Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

ja se kontam da l da ga fatam u los angelesu (ima par datuma u martu) ili u las vegasu.. vidim ima karata..

ali nije ni fer. nema ih uopste u oblasti sacramento/san francisco, ali zato atlanta - dva koncerta, nju dzersi - dva koncerta, boston - tri koncerta, njujork - tri koncerta, cak i sijetl i popisanoj key areni ima dva koncerta. bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se kontam da l da ga fatam u los angelesu (ima par datuma u martu

jao ja bih trebao ici u LA tako mart-april ako prodjem dobro na faxu u januaru.....nece valjda i tamo da se rasprodaju karte par meseci unapred...ali dobro ostaju tapkarosi uvek

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jos nisam vidjela da neko prodaje karte ispred hala i sl. osim pojedinacnih slucajeva, gdje su se ljudi predomislili u posljednjem momentu pa imaju kartu extra, ali na takve ne valja racunati.

ovdje je to STROGO zabranjeno.

takodje, imas u anahejmu koncert, sto ti je isto dio LA, pa ne vjerujem da ce se sve prodati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ovdje na koncertima srela par likova koji ovako daju svoje karte - recimo odustali su posljednjem momentu pa daju upola cijene kartu i sl. u sijetlu sam na NBA utakmicama (isla sam bar 10 puta) isto tako znala sresti po neke ljude koji daju strava mjesta za upola cijenu.

moguce da u LA-u ima poneki tapkaros, ljudi svasta rade.

e da, a to za karte `nA dan koncerta` - ima i toga ali treba znati kad se daje pa zauzeti red (moj stric se polomio za kings vs sonics, tri sata stajao u redu mhihi.gif ).

u svakom slucaju, prvo dodji, pa je onda lako nesto izmuvati. uvijek ima E-Bay biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
To inace uopste nije tacno, imas karte ispred hala (ne milijardu tapkarosa, ali moze da se navata) kao i karte koje se puste "na vece" tj. rano tog dana i razgrabe se odmah

nisam mislio na to nego na tapkarose kojih se kod nas namnoze cim dodje prilika za to a muriju bole q.......

 

pre dve nedelje gomila tapkarosa valja karte za jebeni bioskop(ivkova slava)

kad se igra neka medjunarodna Zvezdina tekma ima ih milion i pre nego sto pocne prodaja karata!.....dovoljno je da puste nekoliko pandura u civilu da im jebu kevu ali to se nikad ne dogadja..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

dovoljno je takodje da ogranice kupovinu karata, kao sto se ovdje radi. imas pravo kupiti 2 ili 3 karte po koncertu/utakmici. i onda, kad ti otkuca podatke na kartu, unese te u komp, ne mozes vise dolaziti da kupujes. nije losa ta fora nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li sam spomenuo da sam još pre mesec dana bio u Robinsonu i da sam tamo dobio informaciju da neće praviti ture za BJ koncerte, jedino ako dođu negde bliže. I samo su mi ponovili već izlizanu priču kako je extra teško dobiti vizu za Austriju icon_mrtav.gif

I tako...

Ajd javite se sa novim informacijama ako ima neko

Edited by Pretender

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam hteo da bacam peglu pošto je ovo ipak Jova, zato sam i editovao post...

Mada, kada videh onu ribu život mi se zgadio...a imaš pravo i za kraj spota. Baš BLjAK!

Jedva čekam spot za Welcome To Wherever You Are icon_da.gif

A Dirty Little Secret može takođe da bude zanimljiv mrred.gif

Edited by Pretender

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...