Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

Niko nece zatvarati temu vise sem ako se ne budete prepichkavali medjusobno.... :roll:

 

BTW, i ja slusam Bon Jovi oduvek....

 

Hmmm....bed of roses...mislim da sam to prvo cuo.... biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Jok lazem, imam original plocu "Young Guns II" biggrin.gif koja je BTW starija i on mene verovtno smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро. Размишљао сам да ли је балада или не, али нисам могаоп да се сетим. Брука, а то је једино што ми се свиђа од њих, а не знам ни какво је. Нисам их скоро слушао. Дешавају се омашке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро. Размишљао сам да ли је балада или не, али нисам могаоп да се сетим. Брука, а то је једино што ми се свиђа од њих, а не знам ни какво је. Нисам их скоро слушао. Дешавају се омашке.

 

Jaca (brza) pesma definitivno.

 

Svaka cast, ti si prvi koji veoma malo (ili nista) zna o BJ, a da ne kaze "ON", vec "ONI". biggrin.gifa: Well done! biggrin.gifa:

 

P.S. Ako ti se vec svidja Runaway, poslusaj You Give Love A Bad Name, ili Livin' On A Prayer. To je skoro ista "era", tako da ce ti se sigurno dopasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Njihova tipicna balada je Diamond Ring ili bed Of Roses biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

A Always, Never Say Goodbye, Livin` In Sin.....? :mrgreen::mrgreen: I gde bash Diamond Ring nadje.. pa pre ide Bitter Wine :wink:

 

Diamond ring je napisao kada su isli na turneju po Texas-u....ako si primetila pesma ima malo kaubojski prizvuk. E to me je odusevilo, i milim da je to jedna od najboljih balada koje je napisao biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolja balada je "Only Lonely" sa 7800 fahrenheit-a, ne zapostavljajuci ni jednu njegovu pesmu. A Runaway tehnicki moze da se podvede pod baladu, i po zvuku i po tekstu, iako je u poredjenju sa vecinom ostalih pesama brza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thebane, Bon Jovi nije metal, i ti imas prava na svoje misljenje dokle god ne pocnes da pljujes na nekog ko nema isto kao i ti biggrin.gif !!

I istina je da se ipak vecina riba pali na njega... smile.gif na primer, Blondie!! Nemas pojma koliko me je ona smorila o njemu... :wink:biggrin.gifsmile.gifsmile.gif

Eh, taj Jon....

Sto se tice foruma, nesto je do njegovog carrier-a, tj. Verat.net-a!! :? Poruka je bila da se pojavio neocekivani error... no, sada je sve u redu!! biggrin.gifa: tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moze i Cooper i slicno, vazno je da se dogovorimo, a detalji ce se sami resiti!

 

Ova tema je premestena sa ostali Metal na Hard Rock & Rock, ali Bon Jovi ce se uvek pisati kao Sweet Metal!!!

 

Marija, Marija, razumem ja tebe sto imas 13 god. i udaras mi kontru na potpis, ali alkohol zaista nije zdrav (i to sto ga ja konzumiram u kolicinama, to ne znaci da treba da to pocinjem u osnovnoj skoli!!) i mozda ne 18, ali bi granica trebala da bude recimo 15-16 (za sluzenje po pub-ovima, kaficima , prodavanje po dragstorima i sl. Niko te nece spreciti da pijes u parku sa nekom starijom ekipom... ali ovo nije tema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...