Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Не волим Камелот. Од свих бендова које сам у животу слушао они су ми, заиста, лоши. Зашто? Зато што су позери и то најјачи. Клинке на певача урлају к'о да је комбинација Здравка Чолића и Робија Вилијамса.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рекао си на теми Бодома да "Бодоми рулз" и онда си дошао да кажеш да је Камелот ЛОШ бенд зато што се клинке ложе на певача?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моје мишљење, пис човече. Ако их ти волиш ја не морам.

 

Елем, хоћеш рећи да Камелот није лош бенд зато што се клинке ложе на певача? :]

 

Има фин глас, има добар дует с Симоне Симонс, има изглед к'о Драган Којић Кеба, али све је то исувише ПоП да би било метал.

ДАЛЕКО испред њих су Соната Артика, а и Тони има бољи глас, реално.

 

НЕ волим ствари које су прозирне и површне, бедни маркетиншки потези и остале глупости.

 

Р.И.П Камелот.

Р.И.П Најтвиш.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

не, све је то ок, мишљење је твоје, поштујем, али, јбт, ко још оцењује бендове по томе што се ложе клинке на певача?

Ето, на тог Алексија из Бодома за чији бенд си рекао "рулз" се ложи милион клинки.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је упућено њему, претпостављам. :)

 

ДАЛЕКО испред њих су Соната Артика, а и Тони има бољи глас, реално.

 

Сине, ја волим Сонату и поштујем твоје мишљење, али Кан има један од најквалитетнијих и најединственијих вокала у металу, зато...

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

не, све је то ок, мишљење је твоје, поштујем, али, јбт, ко још оцењује бендове по томе што се ложе клинке на певача?

Ето, на тог Алексија из Бодома за чији бенд си рекао "рулз" се ложи милион клинки.

 

И момци се ложе на њега, ћути :] :pivopije:

 

popi pivo

 

Не пијем алкохолна пића, нажалост.. Можда понекад вино али то је то :]

 

---------------------

 

Ја не оцењујем бенд нити песме, само сам рекао да су лоши и да ми се не свиђају. Музика је фина, али ретко кога ту, заправо, занима музика - врти се око популарности. Свако ко воли Камелот ће упутити на дует КАМ-ЕПИКа и онда рећи ''То је метал''...

Елем, о музици се не паметује, о музици се мисли.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какве, бре, популарности? По том принципу све бендове слушамо због популарности, осим сувог андерграунда.

 

Много парадоксно пишеш и ни сам не знаш како да се извадиш из тога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сине, ја волим Сонату и поштујем твоје мишљење, али Кан има један од најквалитетнијих и најединственијих вокала у металу, зато...

 

А ја не могу да поштујем мишљење некога ко реченицу почиње са ''сине''. :evotigana::rockdevil: а поготово не некога ко лаже да поштује туже мишљење ;]

 

Поготово не некога ко уздиже скандинавског кебу изнад правих краљева :]

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=0rjf3plr0pA

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ја не могу да поштујем мишљење некога ко реченицу почиње са ''сине''. :evotigana::rockdevil: а поготово не некога ко лаже да поштује туже мишљење ;]

 

Поготово не некога ко уздиже скандинавског кебу изнад правих краљева :]

 

 

Ја поштујем твоје мишљење, али оно што ти не капираш је да си контрадикторан сам себеи. Оцењујеш бенд по изгледу певача, и називаш лика Кебом, а кад зепава поједе ове за доручак. Али, добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има фин глас, има добар дует с Симоне Симонс, има изглед к'о Драган Којић Кеба, али све је то исувише ПоП да би било метал.

ДАЛЕКО испред њих су Соната Артика, а и Тони има бољи глас, реално.

Veci vic skoro nisam cuo...

Kan je realno mnogo bolji pevac + mnogo bolje prica engleski, Toni bi trebalo da radi dosta na izgovoru (ovo vazi uopste za Fince). Izgled Tonija necu ni da komentarisem, evo jedne fotke:

crusade_sonataartica02.jpg:) :) ;)

Dosadno mi, pa reko malo da se prepucavam sa decom :), inace gotivim i jedan i drugi bend... Kamelot doduse vise, jer je bolji, a i manje gej... :)

 

P.S. Zajebite finsku gej scenu - slusajte Opeth! :D

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој да се вређаш, изгледа као Кеба. Што? Да не изгледа можда као Кеба? Изгледа као Кеба. Кеба. Ето.

 

...

 

xD

 

 

 

Елем. Не свиђају ми се због тог разлога, назови ме мутавим, дегенериком, клошаром, будалом, слепцем - чиме год желиш, али једноставно то је разлог због чега ми се не свиђају - популарност и ''бацам брус на певача'', ''АААА ДОДИРНУЛА САМ МУ РУКУ, ААААААА''. Не причам о музици. То је други фактор.

 

 

КинСлејер. Ко год је у стању да вређа Тонија би требало да се запита шта и колико, заправо, зна о њему. ;) Између осталог, баш му је фул изглед осим овог чуда на руци. Елем, Соната Артика, по питању музике, је далеко изнад Камелота, то запамти добро.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina ljudi koji pisu na ovoj temi vole Kamelot od izlaska Karma albuma, a mnogi i ranije...

Tada Kamelot nije bio uopste poznat, nikakve marketinske trikove nisu imali i bili su suvi kvalitet...

 

Niko ti nece reci za pesmu sa Simone da je cist metal, ali pesma jeste dobra, i super je uzivo...

 

Kazes da ne ocenjujes bend ni pesme ali kazes da su losi :)

 

Imam utisak da si samo odgledao par spotova na jutjubu...

Odslusaj recimo Karmu ili Epicu pa napisi utiske i sta ti je tu povrsno i prozirno kao sto si rekao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje ti je da dodjes na koncert Sonate u SKC i da se sam uveris koliko ce klikni vristati za pevacem, i kako ce da ga smaraju posle certa... Popularan je isto ko i Keba :)

 

@Narsil: brate ne pisem tebi iz konteksta se zakljuci da pisem njemu :) ne mogu ja da odgovaram u sekundi :)

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али, јеботе, ти волиш бенд на кога исто рибе то раде ...Ма, не вреди, јбт. :):):)

 

Али оно шта ти не разумш јесте да сам ја начинио разлику између бендова које покушаваш да упоредиш постављајући ми одређене принципе ''ако то тако онда ово овако, ако је XY онда је XZ па је XA'' - код мене то не иде. Код мене постоји - свиђа ми се - не свиђа ми се. Ове ценим због овога, оне ценим због онога, ови су лоши због овога, они су лоши због онога итд, да скратим причу пошто ми се озбиљно играју игрице xD

 

Не волим Камелот. То сам написао. Моји разлози, моје мишљење, моја одлука. Готова прича. Ваљда имам право на своје мишљење, побогу? Макар оно било глупо, не свиђају ми се...јбг.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Onime no Kyo

Sreco, svi mi koji Kamelot obozavamo smo odavno prokomentarisali da covek nenormalno podseca na Kebu :) Nisi otkrio nista novo povodom toga. Mozes i videti masu slika sa njihovih koncerta ovde gde smo pisali za njega Keba ispod slika :lol:

To da ti se ne svidjaju mozes da kazes kao svoje misljenje, ok rekao si to, ne svidjaju ti se, ne moras postovati na temi o njima i to je to.

A tvrditi da je Kan los pevac je vise nego smesno. Mozes reci da se tebi ne svidja njegov glas, normalno svako ima svoj ukus, ne moze se svima sve svidjati. Ali tvrditi za ovakav vokal da je los... To dovoljno govori koliko znas o muzici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Onime no Kyo

Sreco, svi mi koji Kamelot obozavamo smo odavno prokomentarisali da covek nenormalno podseca na Kebu :) Nisi otkrio nista novo povodom toga. Mozes i videti masu slika sa njihovih koncerta ovde gde smo pisali za njega Keba ispod slika :lol:

To da ti se ne svidjaju mozes da kazes kao svoje misljenje, ok rekao si to, ne svidjaju ti se, ne moras postovati na temi o njima i to je to.

A tvrditi da je Kan los pevac je vise nego smesno. Mozes reci da se tebi ne svidja njegov glas, normalno svako ima svoj ukus, ne moze se svima sve svidjati. Ali tvrditi za ovakav vokal da je los... To dovoljno govori koliko znas o muzici ;)

 

 

Срећо моја женска, нађи ми где сам ја написао да Кан пева лоше и квит смо. :] У свој профил би могла да додаш и ''I will not make stupid conclusions before I check everything"

 

Елем, било ми је драго да направим омању пометњу, видим како реагују пачићи и мачићи ако им неко дирне бенд који воле, а тек како реагују паметни људи који су ''академски'' простудирали музику...

Тема није ''Хвалите овај бенд'' већ ''Камелот''. Ја сам рекао шта сам имао и био бих захвалан ако не би поново неко почео да каки о томе шта и како. Да ми неко каже да су најбољи на свету, па и нису баш. Далеко од тога.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ako moram da kopiram gde si rekao da je los, mada ne vidim svrhu, ali tako kad pitas prosto moram :)

 

"1.Од свих бендова које сам у животу слушао они су ми, заиста, лоши. Зашто? Зато што су позери и то најјачи.

 

2.ДАЛЕКО испред њих су Соната Артика, а и Тони има бољи глас, реално.

 

НЕ волим ствари које су прозирне и површне, бедни маркетиншки потези и остале глупости."

 

Sorry ali ne mogu da skontam kako mozes za jedan od najemotivnijih vokala u ovoj muzici da kazes da je povrsan i pozerski.

 

Sve je to stvar ukusa, znam, ali imas mnogo cudan ukus. :) Slusam i ja Sonatu, ali mnogo manje, jer MNOGO kaskaju za Kamelotom, nikad ih cak ne bih ni poredila da ih ti nisi spomenuo. Totalno drugaciji nivo. A Toni ne da kaska za Kanom, nego mu ne moze prici za kilometar ;) Verujem da 99% ljudi koji prate karijeru oba benda od prvih albuma dele moje misljenje.

 

Ovde se zavrsava moje ucestvovanje u ovoj raspravi. O ukusima definitivno ne vredi raspravljati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...