Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Cekaj bre sta ce moj nick u toliko postova.Nisam duze vreme pratio sta se desava.

Vidim da se jedna od najlepsih teme pretvorila u spam temu.Moderatori bi mogli malo to da sankcionisu.

Koliko ja znam Darkerka mi smo odavno sklopili primirje.Zar ne?

Smej se smej, uvek se smej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да мало освежимо тему, ту и онако музике никакве нема али има сиса, гузица и батака!

:lol:

IPB Image

Мање приче а више слика, другари ...

:mhihi:

 

Danas drzis mikrofon, juce si drzala nesto drugo... i tako ti je to u shoubiznisu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

КНИНЏА БАНЧИ МЛИЈЕКОМ!

 

 

 

Након четири дуге године паузе најпопуларнији пјевач српских пјесама Баја Мали Книнџа је ових дана поново ушао у студио. Наша екипа га је посјетила у студију "Реноме Соунда" у Бијељини, гдје смо потпуно неочекивано свједочили ономе у шта ће многи тешко повјеровати. Наиме, Баја, који је широм свијета познат као ексклузивни "манекен" свих могућих пивара, "ухваћен" је како глас поправља - млијеком!

Све је почело када је Баја дошао у студио уморан јер је дан раније пјевао на једној забави. Све би било у реду да популарни пјевач усред снимања није остао без гласа! Иако се трудио свим силама, грчио се и извлачио снагу из петиних жила, гласа није било ниодкуда и никако му није полазило за руком да отпјева поједине дионице пјесме. Потом је посегао за чаробним напитком. Али ако сте помислили да је у питању његов највећи пријатељ пиво, преварили сте се!

Баја је, вјеровали на реч или не, тражио од аранжера Рашка Спасојевића да му донесе у студио литар млијека! Мислећи да се шали, Рашко је за сваки случај у студио понио и пиво, али му је Книнџа из руку напросто отео млијеко ни не погледавши фини пјенасти напитак у другој руци! Када је ексирао скоро литру млијека и мало одморио глас, популарни пјевач се вратио у студио и без проблема отпјевао цијелу пјесму увјеривши присутне како је повукао прави потез. Само не знамо шта ће на ово рећи Бајине искрене колеге пивопије.

 

 

http://www.baja-mali-knindza.com/vijesti.html

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...