Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pa dobro, rekao bih da je to već stvar ukusa... Meni su, recimo Epica, Karma i Fourth Legacy (tim redosledom) najbolji albumi. Slažem se da Ghost opera nije baš dostigao te albume, ali, po meni, to nije znak da bend više ne valja ili da sledeći album možda neće nadmašiti ili bar sustići neke od pomenutih. Uostalom, videćemo šta nas ubuduće čeka od Kamelota. :bend:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm... previshe dugo nisam bila ovde... Pa iskreno, sve je pitanje ukusa, jako puno njih ce reci kako im je Black Halo mnogo bolji od npr. Siege Perilios. U sushtini, na svakom albumu se mogu naci neke dobre pesmice :da: Lichno, na Ghost Operi ima par pesama koje ja bash obozavam, ali opet kao shto rekoh sve je pitanje ukusa :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas nesto razmisljam koji bih album izdvojila kao najbolji...i zaista ne mogu...Dominion, Karma, Epica, Fourth Legacy bi mi bili najomiljeniji...ne kaskaju ni Black Halo ni Ghost Opera...Zaista ih sve volim...

Eternity i Serge nisam nesto ni puno preslusavala, jer sam bila opcinjena ovim ostalim...ali isto ima lepih pesama...

 

Ma, bre...super su!

Edited by TeaDora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas nesto razmisljam koji bih album izdvojila kao najbolji...i zaista ne mogu...Dominion, Karma, Epica, Fourth Legacy bi mi bili najomiljeniji...ne kaskaju ni Black Halo ni Ghost Opera...Zaista ih sve volim...

Eternity i Serge nisam nesto ni puno preslusavala, jer sam bila opcinjena ovim ostalim...ali isto ima lepih pesama...

 

Ma, bre...super su!

Upravo ono sto sam htela da kažem :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skontala sam ovaj klip tih dana kad je postavljen na youtube, al' sam se tek sad setila da ga postujem.

 

 

Jako dobro odradjeno. :da:

 

Edit: Evo jos 2 klipa.

 

Kraj je zakon! :):rockdevil:

 

A ovo je stvarno za svaku pohvalu. :da:

 

Edit 2: Tek sam sad skontala da je ovaj lik sto svira Don't You Cry u stvari iz Srbije. :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...