Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

ne spamujemo:

 

(Oct 19)

 

NEW MUSIC TUESDAY As promised, we have more music from the upcoming 100,000,000 BON JOVI FANS CAN'T BE WRONG 'think outside the box' set for you... only the plans have changed slightly. Due to circumstances beyond our control, the four (4) songs that were set to be available at four different online music providers for download today won't actually be available for download until NEXT Tuesday (October 26th.) Here's what will be available for you next week: - EDGE OF A BROKEN HEART will be available exclusively at iTUNES - WHY AREN'T YOU DEAD? will be available exclusively at REAL/RHAPSODY - OPEN ALL NIGHT will be available exclusively ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, umro ko i svaki zivi, kako se rodio, grob mu se otvorio.

Ne treba da pisem kada popijem.

 

Elem, danas mi je sestra dosla iz Engleske za vikend, i mi otisli u kafanu na par tura. U povratku sam ja vozila. JA CAK NEMAM NI DOZVOLU! I zaustavi nas pandur, i PUSTI nas, danas je moj srecan dan. Elem, sve ovo pricam zato sto je dok nas je pandur zaustavljao u kolima sviralo Born To Be My Baby- Bog cuva decu i pijance... i tako dalje. Laku noc.

 

huh.gifhuh.gifhuh.gifhuh.gifhuh.gifhuh.gifhuh.gif

Edited by michelle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, umro ko i svaki zivi, kako se rodio, grob mu se otvorio.

Ne treba da pisem kada popijem.

 

Elem, danas mi je sestra dosla iz Engleske za vikend, i mi otisli u kafanu na par tura. U povratku sam ja vozila. JA CAK NEMAM NI DOZVOLU! I zaustavi nas pandur, i PUSTI nas, danas je moj srecan dan. Elem, sve ovo pricam zato sto je dok nas je pandur zaustavljao u kolima sviralo Born To Be My Baby- Bog cuva decu i pijance... i tako dalje. Laku noc.

 

huh.gifhuh.gifhuh.gifhuh.gifhuh.gifhuh.gifhuh.gif

Breaking the law, breaking the law violent.gif

 

Pre neku godinu i meni se desila slicna stvar, samo sto je meni picio AC/DC You shock me all night long musik19.gificon_mrgreen.gif

 

 

Blondie, dokazi, DOKAZI, hocemo sliku biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sambora izgleda kao da kad ode kod frizera kaze, "Osisisajte me kao sto sisate moju zenu."

ahahaha.... bas tako!!!!!!

 

 

dokazacu da sam se slikala s jonom naravno, cekam samo da mi se slike prebace na CD. ima par bezobraznih... icon_smile.gif

 

btw nizak je i mrsav ali dobar do jaja.. i malo se folira. a ima oci nebesko plave! bila je otimacina ali uspjela sam dobiti cak tri slike!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrsav je? Hoces da kazes da je mala debela svinja smrsala? icon_mrgreen.gif

 

P.S. Jer sad Sanja radi u onoj foto-radnji u kojoj si ti radila? icon_wink.gif

sanja je u foto moto, bitoljska 16. ides 56 i 51 i sidjes na stanici poslije pijace, znaci cim predjes onaj mostic a to je TACNO kod crkve. sidjes tu, predjes ulicu, vidjeces trzni centar i veliku reklamu FOTO MOTO. ne mozes promasiti.

njen broj je ovaj iz mog potpisa - 064-312-66-19 pa je pitaj ako zalutas biggrin.gif

 

 

 

 

 

 

 

bila sam na koncertu megadetha............... dave je debeo.

 

 

 

 

a jon je malo mrsav za moj ukus, ja volim debele - kao ivan npr. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALL YOUR LIFE All your life all you've asked when's your Daddy gonna talk to

you.

 

A different line every night guaranteed to blow your mind.

See you out on the streets, call me for a wild time.

 

Daddy's girl learned fast

 

No one heard a single word she said.

They should have seen it in your eyes

what was going around your heart.

 

On the street where you live girls talk about their social lives.

They're made of lipstick, plastic and paint, a touch of sable in their eyes.

 

Iskusno

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da bre...u trenucima vanrednog opijanja...dosli smo na super(bar grupa nemuzikalnih idiota u koje i ja spadam misli tako...) ideju...moj ortak je genije...

hoce da pravimo svirku za dan zaljubljenih...da se svira samo BJ...i pritom prica o tome sa takvim ushicenjem kao da je svirka sutra...ja mu kazem da sam za...posto sam ionako u bj periodu...tugaljiv,njanjkav,smaram sve oko sebe... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...jos samo da nadjemo neko fancy mesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da bre...u trenucima vanrednog opijanja...dosli smo na super(bar grupa nemuzikalnih idiota u koje i ja spadam misli tako...) ideju...moj ortak je genije...

hoce da pravimo svirku za dan zaljubljenih...da se svira samo BJ...i pritom prica o tome sa takvim ushicenjem kao da je svirka sutra...ja mu kazem da sam za...posto sam ionako u bj periodu...tugaljiv,njanjkav,smaram sve oko sebe... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...jos samo da nadjemo neko fancy mesto...

BJ svirka za dan zabubljenih? Da, DA, DAA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenutno non-stop slusam Never say goodbye

 

Together - forever

Never say goodbye, never say goodbye

You and me and my old friends

Hoping it would never end

Never say goodbye, never say goodbye

Holdin' on - we got to try

Holdin' on to never say goodbye

musik29.gifmusik29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvacicemo mi slamcice ko ce da peva samboru...ako se zberemo uopste...

hearts breaking even ima ubedljivo najzajebaniji drugi vokal...jel ima nekog debila(osim mene) da to interesuje... ???icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ej bre...sambora nije za zezanje...

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji nista ljigavije i jadnije od Bon ZoviJA.

Postoji! Warrant je ljigaviji.

 

Anyway, "nove" pesme su super.

 

Moj favorit je definitivno "Why aren't you dead?"

 

"You sad you couldn't live without me,

so why aren't you dead?

Instead of six feet under you're in somone elses bed.

There is just one thing that I can't get through my head,

You sad you couldn't live without me, so why aren't you dead?"

 

 

icon_cool.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da bre...u trenucima vanrednog opijanja...dosli smo na super(bar grupa nemuzikalnih idiota u koje i ja spadam misli tako...) ideju...moj ortak je genije...

hoce da pravimo svirku za dan zaljubljenih...da se svira samo BJ...i pritom prica o tome sa takvim ushicenjem kao da je svirka sutra...ja mu kazem da sam za...posto sam ionako u bj periodu...tugaljiv,njanjkav,smaram sve oko sebe... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...jos samo da nadjemo neko fancy mesto...

Dobra ideja... ako je istina icon_da.gif ali bolje nemojte samo BJ, ima malo ljudi da dodje.. bolje neku ultimate "romantiku" napravite, gde ce biti i gunsi, scorpionsi, aerosmith, itd itd.. musik19.gif

 

trenutno non-stop slusam Never say goodbye

 

Together - forever

Never say goodbye, never say goodbye

You and me and my old friends

Hoping it would never end

Never say goodbye, never say goodbye

Holdin' on - we got to try

Holdin' on to never say goodbye

 

 

Da da... posebno onaj deo sto je michelle citirala.. ja sam uvek u tom fazonu - As I sit in this smokey room

The night about to end

I pass my time with strangers

But this bottle’s my only friend... icon_spava.gif

 

zvacicemo mi slamcice ko ce da peva samboru...ako se zberemo uopste...

hearts breaking even ima ubedljivo najzajebaniji drugi vokal...jel ima nekog debila(osim mene) da to interesuje... ???icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

 

ej bre...sambora nije za zezanje...

 

Pa mene interesuje, ali mogu samo vodu da vam nosim. icon_mrgreen.gif Ako imate neke udaraljke, I'm in. musik20.gif

 

Ko odsvira solo iz Dry County svaka mu dala.

 

Pa vec smo dosli do zakljucka da je Sambora mnogo bolji bevac od Bon Jovia.

 

50% - 50%

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

 

 

srecan rodjendan michelle!!!! i da ti sljedece godine ovakav dasa izadje iz torte! biggrin.gificon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

i da sljedece godine idemo u kupovinu benkica (ovdje sam vidjela radnju sa iron maiden pelenama, megadeth benkicama, pantera kapicama!! biggrin.gif )

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...