Jump to content

Dehumanizer


Leshina

Recommended Posts

ma to je zato sto ja sviram u tom bendu laugh.gif

@red- nismo jos imali nijednu zajednicku probu, razumi nas icon_da.gifpivopije.gif

Mene je neverovatno zbunio bubnjar sinoc dok smo svirali P.Strangers... nisam znala ni sta da sviram i koji ton... nista sad.gif ovo ostalo je bilo onako... sta ja znam... ali mi je bilo lepo inace sa svim ovim ljudima... sad kad bi se setila s kim icon_smile.gif

bzz icon_smile.gif

@Tinea nije to zbog tebe ne brini icon_wink.gif

Trebali ste da imate koju zajednicku probu pre svirke... No, bice bolje nadam se

Edited by RedGirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blacksunray- basista, pevac i ja smo iz BG-a, gitaristi su iz Obrenovca, bubnjar iz Rume... jedan od gitarista radi, drugi studira... bubnjar je uvek u nekoj frci, ja idem u skolu, ovi ostali me ne zanimaju... icon_smile.gificon_smile.gif

 

salim se... malo je teze skupiti se, ali ne brinite... bice probe pred Kuglu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

and?? Juce je bilo dosta ljudi, nije bilo lose... icon_wink.gif

 

 

P.S. Dokle ce onaj RNA da brise najzanimljivije postove?!  evotigana.gif

 

btw, Zlaja je moje jastuche! icon_smile.gificon_smile.gif

Докле год су ти 'најзанимљивији постови' у домену спама или офтопика. А и увреде бришем. Мислим, онај последњи који сам обрисао је био занимљив, али врло увредљив на ваш рачун, па сам га обрисао.

Уосталом, откуд знаш да сам ја? Можда је Апеирон?

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nesa-idiote glupi bukvalni... treba tebi oduzeti kompjuter icon_smile.gif

 

ja znam da nije apeiron... ali pazi kad znam...

Ovo necu da komentarisem javno,jer necu da kvarim temu.

Ako Zlaja moze,neka napise malo detaljnije kako je bilo sinoc.

Pozdrav bendu pivopije.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirali smo svasta... ZZ Top, Deep Purple, Whitesnake, Eric Clapton, i naravno... Black Sabbath!!

Zao mi je najvise sto je pevac koji je trebao da peva Dire Straits bio bolestan i zbog toga nismo ni svirali Sultane!!

Inace, bilo je mnogo dobro i pozitivno!! Bilo je dosta ljudi, cak je i moj cale uspeo da dodje icon_smile.gificon_smile.gif

 

A kako je bilo vama u SKC-u?! Ne znam ni ko je prosao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirali smo svasta... ZZ Top, Deep Purple, Whitesnake, Eric Clapton, i naravno... Black Sabbath!!

Zao mi je najvise sto je pevac koji je trebao da peva Dire Straits bio bolestan i zbog toga nismo ni svirali Sultane!!

Inace, bilo je mnogo dobro i pozitivno!! Bilo je dosta ljudi, cak je i moj cale uspeo da dodje icon_smile.gificon_smile.gif

 

A kako je bilo vama u SKC-u?! Ne znam ni ko je prosao...

Pa lepo...

A,kako je bilo u SKC-u,vidi na nasoj temi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa lepo... videla sam... icon_uhoh.gif

 

btw, autorske se sprrrremaju... imamo ukupno 13 stvari gotovih i na leto ce verovatno biti uradjen album... tek da ljudi znaju zasto trebaju da me mrze tj. razlog moje arogancije na forumu... laugh.gif

AAAAAAAAAHAHAHAHAHAHA icon_smile.gif .

Pa,cekamo taj album!

Leto nije bas daleko icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja malo okasnio,al da vam kazem,bilo je skroz OK.Ja sam doduse malo imao frku sa zvukom kasnije,ali trudicu se da tih problema vise ne bude.Mislim da je onaj Maiden bio pun pogodak.Imali smo i specijalnog gosta,Dzonija iz Obrenovca.On i Shone su opleli nekakav opak blues.Svirke koje slede su za oko metar dana i obe su u Kugli.Prva je 28.4.,a druga 1.5.(28. se sviraju Hard Rock i Blues,a 1. je Heavy vece-Sabbath,Maiden i najverovatnije koja autorska).Ko bude mogao,nek dodje obe veceri.Hvala Manjoslavu sto je iz SKC-a zapalio u Kuglu isto je teglio onog Beringera.SEE YOU!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...