Jump to content

Bloodbound


GolluM

Recommended Posts

Haha, ne mogu da verujem!

Jos covek rekao, kao, ima ga samo u Japanu a vi ga mozete kupiti ovde, posle koncerta, blabla...

Jo ja reko' mislim, kome to govoris, ovo je Srbija, ovde se download-uje (cast izuzecima)! :):)

Mada,nismo mi jedini koji download-uju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, imali su samo 30 minuta, nije ni moglo duže da bude... žao mi je što ne beše još koja pesma sa Nosferatu-a i što su istoimenu pesmu, dakle Nosferatu, usporili malo... to treba da je ložana jbg, oni je usporili. Al dobro...

 

edit: 'fala za link, skida se album! :pivopije:

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio album sinoc, i fenomenalan je, slusam ga vec 4ti put ...

 

 

KIDANJEEEEEEE !

 

'Take One' sabija. Stvarno steta sto su tako kratko svirali, bash smo smarali Urbana za to da sledeci put treba da imaju vishe vremena. Samo da je bila josh `Behind the Moon`. E jel ima neko setlistu od sinoc (moze i za ostale bendove), ja se secam pesama, al ne secam se redosleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio album sinoc, i fenomenalan je, slusam ga vec 4ti put ...

 

 

KIDANJEEEEEEE !

 

'Take One' sabija. Stvarno steta sto su tako kratko svirali, bash smo smarali Urbana za to da sledeci put treba da imaju vishe vremena. Samo da je bila josh `Behind the Moon`. E jel ima neko setlistu od sinoc (moze i za ostale bendove), ja se secam pesama, al ne secam se redosleda.

E, brate, navatao sam te na Bloodbound forumu, prokomentarisao sam na novi album odmah post iznad tebe. :mrgreen:

 

Ja mislim da je album stvarno dobar, ali se vidi da su se promenili. Nisu više oldschool, skroz su osavremenili svoj zvuk. Album uopšte nije ono što sam očekivao, ali svejedno je dobar na svoj način. Moraću još malo da ga slušam dok mi se slegne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahhahah a to si ti. Skapirao sam po nicku tj. imenu da je neko odavde al nisam znao ko je :)

 

Ma ja sam se nekad davno i registrovao na Urbanov forum al nikad se nisam logovao posle, sad sam u onoj koncertnoj euforiji reko, ajd da svratim opet malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najčudnije bilo kada su likovi iz Bloodbounda izašli na binu onako sasvim standardno obučeni. Zar oni nisu furali onaj blackerski imidž? Šta je bilo sa tim, smorili se? Ako, i bolje. :da:

Ma to je bilo na pocetku samo iz zajebancije. Pricao Urban sinoc, Bloodbound nije ni trebao da bude bend, oni su to poceli kao neki projekat iz zajebancije, nisu planirali nista ozbiljno, zato je on otishao posle prvog albuma, planirao bio nesto drugo. Al se posle dogovorili da krenu to 'normalno' tj da se posvete bend skroz, pa se zato i vratio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naslušao sam se albuma danas. Dajem mu 8.5/10, što je stvarno odlična ocena. Nije nadmašio Book of the dead, ali mi je bolji od Nosferatu. Koliko god bio oldschool i mejdenovski album, Nosferatu je previše neoriginalan i ume da bude dosadan. Sviđa mi se stil albuma, ali ne i pesme. Mislim da su pesme mogle biti mnogo bolje. Tako da... Tabula rasa mi je bolja od Nosferatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprotiv !!!!

 

Preslusao sam ga 2 puta danas...pazljivo...i prvi utisak: to nije bloodbound !! :( Album jeste fin, veoma slusljiv i zasluzuje pozitivne kritike...ali nema ni blizu smek kao prva dva...a pogotovu kao Nosferatu !! Ovim putem ce se stopiti u gomilu slicnih 'prog' bendova...koji nikad nece izaci iz senke !!

 

Ako je Nosferatu neoriginalan...onda stvarno ne znam sta je ovo !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, poslušah album po prvi put i da, moram se i ja složiti... zaista podseća na Evergrey i ne kažem da je to loše samo... to nije Bloodbound koji smo čuli na prva 2 albuma i na koji smo navikli. Takođe, Urban mi je mnogo bolje zvučao na Nosferatu, valjda to ima veze i sa samom svirkom koja je sad totalno drugi fazon (sad može tema da se prebaci na power & progressive deo foruma hehe :P). Neki konkretniji utisak ću svakako steći tek nakon par slušanja, ali odmah mogu da kažem da je šteta što nisu ostali dosledni fazonu sa kojim su počeli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve to veze ima!??!?

bolje dres nego kozne crvene pantalone... to mogu da obuku samo kreteni koje su zlostavljali u osnovnoj skoli

Bolje crvene kozne pantalone, nego da su polugoli.

 

A i uostalom, ne stoje mu tako lose te pantalone.

Nije sad da je obukao njih i drecavo zelenu majicu, i drecavo narandzasti prsluk, nego je bas fino uklopio boje. Crveno-crno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kom kodu vi pričate, ne razumem! Gde je taj kod?

 

Uzgred, ja slušam Bloodbound tek mesec dana, tako da ne mogu da budem razočaran novim albumom, jer nisam imao na šta da naviknem. Novi album je odličan, iako nije kao prva dva. Za ono što je, dobar je. Zanimljiva je paralela sa poslednjim albumom od Evergrey, jer stilski poređenje je potpuno na mestu - bitna razlika je u tome što su na Tabula rasa pesme MNOGO bolje nego na Tornu.

 

Slažem se da tema treba da ide na power/prog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Urban Breed je faca.

Apsolutno se slazem.

Znaci, lik je fenomenalan, a i plus izgleda mladje.

Ima 'ladno 39 godina. Nismo mogli da verujemo kad nam je rekao, a ja nisam ranije proveravala koje je godiste, tako da sam se bas iznenadila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri da ima 39. Ja mislio 32-33 maximum. E bash me zanima jel rekao nekome (ikada) svoje pravo ime, koliko sam na netu iskopao, to je poprilicno nepoznat podatak, svuda se predstavlja kao Urban breed. I to sa malim b.

 

O kom kodu vi pričate, ne razumem! Gde je taj kod?

Booklet `Tabula Rasa`. Na zadnjoj strani imash zahvalnice, i neko objashnjenje koncepta albuma i pojma 'Tabula Rasa'. E tu izmedju delova normalnog teksta imash gomilu nekog koda, koji izgleda ovako 'AIJMFRLIENYIUHR...' to je samo mali deo. Ima poprilicno takvog teksta. A kljuc za resavanje koda je njegovo ime, tj `Urban Breed`. Ja ga nisam reshio (josh), probao sam sa nekim osnovnim principima za resavanje kodova (tj ciphera) i helpova na netu, ali nisam uspeo.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...