Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Не знам, за мене тема није тема ако свако добије ворн ако не прича искључиво о музици. Причали смо о теми везаној за изглед и то је ок. Али овај тамно црни ме одушевљава. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veci vic skoro nisam cuo...

Kan je realno mnogo bolji pevac + mnogo bolje prica engleski, Toni bi trebalo da radi dosta na izgovoru (ovo vazi uopste za Fince). Izgled Tonija necu ni da komentarisem, evo jedne fotke:

Tony cool izgleda.

Koga briga za izgovor (ne kazem da nije bitno, al' nije od velike vaznosti), bitno je da covek ima divan glas, i da je dobar frontmen, a jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тони има добар глас, да, али Кан има гласчину. Ја волим и један и други бенд, али кад бих на вагу ставио Сонату и Камелот...

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to stvar ukusa, znam, ali imas mnogo cudan ukus. :) Slusam i ja Sonatu, ali mnogo manje, jer MNOGO kaskaju za Kamelotom, nikad ih cak ne bih ni poredila da ih ti nisi spomenuo. Totalno drugaciji nivo. A Toni ne da kaska za Kanom, nego mu ne moze prici za kilometar ;) Verujem da 99% ljudi koji prate karijeru oba benda od prvih albuma dele moje misljenje.

 

Ovde se zavrsava moje ucestvovanje u ovoj raspravi. O ukusima definitivno ne vredi raspravljati.

Da, definitivno ne vredi raspravljati, jer ne mozes ni ti reci nesto tipa "A Toni ne da kaska za Kanom, nego mu ne moze prici za kilometar". Mis'im, mozes, al' opet samo raspravljanje i nista drugo.

 

Ja volim Kamelot, Sonatu obozavam.

Khan ima jako mocan glas, Tony ima divnu boju glasa, obojica su jako dobri pevaci, i oba benda ima super pesme.

To je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ала си му рекла.... :rolleyes: Аргументуј то.

Pa pazi, ima Sonata kult album. To bi bila Ecliptica, koju mnogi ocenjuju kao jedna od najboljih power metal albuma. :da:

Zapravo, mislim da ja najmanje volim taj Sonatin album, al' nvm. To sad nema veze. :)

 

 

Btw, sto se tice oblacenja, i Khan i Tony se oblace odlicno, samo svako na svoj nacin.

Khan izgleda mocno, al' meni licno se Tonyjev stil jako svidja.

Oba benda su sjajna (mada, ja Sonatu volim mnoooogo vise), svaki na svoj nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вероватно сматрају да је ''тамно црна'', заправо, облик одвале...100% нису гледали адамс фамили xD

 

 

Елем, ја см РЕКАО ШТА САМ ИМАО ДА КАЖЕМ на конту ОВЕ ТЕМЕ тако да ОДЈЕБ на КВАДРАТ по КУБНОМ КИЛОМЕТРУ! И престаните да пљујете Тонија. НЕмате појма.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si od sad na mojoj tamno crnoj listi. :)

:)

 

Ja sam vec duze vreme na tvojoj tamno crnoj listi, cini mi se.

I to iskljucivo zbog mog i tvog razlicitog misljenja o Sonati, jer ih ja obozavam, a ti vecito pises nesto tipa da su gej i tako to (aj dobro, ima ljudi koji ih vole pa se tako zezaju (mada, nema uopste razloga za to), al' ti nisi jedan od njih, koliko sam mogla da primetim).

 

No, nvm.

Kamelot tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, не, ок је ова расправа, укључује Камелот тему, тако да је ок..

 

Наташа, ти причаш много субјективно. Соната је супер бенд, али објективно гледано, немају албум који може да се пореди са рецимо Кармом или Блек Хало. То је тако и ту нема шта да се прича. Кан има вокалчину. Не кажем ја да Тони нема гласчину, има, супер је све то, али оно што Кан извуче...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Ja sam vec duze vreme na tvojoj tamno crnoj listi, cini mi se.

I to iskljucivo zbog mog i tvog razlicitog misljenja o Sonati, jer ih ja obozavam, a ti vecito pises nesto tipa da su gej i tako to (aj dobro, ima ljudi koji ih vole pa se tako zezaju (mada, nema uopste razloga za to), al' ti nisi jedan od njih, koliko sam mogla da primetim).

 

No, nvm.

Kamelot tema.

Ma, jok, ja se samo zezam... Mada, po meni, Sonata ima stvarno gej imidz... :) Gotivim ih ja, naravno ne toliko kao ti. Icicu na koncert, mada ih u poslednje vreme ne slusam toliko... Slusao sam ih u srednjoj dosta.

Mada, i Kamelot se ne secam kad sam poslednji put pustio, al' su mi bolji... :)

Al' po strani subjektivnost - Kan je stvarno mnogo bolji pevac, gledano sa tehnicke strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како за кога. З мене лично Кан је ништа у поређењу с Тонијем, иако овај Кеба има мало неке едукације кроз школу опере. :]

 

У сваком случају Бочели заједно с Брус Дикинсоном би се напио крви свима тако да...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како за кога. З мене лично Кан је ништа у поређењу с Тонијем, иако овај Кеба има мало неке едукације кроз школу опере. :]

 

У сваком случају Бочели заједно с Брус Дикинсоном би се напио крви свима тако да...

Ja sam rekao realno, objektivno, sa tehnicke strane.

Mislim ti mozes da kazes i da je tebi licno Tommy Portimo bolji bubnjar od Portnoy-a, al' to bi bilo tek smesno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај Кеба је један од најбољих певача у металу.

 

Не мешај поп-метал и метал ;]

 

:pivopije: па те нећу дирати.

 

 

Елем, воила. У знак помирења.

 

Иш!

http://www.youtube.com/watch?v=FMRzEw1ErT0

 

4:40, миддаФинга.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...