Jump to content

Prva pesma koju ste skinuli


ValhallaWarior

Recommended Posts

uvek sam mrzeo domaci pop-rok i rok "za drushtvo", to nikad nisam hteo da sviram, i dan danas da me neko pita da odsviram nesto od recimo, chorbe, ne bi znao...

 

Hehe, same here :):) ...ta sranja samo mogu da ti skode ako si gitarista :)

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Kada su mi kupili prvu gitaru ja sam pokusavao da skidam sa tablatura neke solaze od Alice Coopera (trash album) kao neko tele.Pre toga sam znao neke osnovne akorde i tako gubio vreme i na kraju nista nisam uradio dok sam posle shvatio da treba prvo osnovne stvari da savladam :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Spajdermen od Ramounsa :|

 

Eh to su bila vremena, drljao sam bass (ciji su potenciometri bili k'o skinuti sa shporeta) dva puta nedeljno posle skole u nekom raspalom kabinetu za fiziku or something... Yeah!

 

E sad for real, prva pesmica skroz da sam je kao skinuo: Fade to Black, prva solazica, ritam. Drugu solazicu nisam smeo da gledam tad :P

 

 

cheers!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da: :da: Da bre to svi zivi rade...ono skinu riffciche i neke prostije solazice...retko ko je legenda da je uvatio gitaru i odma cepao Vaija :) :)...drago mi je da nisam bio takav pajser da uvatim gitaru i odma opletem neki paljevinski sweep pick' :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zutu kucu cuvam za pod stare dane, kad naucim da pletem, pa da se svi u komsiluku useru kad cuju brutal hardkor obradu ;p

Ja radio neku black obradu...ali je sranje za sad,posto sam se zesce zajebavao,a bubnjeve sam svirao na nekom Casio sintisajzeru od 2 oktave koji sam kupio za neke sitne pare pre 10 godina :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, prva pesma, jeli?

 

(Caugh, caugh) Kako ono ide...

 

A, da:

 

 

Finished with my woman

'Cause she couldn't help me with my mind

People think I'm insane

Because I am frowning all the time

 

All day long I think of things

But nothing seems to satisfy

Think I'll lose my mind

If I don't find something to pacify

 

Can you help me occupy my brain?

Oh yeah!

 

I need someone to show me

The things in life that I can't find

I can't see the things that make true happiness

I must be blind

 

Make a joke and I will sigh

And you will laugh and I will cry

Happiness I cannot feel

And love to me is so unreal

 

And so as you hear these words

Telling you now of my state

I tell you to enjoy life

I wish I could but it's too late

 

 

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...