Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

Uh, kakav text biggrin.gifa:

 

I played that part so lonely and so well

Thought that love belonged to someone else

Not me and you

I know that you`ve been shattered

You`ve been bruised

And we both know what it feels like when you loose

But `i`d bet my lifeon a roll of the dice for you

 

FANTASIC biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim ja Bon Djoku ali vise zbog lika i dela nego zbog izgleda,

 

E svaka ti cast za ovo. biggrin.gifa:

 

Ti si prva pripadnica zenskog pola koja tako misli, i to je za svaku pohvalu.

 

 

MUSIC IS THE POINT!

 

 

BTW, u subotu uvece je bilo na VH1 cela Bon Jovi Lifestory i posle toga koncert sa Times Square-a, 2002 pred pocetak NFL sezone.

 

Mnogo je bilo dobro, snimio sam.. 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nek kaze to neko meni ako sme!

Nikki je univerzalno lep tip, nije mi jasno sta na njemu moze nekome biti rugobno???

Donosim ti knjizicu sa njegovim fotkama ako je nisi videla kad se sledeci put budemo videle :wink:

 

OBAVEZNO!!!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

 

Nemanja: po meni Jona treba izbaciti i pustiti Richie-a da peva... ali ko mene pita :roll:

 

Moramo uskoro da se vidimo, da ti mrdnem tu kasetu, nije mi frka oko presnimavanja.. imam 3 videa biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

BTW. Jeste li chuli da cje neka riba **zena producenta albuma** da peva na novom albumu Bon Jovia? Necje se Rich izgleda uopshte cuti :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gifa:

Postoji jos takvih tuznih prica.

1.Koliko karata mora da se podeli?

 

2.Koliko ljudi nece da ide na koncerte zato sto: pada kisa, vruce je, dobili su, boli ih zub, hoce da gledaju seriju?

 

3. Koliko ce ljudi izgovoriti bezobrazluk tipa- "STA, 800 dinara karta! SKUUUUPO."

 

...

 

U ovoj zemlji je publika nezahvalna i to je uvek jasno pokazivala svojim nedolascima

(osim za vrema koncerata na Trgu i slicnih dogadjaja humanitarno- besplatnog karaktera)

 

1. To je strasna boljka i domace metal scene... Od recimo 6 000 metalaca u Srbiji, njih 1000 se bavi muzickim novinarstvom, organizovanjem raznih sranja, promocijom ili vec nekim izdavastvom & stuff, i svi se grebu za promose, dzabe karte i sl. Josh 500 su muzicari... Nema dovoljno one "klasicne" publike...

 

2. Vishe ima ovih koji idu na sve svirke, sve im je shatro dobro, svacim su zadovoljni... Ja recimo sasvim odgovaram ovome sto si napisala. Evo ti primer: Svaki fan Maidena je odusevljeno otishao na Di'Annov koncert, srecni gay Lemmy Sixx je gledao svoj omiljeni bend u Beogradu, svaki jebeni punker u Srbiji je mogao da gleda bar jedan bend sa svog top 10... Subsi, Red Alert, Piter, domace legende poput HP i Idijota... brdo black metal bandova, par probranih Death bendova, Trasheri do Sarajeva i Zagreba, par njih i u Beogradu, Soulfly itd....

 

A ja??!? Ja nikada nisam imao prilike da odem na koncert benda kojeg slusham, volim & koji mi znachi. Uspeo sam samo da odgledam Kud Idijote, koje sam slushao u nizim razredima osnovne skole, ali sam ipak odgledao koncert, bilo mi je fino, znao sam textove i urlao ih, rukovao se sa Tustom :roll: ... Mozda je slicno moglo da se desi i na Psihomodo PoP-u, koje sam isto slushao kao mali ali sam tada bio bolestan...

 

Ali zapravo nista... Sem oviha Idijota i jedne svirke u Holiday-u kad sam se bash extra napio ja nikada nisam "uzivao" na nekom koncertu. Zato su mi se ovakvi izlasci ogadili. Nikada nije bilo konc-a koji se primakao kraju a da ja nisam plakao u sebi od dosade, odvratnog ozvucenja i stepena folirancije... NIKADA!!!!!! Svi moji ortaci znaju da kad idu sa mnom na svirku, nema sanse da je odgledaju do kraja... Uvek se izbedacim ranije pa ih odguram u Prvu srpsku, na kalish etc.

 

3. Iz ovog drugog ces zakljuciti da i kad se nateram odem na svirku ne volim puno para da dam...

 

I tako... go scena, go biggrin.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...