Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Imash i na youtube-u Abandoned od proshle godine. Neshto kratko i losh snimak, ali bar se vidi kako je bilo! ;)

 

Al' ubedljivo najjači snimak sa youtube-a što se tiče Kamelota je onaj sa nekolicinom metalaca koji drže govor pred koncert o SKC-u, metalu, Kamelotu... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' ubedljivo najjači snimak sa youtube-a što se tiče Kamelota je onaj sa nekolicinom metalaca koji drže govor pred koncert o SKC-u, metalu, Kamelotu... :pivopije:

 

Ahahahaha, daaaa! Koji likovi!:) Ali shto se tiche snimaka sa certa, verujem da je najbolje Solitaire+Rule The World! Boze. kako smo mi podivljali svi kad je pochelo! :rockdevil: A i Abandoned je super isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao da! Solitaire snimak mi je super! Kad sam ga gledala, prosla me takva jeza!!!XDSteta sto snimak nije duzi!!!

 

Inace danas sam bas slusala Dominion...dobar je bio i pevac pre Khana! Ma super su!!!! :rockdevil:

Uhh, da!!! A pazi, gledala sam kako je bilo u Holandiji! Brate, oni svi stoje i neshto plate ruchicama, dok smo mi urnisali! :bigblue:

Da, dobar je, ali meni nekako vishe odgovara Khan uz sve to... Ili sam mozda previshe zavolela Khana pa mi je on sad jedini. ;)

 

Haha, girls, girls... Calm down. :D

Hahahaha, how can we do that? Kamelot music..and boys are soooo nice! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh, da!!! A pazi, gledala sam kako je bilo u Holandiji! Brate, oni svi stoje i neshto plate ruchicama, dok smo mi urnisali! :bigblue:

Da, dobar je, ali meni nekako vishe odgovara Khan uz sve to... Ili sam mozda previshe zavolela Khana pa mi je on sad jedini. ;)

 

 

Pa naravno, Khan je one and only, ali i sa ex pevacem, pesme su im bile :wub: !!! Ali, da...ovako je bolje!!! :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi

 

Intro

When The Lights Are Down

Soul Society

Mourning Star

Center Of The Universe

Descent Of Archangel

Abandoned

Instrumental

Human Stain

Memento Mori

Keyboard solo

The Haunting

Nights Of Arabia

Forever

------------------

Ghost Opera

Epilogue

Karma

------------------

March Of Mephisto

 

 

 

drugi

 

Firewind:

 

Into The Fire

Insanity

Mercenary Man

Head Up High

The Circle Of Life

Falling To Pieces

Between Heaven And Hell

I Am The Anger

 

 

Kamelot:

 

Solitaire

Rule the World

When the Lights Are Down

Soul Society

Descent of the Archangel

Center of the Universe

Abandoned

The Human Stain

Instrumental (with short bass and keys solos) / Drum Solo

The Fourth Legacy

The Haunting

EdenEcho

Keyboard Solo

Forever

----

Ghost Opera

Love You to Death

Karma

----

March of Mephisto

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

WHAAAAAT??? bice opet evropska turneja??????? ako bude, nema shanse da nas propuste!!! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! :rockdevil:

Stvarno, trebalo bi da dodju opet kod nas. Sto da ne? :bigblue:

Samo cekamo da se pojavi tour lista. Mozda odu do Madjarske, ako nista drugo, ali mislim da definitivno ne bi trebali nas da zaobidju :bigblue: , mada, ne znam ko ce ih dovesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[

Uf... Pretjerase malo. Kamelota nikad dosta nekima od nas, ali 3 godine zaredom da sviraju na istom mjestu, ne znam bas sta im to donosi dobro.

 

 

Pa, ako Sonata Arctica konstantno, svake godine ne zaobilazi Madjarsku, ne vidim razlog zasto bi Kamelot zaobisao Srbiju...

Mislim, ako su vec dva puta dosli, sta im fali i treci...mogu samo da imaju koristi, ne stete... :mhihi:

Edited by Laurelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

[

 

 

 

Pa, ako Sonata Arctica konstantno, svake godine ne zaobilazi Madjarsku, ne vidim razlog zasto bi Kamelot zaobisao Srbiju...

Mislim, ako su vec dva puta dosli, sta im fali i treci...mogu samo da imaju koristi, ne stete... :mhihi:

 

Zato sto smo prosli put pricali sa njima, i slozili se da nema smisla raditi opet SKC, nego neke druge varijante. A kako te varijante u Srbiji bas i ne postoje, nisam siguran sta opet izvesti s njima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...