Jump to content

Metal Forum Republike Srpske!


Cyber

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
E ali onaj badnjak vam je pobeda.. Daj sklonite to, pa nije to neki crkveno - pravoslavni forum vec metal forum jbt. Crkva bi jedva docekala da se svi metal forumi pozatvaraju. To sa badnjakom je smesno, sta pokusavate da dokazete i kome?

Eeeeh, komplikovano je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ali onaj badnjak vam je pobeda.. Daj sklonite to, pa nije to neki crkveno - pravoslavni forum vec metal forum jbt. Crkva bi jedva docekala da se svi metal forumi pozatvaraju. To sa badnjakom je smesno, sta pokusavate da dokazete i kome?

:комплекс: :комплекс:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
Nego, imaju li onu neku ženskinju tamo, mislim maskotu foruma i slično? Neke persone su se nudile, da ih slKAVAJU hihihh

šta bi sa tim "modeling" projektom? :)

Paaa, ako se nudis, rado cu te spojiti sa administratorom... mislim dati ti njegov kontakt :pivopije::meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože sačuvaj!

Nikad se ne nudim jer za to nema potrebe.

Tražena sam, druže, od mnogo poznatijih faca, kad se već interesuješ. :pivopije:

Nisi pažljivo čitao, rekoh da su se NEKE ženske, odavde, nudile. :lol:

Edited by Montenegrina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože sačuvaj!

Nikad se ne nudim jer za to nema potrebe.

Tražena sam, druže, od mnogo poznatijih faca, kad se već interesuješ. :pivopije:

Ah, izvini onda drugarice. Cekacemo da osvanes bar u "CKM myspace drugarica" sekciji, ili na naslovnoj eventualno, nema Metal forum pare da plati tako nesto :pivopije:

 

Nisi pažljivo čitao, rekoh da su se NEKE ženske, odavde, nudile. :lol:

Citao sam pazljivo, zato sam i rekao "ako" se nudis, a ne "kad se vec nudis" :meshuggah:

 

A znam za tu akciju, jedna cenjena moderatorka sa ovog foruma je svojom pojavom svojevremeno bila ulepsala glavni baner na forumu ;)

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, izvini onda drugarice. Cekacemo da osvanes bar u "CKM myspace drugarica" sekciji, ili na naslovnoj eventualno, nema Metal forum pare da plati tako nesto :pivopije:

 

 

Citao sam pazljivo, zato sam i rekao "ako" se nudis, a ne "kad se vec nudis" :meshuggah:

 

A znam za tu akciju, jedna cenjena moderatorka sa ovog foruma je svojom pojavom svojevremeno bila ulepsala glavni baner na forumu ;)

 

Nisam upucen? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, izvini onda drugarice. Cekacemo da osvanes bar u "CKM myspace drugarica" sekciji, ili na naslovnoj eventualno, nema Metal forum pare da plati tako nesto :pivopije:

 

 

Citao sam pazljivo, zato sam i rekao "ako" se nudis, a ne "kad se vec nudis" :meshuggah:

 

A znam za tu akciju, jedna cenjena moderatorka sa ovog foruma je svojom pojavom svojevremeno bila ulepsala glavni baner na forumu ;)

 

 

Druže, baš si pogodio časopis... tamo sam radla, kao novinar. Ne bi bilo logično da se fotkam, sukob interesa. :D

Drugo, nisam model, novac zarađujem na mnogo pošteniji način.

A da sam imala ponude, fotkanje i sl. o tome je bzvz da pričam. Neću da spamujem.

U svakom slučaju, hvala na ponudi :pivopije: ali nisam zainteresovana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže, baš si pogodio časopis... tamo sam radla, kao novinar. Ne bi bilo logično da se fotkam, sukob interesa. :D

Ej, extra, i ja bih, jos 4 ispita do diplome zurnalistike, i svakako planiram tamo da okusam srecu, javim ti se za par saveta (tacnije jedan: kako upasti i pisati tu :meshuggah:), kad dodje vreme, pa ako budes ljubazna da mi odgovoris, bio bih full zahvalan :pivopije:

 

Drugo, nisam model, novac zarađujem na mnogo pošteniji način.

Ma salim se ja malo. Mada, cenim da je i modeling posteno zaradjivanje novca, mislim, nije kradja ;)

 

A da sam imala ponude, fotkanje i sl. o tome je bzvz da pričam. Neću da spamujem.

U svakom slučaju, hvala na ponudi :pivopije: ali nisam zainteresovana.

Steta, nedostaje devojaka koje bi pozirale za metal medije, mozda zato i jeste situacija sa metalom ovde kakva jeste.

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, odmah da ti odgovorim, da ne "izgrickaš noktiće", čekajući :pivopije:

Savet?

Druže, nema "upadanja".

Ako ne znaš da pišeš, vodiš emisiju, uradiš prilog /TV, radio/, ne vredi se baviti novinarstvom.

Tu ni diploma ne pomaže... verovatno si toliko upućen, sigurno su vam profesori na faksu o tome govorili.

 

Provale te, ako si loš novinar, niko neće da te angažuje - kao i u svakoj drugoj profesiji.

E, sad, ako imaš bogatog taticu/sponzora/štatijaznam, možeš da se okušaš na nekoj privatnoj televiziji.. ali, opet, smejaće ti se iza leđa, ako ne znaš da radiš. Radiš, umesto poziraš, poput mnogih (videti: Pink, na primer).

 

Modeling? Pokriće za prostituciju, high class.

 

Ne bih rekla da "nedostaje devojaka za metal medije", kako si već sročio ovu rečenicu...

Koliko poznajem naše metalke (a i vidim, na koncertima), prelepe su, zgodne (mogu da se fotkaju, ne samo za metal sajtove, već za brojne "ženske" časopise), ali to ih ne interesuje, dok druge, pak, ne žele da se naturaju, poput pojedinih metalki, samozvanih lepotica", koje su u stvari - ispod proseka... razumeš?

Ne pada im na pamet da vuku za rukav admine metal sajtova, da bi "ispale ribe" pred metal populacijom kad je "real life" dovoljan, za potvrdu njihovih (vizuelnih) kvaliteta.

ali, to je druga priča, a ja za to nemam vremena.

Pozdrav :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...