Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

da, kao i ti.. s filovanim kolinsom icon_smile.gif

 

dalje.. pretendress, a sto bi bila zajebancija, ajd mi objasni ljeba ti?

 

ok, ovako.. napisem ja pismo na adresu fan kluba, jer u to vrijeme nisam koristila net. uvalim im pricu kako sam neki opasan fan jos od sliperija, i tako svasta nesta, ali da nemam para da se uclanim u klub. tada su svakom clanu davali fotku benda, plus jon - potpisane, plus dobijes 4-5 brosura godisnje o aktivnostima benda, pa onda stalno neke zajebancije (tipa bedz, naljepnica i sl.) i naravno, privilegovanost na svirkama - sto mi nije mnogo znacilo jer sam zivjela u pizdi materinoj.

nakon 15-ak dana, sasvim NEOCEKIVANO dobijem odgovor od fan kluba, PRAVO PRAVCIJATO PISMO DAKLE, u kome me pozivaju u klub, i to nesto u pola cijene, ja mislim da je bilo nesto tipa samo 10 dolara. meni je 10 dolara te 96. bilo pravo bogatstvo, i ja ih definitivno nisam imala. takodje su mi poslali onako par jonovih slika, sto je bilo strava i formular i jos neke zajebancije - BITNO, STA JE U CITAVOJ OVOJ PRICI icon_uhoh.gif ?

 

 

prije nekoliko dana sam postala clan fan kluba megadeth - dobila sam strava majicu, CD, potpisane dvije slike, pozdravni pamflet, mogucnost ulaska na sajt i skidanja stvari koje nisu dostupne siroj javnosti, i najbitnije, olaksice prilikom kupovine karata, posjecivanja koncerata itd. sto mi je u stvari najbitnije. ja bih jos jednom da se sretnem s daveom.

 

jel ima nesto u ovoj prici icon_uhoh.gif ? icon_smile.gif

 

da imam para, uclanila bi se i u Manowar, Maiden, Metallicu, Bodome, Dimmu Borgir, sve zivo - samo ako cu tako lakse doci do karte, dobiti neku strava fotku, MOGUCNOST DA UPOZNAM TE LJUDE.

 

a vama pozdrav uz pjesmu BJELASICOM OVCE PASU, CINI MI SE MOJE DA SU. icon_rockdevil.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

EDIT: pretvaracice, srecan ti rodjendan, da velika porastes! 233.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neeeeeeeee,nisam mislila na pismo fan club-a vec na ono da pise GAY BJ...malo nerazumevanja icon_da.gif ...inace sto se tice samog kluba i ja sam se kao nesto prijavljivala i sve sto sam dobila je bio automatski odgovor nesto tipa 'Thank You for joining in' icon_uhoh.gif

 

I hvala na cestitci,trudicu se da porasem i dorastem ali ne previse mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi pazite sad ovako...

Ortakinja mi je danas preko telefona pustila Jovi-a kako peva 'It's My Life' live i to neku akusticnu verziju...Znaci ono zvuci fenomenalno,totalno drugacija pesma,ali...Posto je to bilo na Info 24 nije uspela da vidi odakle je taj snimak jer su donjim delom ekrana isle neke glupave poruke...

 

Pa sad,pitam ja vas,da li je neko video taj snimak ranije,da li ga neko kojim ludim slucajem ima (Jon Bon Jo\/1 gledam u tebe icon_smile.gif ) a i ako ne samo da li znate gde je bilo to izvodjenje posto ja stvarno ranije nisam cula tu pesmu u slow fazonu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shock!: pa i nije bas... vec 2-3 nedelje je neizvesno da li jos ima karata... znaci loodnica nisu isli 3 godine na turneju i opsta pomama.. kao da je Elvis ustao iz groba..

 

@pretvaracica: pa verovatno mislis na This left feels right verziju? Tu su sve pesme preradjene... pa i IML. I ona je jedna od retkih koja zvuci lepo sa tog albuma... ostale su onako...icon_rolleyes.gif

Share-ovao sam ceo album na mom serveru: http://sverceri.pointclark.net/download/mp..._JOVI/TLFR2003/

 

A ima jos par verzija.... npr. kao sto je slow verzija Runaway iz Ciriha 2000. sa Crush turneje..... poslusaj sa TLFR.... pa vidi jel to to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi pazite sad ovako...

Ortakinja mi je danas preko telefona pustila Jovi-a kako peva 'It's My Life' live i to neku akusticnu verziju...Znaci ono zvuci fenomenalno,totalno drugacija pesma,ali...Posto je to bilo na Info 24 nije uspela da vidi odakle je taj snimak jer su donjim delom ekrana isle neke glupave poruke...

Ta ortakinja sam ja! biggrin.gif

Prvo nisam prepoznala presmu, dok nije krenuo refren! icon_smile.gif

Mnogo je dobra, bas mi se svidela! icon_da.gif

Ajde, Jovana, kad skines to odma' da mi forward-ujes! biggrin.gif

 

Blago vama koji idete na koncert, ja sam se razmisljala Bon Jovi ili Robbie Williams i odlucila sam se za Robbija, jer on dolazi u Budimpestu! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shock!: pa i nije bas... vec 2-3 nedelje je neizvesno da li jos ima karata... znaci loodnica nisu isli 3 godine na turneju i opsta pomama.. kao da je Elvis ustao iz groba..

ohmy.gif ........au, nisam racunao na to......fuck.....pa koliko ljudi prima taj stadion(sta je vec) u Lincu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tickets for Bon Jovi

15.05.2006 19:30, Linz, Linz Gugl Stadion

 

VIP-Ticket à € 223.00 sold out 

 

 

Wellenbrecher à € 102.00 sold out 

 

 

seating à € 61.50 sold out 

 

 

Arena Stehplatz à € 75.00 sold out 

 

 

standing à € 61.50 sold out 

 

au wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif ..........lepo sam ja to smislio da ima vremena icon_rolleyes.gif

 

al dobro.....radice neke agencije koncert, ako ne nase radice Madjarske recimo sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck, taj koncert je za 7 meseci.....nisam ocekivao ovo.... no.gif

Mene ne cudi. I depeche mode su rasprodali koncert u Budimpesti 7 meseci ranije. Kada sam ja kupila kartu (8 meseci pred koncert) nije bilo karata za stajanje! no.gif

 

@Dea-dobijas pesmu u subotu ili ako hoces mogu da ti je posaljem mail-om

Alo, mala, nemaju svi ADSL! icon_evil.gif Bar ne jos! icon_twisted.gif Doneces mi u subotu sa onom pesmom od onog lika! icon_da.gif

 

Da li je moguce da sam (smo) takvi baksuzi...

Ne znam za druge, ali ti si gori baksuz od mene! icon_smile.gif Ako je to moguce! icon_smile.gif

 

Kolike su sanse da dodju u Budimpestu ili negde tipa Grcka, Italija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakve. Oni zaobilaze u sirokom luku sve govnjave zemlje, znaci prodju Austriju, pa odu do Nemacke, i do Engleske... manje-vise to je to... cak ni u skandinavske zemlje ne svracaju vise... a znate koliko su Norvezani i Svedjani bogati.... dakle kakva crna Grcka, Pesta ili nekim Bozijim cudom SCG...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...