da sam rekao "Nisam srao u bunar, već pored, pa sam posle samo ubacio govno"...

biggrin.gif

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...