Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

S obzirom da je extremno mali procenat cak i cuo za BJ, i jos kada se na to doda nizak procenat "prikljucaka" na Internet, dolazi se do frapantno male ciljne grupe. Pored svega, ja sam zadovoljan sa posetom na forumu, jer pre njega nisam ni znao da u celoj SiCG postoji i jedan fan! 8O biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e hvala.

 

imam jos ljepsi avatar na www.bonjovi.co.yu/forum

 

 

jel ide neko na neki koncert bon jovija u italiju, svabiju sad u junu/julu?

turneja zaobilazi izgleda komplet istocnu evropu... sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhhhhhh.. kad bi dolazili do madjarske o5 :cry::cry: /me to ne bi propustila!!! :mrgreen: ja imam pasosh, zza vizu mi nije cim... ahhh.. kad bi bilo...

 

Zao mi je sto sam ih prosli put propustila :cry: ali tada sam o njima imala ovo misljenje " Jaooo. to su oni idioti sa dugokosim pevachem, koji samo zavija ljubavne balade.. to je bio moj utisak na These Days smile.gif "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je taj koncert u okviru turneje These Days u Budimpesti bio perfektan 8). Vljalo bi ponoviti. Mada ja od kad mi se sestra odselila nemam s kim da idem na koncerte a nemam ni hm... "vremena"

These Days smatram vrlo zrelim albumom , jedina pesma koja mi se uopste ne sidja je Diamond Ring :roll: - suvise je ljigava cak i za starog ljigavca kao sto sam ja biggrin.gif . Iako je Bitter Wine u slicnom fazonu ona mi je super.

Gledala sam jos jednom Jona solo u Londonu posle Destination Anywhere i nisam bas bila odusevljena :ne: . Bio je tad u nekoj Oasis fazi koja ga bas i ne pretstavlja u onom svetlu u kome ga ja volim.

E, da, kako vam se cini Destination Anywhere? Ja volim taj album, mislim da su Learning how to fall i recimo Janie..., Queen of New Orleans i Staring at your window, Evry word was... jako kvalitetne pesme sa odlicnim tekstovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da cujes moje misljenje o tim danima: Nisam ni znao da BJ postoje, nit ko su niti nista! Totalni duduk! Ja sam tada slusao Coolia!  :lol:  Sta cu, ali to je istina..  :da:

 

ZNam, znam,,, pricao si mi... strasno... ma ja za njih znam jedno 8 godina,.. jedino sto ih tek 4 god slusam :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrediste Bilo Gde je dobar album, mada mi je Blaze bolji. Legenda Queen of N.O. otkida, onda forever pesma - Ugly, Janie... Ponoc u Celziju...

 

It's just me - jedna od najlepsih balada posle Bed of roses, valja se prica da je ova pesma druga po redu (posle Bed Of Roses naravno) koju je Jon posvetio Dorothei....

 

Takodje izvrsna balada - COld hard heart

 

Smekerska - Little City....

 

 

Tuzna - August 7, 4:15

 

 

A sa These Days, Diamond RIng je odlicna pesma! Ne znam zasto se ne svidja ljudima mnogo.. :?

 

Npr. meni se ne dopada Learning how to fall... stvar ukusa. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavestenje za sve clanove i posetioce www.bonjovi.co.yu :

KTFTD sajt je nocas nedostupan! (03.06.)

Uzrok ovome je verovatno prekid linka host provajdera ka Deutche telecomu, zbog navodno radova na teritoriji Madjarske. :x

Prekid je planirano trebalo da traje 2 x 5 min, ali ocigledno da su inzenjeri imali poteskoca. sad.gif

 

Po mojim procenama vec ujutru bi sve trebalo da bude kao i pre, ukoliko se slucajno downtime servera produzi, ovde cu vas obavestiti.

 

Hvala na razumevanju.

 

bonjovi.co.yu webmaster & administrator (iliti moja malenkost smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bon Jovi je rock bend, koji to treba i da ostane.

 

Long live rock 'n' roll.

 

Kako se niko nije pobunio da se ova tema prebaci gdje joj je mjesto? (Rock & Hard Rock)

Btw. Misunderstood mi je skroz dobra pjesma, ima li sta jos slicno na "Bounce"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

That's the stuff!

A taman sam mislio reci da ne mogu oni vise praviti malo zivlje a opet kvalitetne stvari - prvi single sa 'Bounce' (mislim da se zove Everyday) mi je bezveze, a ove stvari sa 'Crush' ne vrijedi ni spominjati, no, Hook Me Up je odlicna. Vjerovatno da cu zbavljati disk, ako imaju dve stvari odlicne, valjda su i ostale (bar) dobre... We'll see...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...