Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

1. nemam pojma icon_redface.gif

2. nemam pojma icon_redface.gificon_redface.gif

3. nemam pojma icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

 

No, evo misljenja poznatih o Bon Jovi-u:

"Jon Bon Jovi je jedini klinac s kojim bih volio pjevati u duetu"

BRUCE SPRINGSTEEN

 

"Jon je vrlo privlacan mladic; i jako veliki dzentlmen. Vrlo dobro zna što hoce i kako da to postigne, a uz to još je i duhovit i zabavan. Jedina mana mu je što ima glupu u ljubomornu djevojku!""

SAMANTHA FOX

 

"Dajte mi jednu noc sa njim i reci cu vam kakav je!"

LITA FORD

 

"Bon Jovi je izazvao pravu histeriju širom svijeta i dostigao multi-platinaste tiraže, ali cini mi se da u tom bendu nema baš puno kvalitete. Najsvjetlija tocka te grupe je Richie Sambora, koji ne samo što je odlican kompozitor i gitarist, vec i svojim pjevanjem odraduje Jonov dio posla...David i Richie su kicma Bon Jovija i dokle god oni dobro rade, dotle ce i bend egzistirati."

LARS ULRICH (Metallica)

 

"Mali i nije baš neki pjevac ali je , nesumnjivo, najveci sex-simbol devedesetih godina!"

KLAUS MEINE (Scorpions)

 

"Procitao sam u jednom intervjuu da Bon Jovi tvrde da oni nisu heavy metal, vec cistokrvni rock`n`roll. E sad se ja pitam: ako su oni rock`n`roll, što smo onda mi?!"

SLASH (Guns N` Roses)

 

"Bon Jovi je, prije svega, iskren i pošten bend. Momci dobro izgledaju i sjajno sviraju. Jon Bon Jovi je odlican pjevav, vrhunski frontman i pravi princ it tinejdžerske bajke. Svi oni koji loše pricaju o njemu cine to iz ljubomore i zavisti...Bon Jovi je jedan od najboljih bendova svih vremena i ja sam svim srcem uz njih!"

TOM KEIFER (Cinderella)

 

"Vi možete ignorirati Jon Bon Jovia i njegovu muziku, ali ne možete ignorirati devetnaest milijuna ljudi koji su kupili njegovu plocu."

PAUL STANLEY (Kiss)

 

"Bon Jovi je jedina svjetska grupa cije koncerte posjecuju i majke i kceri"

ZODIAC MINDWARP

 

"Nekada je u Americi vladala seksualna revolucija i loši momci poput Jaggera i Planta bili su u modi. Danas se tinejdžerke zakopcavaju do grla i cuvaju nevinost, pa su dobri momci poput Tempesta i Bon Jovia olicenje njihovih snova. A dokle god ima snova, dotle ima i para i slave!"

BLACKIE LAWLESS (W.A.S.P.)

 

"Zahvaljujuci grupi Bon Jovi, svi Engleski i Europski bendovi se trude da postanu Amerikanci!"

BRUCE DICKINSON (Iron Maiden)

 

 

"Jon Bon Jovi je poput plisanog medvjedica-mekan, sladak i bezlican."

WENDY O`WILLIAMS

 

"Novinari su izmislili neki `tajni rat` izmedu nas i Bon Jovia, a prava istina je da ja njih jako cijenim i smatram da su u potpunosti zaslužili velike tiraže i jos vecu slavu. Takoder, ne vidim razlog zasto bi neki tinejdzer volio nas a mrzio njih i obrnuto. Svi smo mi samo kauboji koji jasu stazom rock`n`rola, a ta staza je uvijek bila dovoljno široka za dvojicu…"

JOEY TEMPEST (Europe)

 

"Jon Bon Jovi? Ko je to?!"

IGGY POP

 

"Možda sam star i staromodan, ali Bon Jovi mi nikad nece tako dobro zvucati kao sto zvuce ZZ Top i AC/DC. Taj bend ima možda ima lijepe momke, sjajne pjesme i dobrog menadzera, ali mu ipak fali par godina `pecenja` zanata na bini."

LEMMY (Motorhead)

 

"Jon Bon Jovi vise mijenja svijest americke mladezi svojim pjesmama, nego svi politicari svojim govorima."

BONO VOX (U2)

 

"Mnogi tvrde da je Jon Bon Jovi moj nasljednik, ali ja se bas ne sjecam da sam dijelio naivne osmjehe i budio materinske nagone u zenama!"

DAVID LEE ROTH

 

 

I ZA KRAJ RICHIE SAMBORA:

 

"Do jucer smo bili mali bend iz New Jerseya i nitko nije obracao paznju na nas.

Onda smo prodali veliku kolicinu ploca i svi su poceli pricati o nama. Tvrde da smo uobrazeni, izvjestaceni, isforsirani, losi muzicari...A mi smo samo petorica obicnih mladica, koji zive za binu i zive za publiku!

Maksimalno uzivamo u svemu onom što nam zivot pruza i sve sto imamo za reci je- RASIRITE RUKE I PRIDRUZITE NAM SE!"

 

 

SCORPIONS about BON JOVI:

They are great!They wouldn't open for us if they weren't(1985)

 

KISS about BON JOVI:

BON JOVI?They make me rock every time I see them(1985)

 

BRUCE SPRINGSTEEN about Jon Bon Jovi:

Jon is a great guy.He is a great artists and he is one of my best friends.I saw him growing as an artist and he developed very well!

 

AXL ROSE about BON JOVI:

BON JOVI can suck my dick!!!

 

ERIC CLAPTON about RICHIE SAMBORA:

Every time I see Richie ,I remember how I was when I was young

 

JIMMY PAGE about JON BON JOVI:

I looked at him and I tought"Oh My God is he great!"I played with a lot of artists but he is one of the best!(1990)!

Slash je rekao da bi rado "udario Jona po njusci".

Edited by Marija Prokopijevic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod njih 2jice, jel zna neko pricu da je Slash gurnuo Jon-a sa nekog stejdza.. ovaj pao par stepenika.. I kao Slash mu rekao "vidis kakav je osecaj kad padnes samo par stepenika, a zamisli tek sa vrha.. " (misli se na slavu.. pad sa vrha itd..) icon_razz.gif

 

E sad, nisam 100% siguran da je ovo bas bio Slash.. ali je neko defnitivno ovo uradio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Procitao sam u jednom intervjuu da Bon Jovi tvrde da oni nisu heavy metal, vec cistokrvni rock`n`roll. E sad se ja pitam: ako su oni rock`n`roll, što smo onda mi?!"

SLASH (Guns N` Roses)

 

"Bon Jovi je jedina svjetska grupa cije koncerte posjecuju i majke i kceri"

ZODIAC MINDWARP

 

"Zahvaljujuci grupi Bon Jovi, svi Engleski i Europski bendovi se trude da postanu Amerikanci!"

BRUCE DICKINSON (Iron Maiden)

 

"Mnogi tvrde da je Jon Bon Jovi moj nasljednik, ali ja se bas ne sjecam da sam dijelio naivne osmjehe i budio materinske nagone u zenama!"

DAVID LEE ROTH

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...Slazem se sa ovim ljudima icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

What I’d give to run my fingers through your hair

To touch your lips, to hold you near

When you say your prayers try to understand

I’ve made mistakes, I’m just a man

 

 

 

Kljucno je kako ON to peva. Ovako kao pisan tekst nema tezinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

What I’d give to run my fingers through your hair

To touch your lips, to hold you near

When you say your prayers try to understand

I’ve made mistakes, I’m just a man

 

 

 

Kljucno je kako ON to peva. Ovako kao pisan tekst nema tezinu

kako si to teatralno rekla...jos kad bi ga uzeli pod noz recnika...ispalo bi cudo...ipak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

khmm...no vratimo se temi...dakle...khmmm...

omiljeni stihovi...khmmm...jebem ti cigare...khmm...nesto ovako...slab sam sa njihovim tekstovima...

 

I should have seen it coming when roses died

Should have seen the end of summer in your eyes

I should have listened when you said good night

You really meant good bye

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...