Jump to content

Najbolji metal logo


Possessed

Recommended Posts

Ali bukvalno. Vreme je da dešifrujemo Opeth-ov logo i otkrijemo kakve tajne on zapravo skriva u sebi. ;)

 

@Zgole: Jedva sam uspeo da provalim šta piše u drugom logo-u: Illdisposed. Brate, koji heavy...

 

aha, ma sad ce ga desifrujemo odma',samo sto nismo...

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretno, prva tri slova. Ne svidja mi se uopšte njihov logo jer je preteran, sa svim tim šiljcima, bukvalno me zabole oči kad ga vidim.

 

 

P.S.

 

Opeth-ovci, jel slušao neko od vas bend April Ethereal i njihov album Advent (btw, koji preteran Opeth worship)? Baš me zanima kako zvuče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretno, prva tri slova. Ne svidja mi se uopšte njihov logo jer je preteran, sa svim tim šiljcima, bukvalno me zabole oči kad ga vidim.

 

 

P.S.

 

Opeth-ovci, jel slušao neko od vas bend April Ethereal i njihov album Advent (btw, koji preteran Opeth worship)? Baš me zanima kako zvuče.

 

kenjas da postoji taj bend... :confused:

 

u nazivu im se oseca da su nalozeni...

 

videh na encyclopedia metallum bas sad...poljaci,postoje od 1996,2-3 albuma...

 

probacu nesto da skinem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, obožavati Opeth je sasvim normalno ali to pokazivati na tako eksplicitan način i očekivati nekakav uspeh je, po meni, suludo. Mislim, malo originalnosti nije na odmet. Ali s druge strane, ako postoje od 1996. to znači da se nisu nazvali po Opeth-ovoj pesmi sa MAYH-a koji je izašao tek 1998. Ili su možda u medjuvremenu promenili ime?! Ko će ga znati...

 

 

Ajd' javi utiske kad ih preslušaš.

 

 

E, sad bi trebao da promeniš nick u, recimo, The Lotus Eater ili Demon Of The Fall. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, obožavati Opeth je sasvim normalno ali to pokazivati na tako eksplicitan način i očekivati nekakav uspeh je, po meni, suludo. Mislim, malo originalnosti nije na odmet. Ali s druge strane, ako postoje od 1996. to znači da se nisu nazvali po Opeth-ovoj pesmi sa MAYH-a koji je izašao tek 1998. Ili su možda u medjuvremenu promenili ime?! Ko će ga znati...

 

 

Ajd' javi utiske kad ih preslušaš.

 

 

E, sad bi trebao da promeniš nick u, recimo, The Lotus Eater ili Demon Of The Fall. ;)

ne postoje vise...

 

April Ethereal evolved from Leon, a side project of Jan and Jerzy.

 

After A.E. split-up, they formed prog-rock band Thesis(A.E. Split 2005)

sa encyclopedie...

 

javljam...

 

ma promenicu nick u curse you all man(emperor) :mrgreen:

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ime teme je "Najbolji METAL logo" i ne vidim kako se Pionir tu uklapa osim ako nisu počeli da prave čokoladice od kovanog gvoždja sa prelivom od topljenog aluminijuma. :)

 

 

Ajde da si rekao Metalac Gornji Milanovac pa da razumem. ;)

 

jes ti bijo kad u njiovoj fabrici?es video logo?

sav je sazdan od metala,i visok je u pićku materinu,najbolji je metalni logo nema šta.to što nemereju da meću metal na ćokoladicama,jebi ga.zamisli,koliko bi dobijo na težini,i zamisli koja bi cena bila,i ko bi to jeo na kraju,pa ne bi ni deca burzuja,jerbo oni jedu sam ostrane i uvozne ćokoladice.

 

se seća neko ćokoladica bato i seka,opet su ih poćeli da štancuju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes ti bijo kad u njiovoj fabrici?es video logo?

sav je sazdan od metala,i visok je u pićku materinu,najbolji je metalni logo nema šta.to što nemereju da meću metal na ćokoladicama,jebi ga.zamisli,koliko bi dobijo na težini,i zamisli koja bi cena bila,i ko bi to jeo na kraju,pa ne bi ni deca burzuja,jerbo oni jedu sam ostrane i uvozne ćokoladice.

 

se seća neko ćokoladica bato i seka,opet su ih poćeli da štancuju.

 

inace mi ostala sirotinja studentarija jedemo radioaktivne milke...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes ti bijo kad u njiovoj fabrici?es video logo?

sav je sazdan od metala,i visok je u pićku materinu,najbolji je metalni logo nema šta.to što nemereju da meću metal na ćokoladicama,jebi ga.zamisli,koliko bi dobijo na težini,i zamisli koja bi cena bila,i ko bi to jeo na kraju,pa ne bi ni deca burzuja,jerbo oni jedu sam ostrane i uvozne ćokoladice.

 

Ma jeo bih ja metalne čokoladice ali mi je bedak zbog zuba... :mhihi:

 

E, a jel se seća neko onih malih čokoladica Životinjsko Carstvo uz koju dobijete i sliku neke životinje? Meni je to ćale stalno kupovao kad sam bio klinac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mrzim te logoe gde je nemoguce procitati naziv benda!Sta tu koji kurac pise?Cryptic...sta?!?

 

 

Jest',lici vise na k,ali je verovatno n.

I to je dobar logo?Vecnost ti treba da skontas sta na njemu pise.Logo je sranje.

 

 

Ne znam zasto su metal bendovi nalozeni na idiotske pretrpane logoe.

Najbolji su Opeth i Death(ne slusam ni jedne ni druge :mrgreen: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jeo bih ja metalne čokoladice ali mi je bedak zbog zuba... :mhihi:

 

E, a jel se seća neko onih malih čokoladica Životinjsko Carstvo uz koju dobijete i sliku neke životinje? Meni je to ćale stalno kupovao kad sam bio klinac.

 

To nije Pionirovo.to Kras proizvodi.

 

Ne znam zasto su metal bendovi nalozeni na idiotske pretrpane logoe.

Najbolji su Opeth i Death(ne slusam ni jedne ni druge :mrgreen: ).

 

slayer-logo.gif

 

0_motorhead_logo_opt.jpg

 

acdc_logo.GIF

 

testament_logo.gif

 

To su bre logoi,a ne ova black/death sranja.Popokatepetl,Necroanalvagina,Assholedevastator,picke materine...sve to u lisiciji potok pa masinka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...