Jump to content

Spyro The Dragon


Novaliis

Recommended Posts

Znaci igrica koja mi mi je, kako se kaze, prirasla za srce. icon_redface.gificon_da.gif

 

Igrao sam je dok sam imao Sony, i to sva tri dela i ti svetovi, atmosfera, prica, muzika, likovi..sve mi je tako neopisivo privlacno.

Jeste da je decja igra ali otkako imam komp nikako ne mogu da je nabavim a strasno zelim da je opet igram??!

 

Ako iko ima igricu Spyro the Dragon, bilo koji deo, molim ga da mi se javi!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Huh... nisam jedina koja voli zmajceka icon_redface.gif ! Trazila sam igricu jedno vreme, zajedno sa Crash-om (koji je takodje za SONY) i nikako nisam imala uspeha. Mnogi su mi rekli da je gotovo nemoguce nabaviti tu igru za komp...

icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Ako ti budes bio uspesniji od mene, znas kome da se javis! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spyro je neprikosnoven. icon_da.gif

 

Zasto ga ne prave za PC.. no.gif

 

Pazi, kontam da je moguce nabaviti playstation disk, nabaviti onaj program za igranje igara sa playstationa na PC-u i to je to.

Ali neki lik mi stalno obecava CD a nesto se ne trudi po tom pitanju. mad.gif

 

Jesi li igrala sva tri dela na playstationu?

Ne racunam ove nove delove koje nisam igrao na PS 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam disk za sony sa sva tri crasha bandicoota, radi na emulatoru bez problema, a imam i croc 1 za pc. ako nekom treba i ne mrzi ga da dolazi na novi beograd, nek viče.

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

I jeste li nabavili Spyra za komp? :)

Choveche kako sam samo ovu igricu obozavao, znachi Crash i Spyro, najbolje igrice ikad!

Igrao sam sva tri dela za sony 1, preshao sam prvi i drugi deo...ali treci nisam, jer kolko se secam bio je neki trip, da ti oduzimaju poene koje si skupio, pa je faktichki bilo nemoguce igrati igricu...mislim da je negde na polovini igrice pochelo to da me zajebava, i raspitivao sam se ovde po Shapcu, svi su imali isti problem...Ne znam dal je i vas to zezalo...a kolko sam samo tad bio sjeban kad sam saznao za taj problem...jbg bio sam klinac a spyro mi je bio bukvalno heroj hahah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Spyro jedan od najpretcenjenih igara. Mada ne kod nas , vishe kod stranaca, naprimer u Americi i Japanu postoji kult zvani Spyro, meni je kec okej veoma zanimljiva igra ali kasnije je pochelo da se stancuje ta igra u hiljade delova i spinoffova a svaki je gori od predhodnika i samo se ponavlja. Ovakve igre definitivno netrebaju biti uzor nekome nit da imaju kult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...