Jump to content

Antologija


Telcontar

Recommended Posts

Drago mi je sto je recena istina,sada bar se zna da je Deathangel lagao.

Jedina primedba je na to sto ste ispali tolike supcine misleci samo na sebe pa ste cutali pre prompcije da bi posle toga im rekli.Jednostavno jebeno sebicno i to govori o vama dovoljno.Bili ste svesni da nebi svirali tu promociju pa ste se uplasili za svoje dupe.Mislis da je sada njima drago sto su osvirali tu promociju,mislis da im ostaje lepo secanje?I drago mi je sto su na vreme svatili kakvi ste im prijatelji ko zna sta ste vi jos u stanju da uradite.Koliko debeo obraz mora da imate kada ste bili u stanju da ih gledate u oci to vece i da izigravate navodne prijatelje.

Za mene licno nevidim koliko daleko se treba ici i preko svega gaziti da bi se nesto uradilo.Ja neznam vi ili ste slepi ili nevidite da toj vrsti muzike nema veka,to sto ste sada kao nesto narasli dzaba vam,to je samo u vasim glavama,videcete brzo dno,a tada necete imati ni jednog pravog prijatelja da vas odatle izvuce,pogotovo ti Igore jer sam cuo da pre ovoga ti i bubnjar ste bili navodni kumovi.Jadan potez sa tvoje strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi nemojte se svadjati uvek su ovakve stvari teske i sa jedne i sa druge strane, probajte da nadjete zajednicki jezik, jebi ga ne znam... zajebane su ovakve stvari :no:

 

Zelim basisti i bubnjaru da okupe ljude i da krenu da rade neku svoju pricu i grupi Antologija da nastavi da radi kvalitetno kao sto su radili i dok su braca bila u bendu, pozdrav i jednima i drugima od grupe EON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Stevo Radjenovic

Evo kao druga strana TATOO je upravu Negov stav je i moj. POGOTOVO PRICA STO SU IZNELI DJURIC I GNENDINGER IMA TOLIKO LAZI ISTEMELJENOJ NA OVOJ SITUACIJI

1.Da smo prijatelji nismo jer u situaciji kad je bio sastanak na kojem nam je preneto da smo izbaceni desilO se DA SMO SVI ZAVRSILI PRIJATELJSTVO,I MOGU RECI DA VISE NI VODE IM NEBIH DAO DA CRKAVAJU,KAO I NARAVNO JOS PREKO 400 LJUDI IZ STANISICA,SOMBORA,KULE CRVANKE VRBASA PANCEVA I BEOGRADA

2.Ja licno znam Vladimira djurica, I IGORA, karakter je bas takav potvradom da se desila ova stvar,a igor je jedan potrcko Koji je pristo na vladimirovu jadnu ponudu da on vise nesvira gitaru neg da peva ponesto,A JOS KAO OSTALA STRANA VLADE DJURICA on je jos i ponudio mom bratu da bude menadzer da ugovara svirke kako bi iskoristio sve u vezi njega posto je moj brat pokretac i ugovarac svirki koje antologija imala prilike da svira.

 

 

Stevo Radjenovic.

 

Naravno Na nijedne uslove koje bi zvezde umisljene mogle da nam ponude nikad nebi pristali,Jer je to jako nisko kao neki prijatelji koji smo navodno bili,a oni su imali obraza da Ponude tako nesto nisko i mom burazeru,STO JE NARAVNO ON ODBIO,IMAVSI U VIDU KAKVI SU ONI LJUDI,I ZNENADIVSI SE U NJIH SVE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni je zao sto imaju tako uska misljenja o svemu ovome.I na kraju da pljuju po ljudima kao da su im ubili nekoga.

 

A tih 400 ljudi je stvarno coll,a niko od tih cuvenih fanova benda nije u stanju da kupi cd.Da jesu,prvi tiraz bi se prodao,a svi znamo kako se prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na ovoj adresi mozete pogledati recenziju albuma Nemiri od strane gospodina Branimira Loknera

 

http://www.barikada.com/bb_lokner/ex_yu_pr..._antologija.php

 

Antologija ce se (na svoje veliko iznenadjenj) naci u "Srpskom rock lexicon-u" koji izlazi sledece godine, autor je naravno Branimir Lokner.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pohvalama cim ostali uhvate vremena sigurno ce i oni odgovoriti.

 

@Draza tacno je. Igor je preuzeo vokale a Vlado je sada samo gitarista koji pored Dusana i novog gitariste Mladena obavlja duznost back vokala. Tako da sada ima 3 prateca vokala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...