Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

da se vratimo na temu..

 

ovaj.. ja se davim spotovima BJ ovih dana... ali SHE DON`T KNOW ME.... pisancija!! kad god ocu da se smijem pustim to ili RUNAWAY!! icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

ali sve drugo... mmmmm..... boze, on je stvarno frajer, cak i to sto je mator samo ga cini boljim (nema starca bez udarca ni supe bez starog pijevca ), pa i rici..... ali this ain`t a love song... majko mila.. toliko dlaka (neko bi rekao mljac icon_smile.gif )... pa bed of roses.. a tek blaze of glory! kad odem na koncert BJ, ocu da skacem dok mi noge ne otkazu biggrin.gif

 

IVANE, JA TE VOOOOOOOOLIIIIM!!! icon_rolleyes.gifbiggrin.gif

 

 

user posted image

 

 

icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se vratimo na temu..

 

ovaj.. ja se davim spotovima BJ ovih dana... ali SHE DON`T KNOW ME.... pisancija!! kad god ocu da se smijem pustim to ili RUNAWAY!! icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

ali sve drugo... mmmmm..... boze, on je stvarno frajer, cak i to sto je mator samo ga cini boljim (nema starca bez udarca ni supe bez starog pijevca ), pa i rici..... ali this ain`t a love song... majko mila.. toliko dlaka (neko bi rekao mljac icon_smile.gif )... pa bed of roses.. a tek blaze of glory! kad odem na koncert BJ, ocu da skacem dok mi noge ne otkazu biggrin.gif

 

IVANE, JA TE VOOOOOOOOLIIIIM!!! rolleyes.gifbiggrin.gif

 

 

user posted image

 

 

icon_redface.gif

Znam, za mene je She don't know me vrh. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Najjace je kad ona riba njega krene da spasava ili kad se spusta niz ono brdo.

 

A i za Only lonely je spot genijalan, ali samo ona verzija koja ima onde delove u kojima oni pricaju. Opet najbolje fora: Jon prilepljuje nekog debelog za zid i izgovara, onako, kroz zube: "Ju sould as aut"! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, za mene je She don't know me vrh. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Najjace je kad ona riba njega krene da spasava ili kad se spusta niz ono brdo.

 

A i za Only lonely je spot genijalan, ali samo ona verzija koja ima onde delove u kojima oni pricaju. Opet najbolje fora: Jon prilepljuje nekog debelog za zid i izgovara, onako, kroz zube: "Ju sould as aut"! icon_smile.gif

To kad kaze You sold us out ako se ne varam govori Doc McGee-ju icon_smile.gif Odnosno njihovom tadasnjem menadzeru.....

 

Ma najajci spot je Dry County......... All man are heroes, in dreams icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam ploce kupio u Bulevaru kod nekog lika... uzo' sam i Aerosmith - Permament Vacation, iako mi to nije naj album od njih..

 

@Marija: ja sam placao 20 din / ploca icon_mrgreen.gif Ladno i bez bruke... sta kao, BJ je takav trash da se prodaje za toliku sicu jer niko nece da kupi?!? :wacko:

 

Damn it ni ja nisam gledao taj VH1 top ten.. a stalno mi upaljen VH1. :banghead:

Mada koji tje mi kad i tako imam sve spotove.

Koje su pesme bile osim Lie to me? Najjaci spot je Dry County.

 

@Tanja: cim odes u USA ima da nam saljes ovaj Box set da se ne zlopatimo ovde icon_razz.gif cccccccccccc

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...