Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Pa da. Evo, ovo sam ja dobiJo 1.9.2008. u Kamelot official newsletter-u:

"Just received the first clip from our upcoming video "Love You to Death" that we shot a few months ago in Belgrade, Serbia again with ICode. The video turnout beautiful and tragic and really fits the song and feel we were hoping for. There are some minor changes to be made and then we will decide when to release it."

Sve se nadam da ćemo ga uskoro videti, al oteglo se nešto... :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote nema me 20 strana i 3 meseca, i dalje se prica o istim stvarima ovde, standardna ekipa pljuvaca (cast izuzecima) i rasprava koji je album bolji....

 

Elem nesto konstruktivno da podelim sa vama...

-Novi spot tj sledeci ce verovatno puste u opticaj pred pocetak novog dela evropske turneje, kao reklamu, barem mi to deluje logicno. Dal Evropske il Amercike ne znam koja ide prvo.

-2009 kod nas teshko 3 puta za 3 godine, ali ajde verujemo u cuda i nashe metal promotere (oba :mrgreen: ) al cini mi se da ih najaviljuju za neke festivale u okolini nam.

-Veoma malo verovatnoca u tacnost informacije, ali prica se da bi Conception mogao snimiti novi album sa Khanom, neko je navodno to procihtao na nekom skandinavskom metal forumu. Upozoravam da ne odgovoaram za istinistot tvrdnje. Zapravo sumnjam u istu ali ajde.

-Moguce da ce Barry samo studijski nastaviti da radi sa njima...

 

Aj nemojte vishe o albumima leba mu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Novi spot tj sledeci ce verovatno puste u opticaj pred pocetak novog dela evropske turneje, kao reklamu, barem mi to deluje logicno. Dal Evropske il Amercike ne znam koja ide prvo.

Koliko sam ja upucena Americhka se zavrshila pre neki dan ;)

 

 

A shto se tiche spota za Love You To Death, mislim da to nece skoro. Jer, na njihovom oficijalnom sajtu je izashao onaj konkurs za pravljenje spota za istu pesmu. Pa tog se to zavrshi... Ochekujem da ce spot izaci tamo negde februar/mart... Shta znam :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma malo verovatnoca u tacnost informacije, ali prica se da bi Conception mogao snimiti novi album sa Khanom, neko je navodno to procihtao na nekom skandinavskom metal forumu. Upozoravam da ne odgovoaram za istinistot tvrdnje. Zapravo sumnjam u istu ali ajde.

 

A ako do tako nečeg dođe, ko bi bio na gitari, pošto sam ja pre nekog vremena negde, ne sećam se tačno gde, pročitao da Tore Ostby nema više ambicija po pitanju Conception-a? Ni ja ne mogu da garantujem da je ta informacija tačna, ali tako sam pročitao negde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to je najprofitabilniji festival...platis 7000 za 4 dana i vidis i nevidjeno...msm, meni bolje to nego da platim 10000 za queen samo

Ja bih dala 10000 i samo za Queen jer vrede toliko. Mada, puno je to. Lepo sam platila 2200 i super. :bigblue:

 

Nego, sto se tice Kamelota, ne bih volela da dodju na EXIT, a i ne verujem da ce doci.

Bolje lepo SKC (kao i prethodna 2 puta) kad/ako budu dolazili sledeci put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Receno je nekoliko puta da Kamelot nece u skc-u sigurno nastupati po 3. put. Iz prostog razloga sto su se organizatori dogovorili sa njima da to vise nema smisla, i da ako rade 3. koncert da ga rade u vecem prostoru. E sad veceg prostora od recimo 2000 kod nas i nema. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkurs za novi spot? To mi je malo cudno. Da im nije I Code nesto upropastio ili zacepio neku enormnu cenu?

Da, objavili su konkurs ali za fan video, ne za oficijalni spot... a sudeći po nagradama (uglavnom nešto iz njihovog merch-a) mislim da i neće biti oficijalni. U svakom slučaju mislim da taj konkurs nije posledica nečega što je krenulo naopako sa tim spotom koji su snimil ovde...ili se bar nadam... uglavnom, nadam se da ćemo neku od verzija spota videti uskoro.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Platila bih koliko god treba, prodala bih sve shto imam samo opet da ih vidim. A ako je to u pitanju Exit okej onda, mada lichno ne bih to volela. Polovina mase dodje na Main samo da bi sachekala sledecu grupu, pa se ugura u prve redove zbog tih nekih levih (kao mi na Nightwishu) i ode atmosfera u pm. A i malo bi mase doshlo na Exit zbog Kamelota realno gledano. Jedino ako bi Explosive Stage-u bilo neshto dobro. E sad, gde ih dovesti, kad i kako, nemam pojma. Znam samo da na ovoj "Rule The World European Tour 2009" sigurno nece doci kod nas :cry::sad::icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, danas sam bas nesto sumirala ovu godinu, i kako sam je dozivela... Samo jedna stvar mi je ostavila najveci utisak, a to je bio Kamelot koncert... Jbteeee, kako je meni bilo extra tad... :bigblue:

 

Nishta mi ne prichaj! Mislim da se ne moze nishta ni desiti da mi ostavi veci utisak od toga :mrgreen: Bash je bilo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Receno je nekoliko puta da Kamelot nece u skc-u sigurno nastupati po 3. put. Iz prostog razloga sto su se organizatori dogovorili sa njima da to vise nema smisla, i da ako rade 3. koncert da ga rade u vecem prostoru. E sad veceg prostora od recimo 2000 kod nas i nema. :)

Koliko je realno da bend, posebno koji dolazi 3ci put, napuni bilo shta vece od SKCa ???

 

Jel dolaze oni u Madjariju na ovom novom Euro Trip-u ?? Kako se ne ide na Sonatu sad, mozda bi se mogo zabosti Kamelot ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je realno da bend, posebno koji dolazi 3ci put, napuni bilo shta vece od SKCa ???

Da, i ja mislim da AKO bi Kamelot dolazio kod nas opet, ne bi im trebao veci prostor od SKC-a.

 

Jel dolaze oni u Madjariju na ovom novom Euro Trip-u ?? Kako se ne ide na Sonatu sad, mozda bi se mogo zabosti Kamelot ?

Na sajtu jos nije ubacena Madjarija, al' ne znam hoce li biti.

Ja svakako necu ici i ako budu tamo imali koncert. Videla sam ih jednom. Ako dodju opet kod nas - super!

 

A sto se tice Sonate, mogli su ici malo na turneju sa HammerFall-om. Ako nemaju vremena zbog izlaska novog albuma koji izlazi sledece godine, mogli su bar samo do BG-a svratiti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...