Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Ljudi, o cemu vi pricate :uhoh: ?? Je li to u pitanju neki fantasy concert :confused: Koliko ja znam, jos nije potvrdjen njihov koncert kod nas.

 

Ako ste vi informisaniji, recite i meni, da pocnem i ja da se radujem ;)

Ma to mi spominjemo njihov sledeci koncert kod nas koji ce biti... Jednom. :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bre troje ljudi? :)

 

Dobro, mozda ih je stvarno bilo malo (ne znam, nisam brojala :) ), al' znam da su bili dosadni i jako su smarali, tj. jako ste smarali. :razz:

 

Al' valjalo bi da to odsviraju na sledecem koncertu kod nas. :da::rockdevil:

 

Slazem se i za Don't Cry i Lost & Damned, i naravno, moraju svirati 4th Legacy. :rockdevil:

Jesu li svirali 4th Legacy kod nas 2. put, ne mogu da se setim?

Mislim da jesu, al' nisam sigurna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se drala za elizabeth ^^ i ortak do mene koji je uvalio Khanu beli telefon na kome je pisalo Elizabeth:D

 

ummmmmmm, ja i dalje chekam Lost and damned, Elizabeth, volela bih da chujem snow, ali za to nema TEORETSKE shanse, i Temples Of Gold;)...

...mada su meni vecj ispunili jednu veeeeeeeeeliku zhelju sa onim Descentom na poslednjem certu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes', jes'... Secam se ja da se njih dosta deralo "Elizabeeeeeth!!!". Al' da se ja nisam proderala "Thooomas" niko ga ne bi ni skontao gore na balkonu! :bigblue: Tek posle mene je krenuo aplauz! Meee so proud on myself! Hahahahahaha!

 

A shto se pesama tiche, ja se slazem za Lost and Damned, i josh bih htela A Sailorman's Hymn... Mada shanse za to su...hmm, pa nikakve :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes', jes'... Secam se ja da se njih dosta deralo "Elizabeeeeeth!!!". Al' da se ja nisam proderala "Thooomas" niko ga ne bi ni skontao gore na balkonu! :bigblue: Tek posle mene je krenuo aplauz! Meee so proud on myself! Hahahahahaha!

Haha, ja se i ne secam toga. :)

Stvarno ne znam da se to desilo. Pitala sam brata, ni on se ne seca.

A cek, na koji balkon se popeo? :confused:

 

 

P.S. Menjaj ta slova (boju), ne mogu nis' da procitam jer se ne vidi (mora se obelezavati ceo text da bi se nesto videlo). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, ja se i ne secam toga. :)

Stvarno ne znam da se to desilo. Pitala sam brata, ni on se ne seca.

A cek, na koji balkon se popeo? :confused:

 

 

P.S. Menjaj ta slova (boju), ne mogu nis' da procitam jer se ne vidi (mora se obelezavati ceo text da bi se nesto videlo). :)

 

Hmm, onaj levi... Haha, ne znam kako da objasnim :confused:

To je bilo chini mi se izmedju Forever Slave-a i Firewind-a. Znam da sam zujala okolo i pogledam gore, stoje neka dva lika. Kad ono Thoma sa kachketom ;) I kazem drugu, i pochnemo da se deremo "Thoooomaaas!!!". I za nama krene josh dosta ljudi i aplauz. Secam se toga jako dobro, jer znam koliko sam bila odushevljena shto sam ga skontala. Shta vishe, mislim da je to za mene jedan od upechatljivijih momenata na koncertu. Naravno, samo za mene :mrgreen:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...