Jump to content

Dehumanizer


Leshina

Recommended Posts

Ukratko:

BEND JEBE KEVU!!!!!

sviraju najvise black sabbath,ali tu se nadje jos poneka hard&heavy pjesmica od drugih bendova!!!

molim druga Manju da ostavi ovde puna imena i prezimena clanova!!!

 

i stvarno ne znam kako do sada ova tema nije otvorena!!!!

 

 

 

 

 

ZZZZZZZZZZZOP!!!!

 

icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Право кажеш, приле. Ја од овог бенда очекујем ауторски материјал, а не само да се задрже на обрадама, поготво знајући људе који учествују у њему.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa posto ste toliko radoznali,otkricu vam pojedine detalje.Prvo treba da se odrade neke stare stvari koje je Cacija radio sa ekipom od ranije(mene te stvari licno podsecaju na Maiden i rani Helloween).Za buduce radove mogu samo da kazem da ce biti kombinaqcija svega zivog sto slusamo(Hard n Heavy-a,Thrash-a Bluesa i mnogo jos cega).Najbolje ce biti da sve to cujete pa da onda moze lepo da se komentarise.I nadam se da ce ljudi dolaziti na svirke da nas slusaju,a ne da nas gledaju.

A dragoj drugarici bih hteo da pozelim da se lepo provede kod cika-Tose u petak.

STAY FUCKING HEAVY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa sad, mnogo trazis Nenade icon_smile.gificon_smile.gif

Ko tebe sta pita... icon_smile.gif

 

Aha,slusah ja davno te stare pesme,tako da ih se ni ne secam icon_mrgreen.gif .

Tada je jos Mire svirao u Dehumanizeru icon_rockdevil.gif ...

'alo,'alo,da,da,Zlajo,ti si...aha...dooobro,ti si za 19 h icon_smile.gifmusik19.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusala sam bend par puta i svaki put su mi zvucali sve gore i gore... Veceras u Vrscu nisam mogla da izdrzim vise i izasla sam napolje... Nekako totalno raspadnuto, kao da svako svira za sebe i boli ga uvo za ostale... Da su neki klinci svirali, pa jos i mogu da prodju kao pocetnici ali ovako... wallbash.gifpukeface.gif

Edited by RedGirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to je zato sto ja sviram u tom bendu laugh.gif

 

@red- nismo jos imali nijednu zajednicku probu, razumi nas icon_da.gifpivopije.gif

 

Mene je neverovatno zbunio bubnjar sinoc dok smo svirali P.Strangers... nisam znala ni sta da sviram i koji ton... nista sad.gif ovo ostalo je bilo onako... sta ja znam... ali mi je bilo lepo inace sa svim ovim ljudima... sad kad bi se setila s kim icon_smile.gif

 

bzz icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam slusao preko radija.Prethodni pevaci (a i neki kasnije) su SVI falsirali do bola.

Onda me je Bane veoma prijatno iznenadio i otpevao na nivou sve do Troopera i Symptoma,jer se vidi da se nije nesto trudio da spremi to icon_da.gif .

No,bilo je dobro,samo da jos nisu bile poslednje 3 pesme.

I,ja stalno kazem Caciji da odrade jednu probu pre svirke,ali,ne jebe on mene ni 5%...

Jos jedan respect za Nebojsu koji je najbolje odsvirao icon_rockdevil.giforangelistening.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...