Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Е, следећа година почиње супер концертима, а ко зна колико ће их бити и која све изненађења ће нам донети. Метал је прорадио дебело у Србији, само још да се публика још дигне на ноге и све ће доћи на своје место. А Kamelot следеће године обавезно! Опет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Метал је прорадио дебело у Србији, само још да се публика још дигне на ноге и све ће доћи на своје место.

Mislim da je deo publike opet prilegao, zahvaljujući SEKI, a pomalo i zentu od gripa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Метал је прорадио дебело у Србији

Sine, znas ti gde zivis, ili si nas pomeshao sa Skandinavijom :confused: Sta je bre proradilo, 600 na Sonati, 400 na Amon Amarthu :confused: To je bre jad i beda, sva sreca pa ona shaka jada koja dodje je zaista odlican kao publika, pa makar oduvamo bendove reakcijom i atmosferom, inace da se gleda broj ....

 

Kamelota nikad dosta. Ne znam ko bi mogao reci za njih "Necu da idem jer sam ih vec gledao". A i predgrupe uvek imaju zanimljive.

 

Pa sigurno je 10 takvih postova bilo kad su objavili drugi koncert (da nece da idu jer su vec bili `da ne kvare utisak` ). Sva sreca mlade generacije nadolaze, pa se to lako nadomesti.

 

Nego back to the topic ... Danas sam sredjivao bash Kamelot diskografiju, ripovao sa originala sve na 320 kbs i to ...

Jebo mater, ovaj bend zasluzuje da svira po stadionima, a ne po SKCu, Petofiu i tako to ... jbg prosle 80te ... Nego, bilo bi lepo da sledeci put bude barem 1000 ljudi u SKCu da im objasnimo neke stvari, recimo da je onaj prvi koncert bio zagrevanje.

 

edit: citam ovo i kapiram kako mi nadrkano zvuci post, ovaj to mi nije bila namera, nego samo eto tako skrecem paznju na neke stvari i nadam se boljim stvarima u buducnosti ...

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine, znas ti gde zivis, ili si nas pomeshao sa Skandinavijom :confused: Sta je bre proradilo, 600 na Sonati, 400 na Amon Amarthu :confused: To je bre jad i beda, sva sreca pa ona shaka jada koja dodje je zaista odlican kao publika, pa makar oduvamo bendove reakcijom i atmosferom, inace da se gleda broj ....

 

 

 

 

 

Тата, што ниси цитирао пост до краја?

 

Ево, ја ћу уместо тебе:

Метал је прорадио дебело у Србији, само још да се публика још дигне на ноге и све ће доћи на своје место.

 

Стога оно што си ти рекао сам управо болдованом реченицом објаснио. А самим тим што су Sonata, Amarthi и још пун курац бендова били значи да је метал прорадио. Све сам лепо рекао у реченици, не знам шта скачеш. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salim se bre. Narsil = perun crnoga metala = gusar pauer metala = primarijus rokenrola. I tacka. 

 

Vlada Kovinac.

 

 

 

 

P.S.

 

mada je, ipak, malcice krivo posadjen.  ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salim se bre. Narsil = perun crnoga metala = gusar pauer metala = primarijus rokenrola. I tacka. 

 

Vlada Kovinac.

 

 

 

 

P.S.

 

mada je, ipak, malcice krivo posadjen.  ;)

 

 

 

:haha: :haha: :haha:

 

Јеб'о те Конан. :haha:

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тата, што ниси цитирао пост до краја?

 

Ево, ја ћу уместо тебе:

 

Стога оно што си ти рекао сам управо болдованом реченицом објаснио. А самим тим што су Sonata, Amarthi и још пун курац бендова били значи да је метал прорадио. Све сам лепо рекао у реченици, не знам шта скачеш. ;)

 

hahaha kako me je nasmejalo ono `tata` hahaha vrh :pivopije:

 

Pa da ali sta je proradilo, dosla nam 3 benda, i imali bedno mali odziv. To nije proradilo, to je propalo. Amarti su garant u minusu, mislim ne znam ali logikom stvari sa 400 ljudi ... sta reci ... to nije nikako proradilo. Nije da se ne nadam da ce da se promeni ali ono .. A za Festival, pa to je tek zajebanije. Ma samo nek ih dovede neko ovde u kurac, taman Adagio, mada mogli bi bez Leaves Eyes, nije da ih ne volim nego sam se nadao necemu sto nismo vec gledali :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, кад си ми рекао "сине" .;)

 

 

Ја ипак гледам ситуацију од 2006. године, од тада нам се надолазило бендова, било успона и падова. То што су неки имали бедно одзив идее на част публици и људима, а не бендовима и организацији. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo nek ih dovede neko ovde u kurac, taman Adagio, mada mogli bi bez Leaves Eyes, nije da ih ne volim nego sam se nadao necemu sto nismo vec gledali :bigblue:

Uh ako Adagio bude predgrupa dolazim zbog njih najvise :wub:

Kamelot sam gledala 2 puta uzivo, ok nikad nije previse, ali Adagio ce mi biti prvi put tako da cu flipnuti od srece :veseli:

Slazem se Leaves Eyes nek izostane da Adagio uskoci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...