Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

Ne, citala sam to u nekim novinama, i zato me i iznenadio ovaj drugi spot...Da li da velica sebe (mada jeste za pohvalu sto je pomogao ljudima), ili sta god, pa je snimio dva spota za istu pesmu ph34r.gif , ali takva protivurecnost od strane njega zaista sucks.

Pricao je o tome kako ima podrsku od strane porodice, blablatruc...Klasika, nista posebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ok, idemo redom..

 

 

 

sinoc, uhvatih reklamu za Oprah sou, i gle cuda, najavili Bon Jovija.. extra dakle.

 

 

jon faca, zna se. slickan, spickan, zene poludjele, oce da ga siluju - raspomamljene, razvedene, udate, skolovane, seljanke, gradjanke, ma nema - cijela amerika i sire laugh.gif

prvo su otprasili you give love a bad name i valjda have a nice day (ne znam redom sta je bilo, ja dzuskala isto), jon je izgledao i djelovao umorno.. a onda je sjeo u fotelju, a onda je nakon svake njegove rijeci, veznika, uzdaha isao set reklama od po 15 min.

nisam sigurna da svaki oprah sou ima toliko reklama, posto ne pratim - ali kontam da je bilo previse.

elem, pita ga Opra kako se tako dobro drzi i sl.. i on tu veli kao - aaa, sad dolazi cuveni oprah momenat, how do I look i sl... i onda su se poceli cerekati, on se ispipao po licu u zajebanciji, smijeh, aplauz, reklame.

dalje, nesto je pricao u fazonu ono - super sto sam sladak (ijaooo jeste, ja bi njega rado odvela na selo, da upozna familiju i tako icon_da.gif ), ali kao bez pjesama bio bi jos samo jedno `lijepo lice`, brzo zaboravljeno blabla..

pa su pnda prikazali par slika od doroteje, jon je napomenuo kako mu je ona sve (i ja isto), kako su nakotili 4 djece..... pa je onda rekao koliko djeca imaju godina i sl. i kako su mu djeca u skoli naucili zapravo cime se on bavi. ili tako neki fazon..

uglavnom, kad je bila/pocela Have A Nice Day turneja, pa su kao helikopteri svuda kruzili i nosili zastavu, svuda se pjesma cula, i mali je valjda Dzesi Dzejms (jel bijase on ima 3 god? ) odvalio negdje u voznji, kao - okrenuo se prema Jonu, slozio opasnu facu i dreknuo - HAVE A NICE DAY! i to je bilo vristanje u studiju, pa reklame..

pa su onda isli u Filadelfiju, tamo u neki studio gdje Jon voli da radi, sto je zapravo neka kuca blabla..pa su prikazivali tim koji je on kupio pa su isli u njegov omiljeni restoran i zderali lobster picu itd.. pa su prikazivali to sirotiste i jona u njemu.. kupili su klincima komplet odjecu, svakom djetetu lap top - opste odusevljenje, pa su onda rekli kako su oni cijeli budzet za spotove zapravo potrosili na ta neka sirotista, pricali su koliko pomazu blabla.. pa su onda dali cijeli milion dolara Oprinom fondu - sto je bilo takodje vristanje i padanje u nesvijest itd...

e da, jon je ispricao isto neku nebulozu.. ono, najcudniji fan.. reziser Moonlight i Valentino doveo je u dressing room, kao bebisiterku njegove djece koja je kao fan teski, i ona je otkopcala farmerice i jon je rekao NEMOJ, a onda mu je ona pokazala tetovazu ovecu njegove glave, na svojoj pici/guzici pa idu reklame..

 

dalje bila neka baba (40-ak god) sto je veci fan od mene, udata i ima djecu ali svuda drzi sliku jona, na poslu i u kuci i u tri lijepe.. i njene sestre i porodica pisali Opri da joj ugovri sastanak s Jonom, ali kao iznenadjenje.. i tako valjda oni porodicno sjedili u kuci i narucili picu (Domino ako koga zanima, prepoznah kutije mhihi.gif ), i fazon, zena otvara vrata, a tamo jon s cvijecem i 2 kutije pice drzi. baba vrisne i zalupi mu vrata pred nosom, ono ne vjerujuci icon_smile.gif jon je tu zagrli, jebi ga - nije lijepo tresnuti mu vrata icon_smile.gif faca je mali. dosao u korvetici.

babu poslije doveli u opra sou, pa su kasnije sve zene u emisiji dobile kartu za koncert u cikagu valjda ili tako neki fazon. za kraj su otprasili have a nice day, svi su dzuskali, bilo je par rijeci s ricijem o njegovoj cerci koja je skupljala humanitarnu za zrtve Katrine i zajebancije. tiko i dejvid su stajali ko dva debila, niko ih nista nije pitao i to je bilo to.

 

 

odo sad da veceram, smorih se.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

edit: tek vidim sad da mi je post k`o prosjecno nedjelo na snazi rijeci, ali stvarno sam gladna.. ko procita svaka mu dala i na vrijeme dobila.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Here are the finalists for the 2006 Billboard Touring Awards, to be presented Nov. 9 at New York's Roosevelt Hotel. The event caps the third annual Billboard Touring Conference.

 

 

TOP TOUR

Bon Jovi, Have A Nice Day

Madonna, Confessions

The Rolling Stones, A Bigger Bang

 

TOP DRAW

Bon Jovi

Madonna

The Rolling Stones

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

mora.

 

 

kao sto se u blacku pominje darkness hiljadu puta.. kao sto se u goth pominje death.. u tresu kill.. u turbo folku kafana itd..

 

 

kad Jon kaze oh baby, ja i jos ko zna koliko miliona zenkih glava svrsi.. sv eje to prosta racunica i dobar bizMis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pak ne..

 

odrasla sam uz bend.. sve su mi njihove faze dobrodosle.. pa jebi ga, nemam vise ni ja 7, ni 17.. ovo sto sad rade mi BAS godi..

 

ne ocekujem definitvno da treste Born To Be My Baby..

 

 

ova Hearts Breaking Even faza je sasvim kvalitetna.. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bon Jovi je odličan rock band iz osamdesetih. Muzika im je vrlo melodična i dopadljiva jer zrači vedrinom i optimizmom,ali i dalje veoma žestoka. Nisam poslušao albume u celini,ali znam puno stvari i uvek sam uživao da ih slušam. Pojedine stvari mi nisu dosadile posle 5 godina i puštanja iznova i iznova. Sjajno...

 

Takođe,dodao bih da ne znam zašto se bend svrstava u hair metal. Radije bih bend svrstao u neki hair rock,ili jednostavno promenio ime celom tom žanru u hair rock.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ceo zanr je tada bio klasifikovan pod hair metal.. .to su bili svi sa ludim frizurama, glam nosnjom itd itd...

Naravno i Cyndy Lauper je imala ludu frizuru ali nije bila hair metal... :)

 

Uostalom nije ni bitno za hair metal, to je sada vec daleka proslost koju skoro niko od modernih fanova ne pamti... a jos kad je Djoni izjavio da se stiti svog imidza iz 80-ih... jbt... kako je propao rock n roll.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...