Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Da, i to sto kazes. :)

Al' bas sam se bila zbunila tom tvojom izjavom da se on popeo na balkon u toku koncerta. :)

 

OK, sad je sve razjasnjeno. :bigblue:

 

Meni je samo zao sto Khan nije bio u stanju (valjda je tad nesto bio bolestan, blabla) da se slika sa svima nama, al' ok... Next time.

Sledeci put bi i ti, kao ogromni fan Kamelota (pre svega, Casey-ja :mhihi: ), mogla da ostanes i da se slikas sa njima, a? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, pa to mi je pod MUST!!! Jebesh organizovani prevoz i sve ostalo kad sam imala oko pola sata free posle koncerta :mad:

Sledeci koncert ostajem da chekam, koliko je god potrebno. A za spavanje cu se snaci, valjda ce me neko od ovih divnih ljudi na yum-u primiti ^_^

Pa da konachno i ja zagrlim tog Casey-a sunce mu njegovo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mozemo ti i ja celu noc cekati neki jutarnji bus/voz, ako 'oces, pa ides sa mnom za NS. :) Ja se iovako posle koncerata obicno vracam onim nocnim u 3:35, tako da... Eto. :bigblue:

Al' ako te neko primi - super! :bigblue:

 

Ma 'oces, ne brini!

Ja sam se slikala s' njim, al' je neki lik slikao drugaricu i mene i slika je mutna, al' dobro, sta da se radi, ispravicemo to sledeci put. :bigblue:

 

Al' dobro, polako, dok nam ne dodje Kamelot, zanimacemo se ovim predstojecim koncertima... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam se slikala sa Oliverom. :razz:

I sa ostalima, samo ne sa Khanom, al' dobro, next time. :bigblue:

 

E da, i ovog puta da se slikam sa Glennom. :bigblue:

Al' Sean je jako cool lik. :da: Ja cak nisam ni skontala da to nije Glenn, al' posle su mi ljudi rekli da to nije on. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah a pazite baxuse nas, imali smo barem 100 slika sa Kamelotom kad su Snimali spot kod nas, josh pre prvog koncerta, iz Voodooa, i to vece u Voodoo ortakinju ukradu Fotoaparat sa svim slikama...a slikali smo se bili sa svima, prvo ipsred 202ke, a posle u Voodoo gde su bili svi osim Khan-a...

 

Elem sto se tice zelja Across the Highlands, Shadow of Uther, Once and Future King ... posto to nikad nece svirati Lost & Damned, Center of the Universe i to mozda i dobijemo... Ja sam ih inace do vece u Voodoo smarao za 'Highlands' posto mi je to prva i jedna od omiljenih pesama Kamelota, al nisu je svirali ja mislim od Karma turneje.. ako su je uopste ikad i svirali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pu kako je zarazno

 

The Fort Legasi

Karma

Epica

The BLek Helo

 

jbt ZAAAAARAZA

 

ne znam zasto ali mi se prvi ne svidja ni Goust opera na prvo slusanje

ali na prvo

ce ispitamo to posle

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black Halo mi je omiljeni album ove grupe, pa onda Karma, mada svi albumi su mi super. Osim oni raniji sa nekim pevachom koji ima tako iritantan glas, da je to strashno.

ma strasno(slazem se sa tobom za pevaca)

Rojev glas neprevazidjen :rockdevil:

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...