Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Sho? icon_rolleyes.gif To su bili tadasnji hitovi..

Sta kazes za izbor pesama na An evening with Bon Jovi Keep the faith iz 1992? Ili These Days: Live in London 1995? musik19.gif

Prvi nisam gledala, drugi jesam ali ga nemam pa ne mogu da se setim kako mi se svideo.

 

These Days koncert sam slusala u Budimpesti (pretpostavljam da je playlista bila slicna) i posto sam zaista vatreni fan tog albuma, bila sam odusevljena. biggreens.gif

 

Meni se uopste ne dopada ovaj Crush video sa turneje, nekako je publika trula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi nisam gledala, drugi jesam ali ga nemam pa ne mogu da se setim kako mi se svideo.

 

These Days koncert sam slusala u Budimpesti (pretpostavljam da je playlista bila slicna) i posto sam zaista vatreni fan tog albuma, bila sam odusevljena. biggreens.gif

 

Meni se uopste ne dopada ovaj Crush video sa turneje, nekako je publika trula

Jeste, The Crush tour i nije nesto u odnosu na jedan Live from London ili An evening with Bon Jovi KTF.. (kako ga nisi gledala, to je bas poznat MTV unplugged performance).

 

A These Days koncert je vrh... po mnogima naj live nastup. Obavezno nabavi. Isto vazi i za An evening with musik29.gifmusik29.gifmusik29.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Shta???? Bila je Lara................. aaaaaaaaa.... zasto li nisam gledala?  no.gif El bio onaj deo kada si bacila jaknu na pod, ili je to mene neko zajebavao da si uradila?  icon_mrgreen.gif  mhihi.gif

Sta ces Maki, nije bilo chiviluka icon_razz.gif

 

Nego, ovih dana gledam DVD sa koncerta odrzanog u Atlantic City-ju 14 & 15

Nov prosle godine.musik29.gif

Ima i pesmica u novom fazonu, nisam verovala da se moze biti dinamican uz

onako slow ritam ali kad videh Jon-a nista me vise ne moze iznenaditi. ph34r.gif

Richie je cooler & 1/2 u narandzasto-crnoj dukserici sve sa kapuljacom i

gitarom.smoke_break.gifcool.gif

Na bonus DVD-u ima dosta zezancija, medju njima je i interaktivni poker sa

momcima stim sto umesto striptiza dobijas pravo da gledas fotke sa koncerta

odrzanog u Hyde Parku u Londonu.

 

Steta, nista bez striptiza mrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ti si ta zbog koje sam prosuo pivo dok sam gledao idola...bila si urnebesna...!!!

samo nastavi tako...moja preporuka ti je da pokusas ponovo...

treba neko i da zasmejava one silne ljude...

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ovo je spam" odlican naziv za pesmu.

 

Planiram da kupim ovaj poslednji album original, zna li neko koliko je u IPSu sada na snizenju od 20%?

ph34r.gif Sta ce ti?? Bolje kupi One Wild Night 2001 (Live 1985-2001)... to je vredno paznje svakako, ali TLFR.. glat moze i na piratu da stoji orangelistening.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neeecooooo... Gde si uzeo New Jersey ako ga imas?

icon_frown.gif Nemam New Jersey original, i ja ga jurim..

Kod nas mozes da nadjes Slippery when wet, Bounce, Crush, i mozda neki noviji singl, i naravno naj noviji album TLFR. Npr. imas sve ovo u Merkatoru. Ali nazalost New Jersey, Keep the faith, Blaze of glory,.. nema.. Samborine albume da ne pominjem orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_frown.gif Nemam New Jersey original, i ja ga jurim..

Kod nas mozes da nadjes Slippery when wet, Bounce, Crush, i mozda neki noviji singl, i naravno naj noviji album TLFR. Npr. imas sve ovo u Merkatoru. Ali nazalost New Jersey, Keep the faith, Blaze of glory,.. nema.. Samborine albume da ne pominjem orangelistening.gif

Ima Blaze of Glory u Mamutu, s tim sto ga ja imam. Imam i Keep the Faith i Keep the Faith booklet (rezervni) koji sam deknula drugarici iz osnovne skole. New Jersey i Slippery nemam, a zelim. Crush i Bounce takodje imam, kao i Destination i These Days.

These days cak imam onaj lepi duoble pack sa Fields of Fire bonus diskom, placen 60 maraka u to vreme. I sad se stresem kad se setim da sam zbog tog diska gladovala dva dana u Budimpesti musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...