Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

E mnogo su gotivni ti tripovi sa sponzorima, nije mi jasno zašto toga nema u HM svetu, ja bih se recimo, sponzorisao kod Doro ili tako neke bakute, da mi ona određuje šta ću i gde ću da sviram i kol'ko ću piva da popijem i keša da zaradim... Ne bih imao ništa protiv, really... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zubi su najjachi,kao sto je neko vec spomenuo.

znaci zubi su joj ko raspored casova, a boje ko ustajala barustina...

OK...Na poklon dobijas tigraste gace i pravac u striptiz bar...Moze?

u bre al si se razdelila ko deda mraz....

ocu ja jedan komplet gedora i kazan za rakiju....sa sve kacom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mnogo su gotivni ti tripovi sa sponzorima, nije mi jasno zašto toga nema u HM svetu, ja bih se recimo, sponzorisao kod Doro ili tako neke bakute, da mi ona određuje šta ću i gde ću da sviram i kol'ko ću piva da popijem i keša da zaradim... Ne bih imao ništa protiv, really... :)

 

Ma, bice..polako :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво, ко има нешто против Тине, та(ј) је пичка! Ја иначе не користи таке изразе, али ок...

 

Друго, ја сам се у последње време преоијентирао на ове старе народњајке, 107.7 Мегасрца је фреквенција неког такввог радија у Нишу... Значи, Шабан је цар, песме као Дођи да остаримо заједно, Два галеба бела, то, у душу, у емоцију погађа. А пре свега моја омиљена песма је од Кемала Маловчића, она Где си сада лептирице моја, то је врх врхова и ја мрзим себе кад то слушам, ал' ето.. Наравно, нови народњаци су Sекстра квалитетни, јер, је ли везе немају ни са српском а понављам ни са турском музиком...

 

Даље Пера Стокановић је цар! Добар направио албум Синану, сад прави нови Тини... То ће једва да се дочека...

 

 

И знам да су раније неки изразили жељу да чују Индирину песму која се , сазнао сам , зове Преко преко... Значи Одушевљен сам, био пар дана, можда и мање, самом идејом да направе нешто такво, Du Hast у основи песме ... Песма је из 2002. а ево вам линк:

Индира Радић - Преко Преко ( Rammstein Cover )

 

 

Пишите утиске, кажите "хвала" и тако ...

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само да кажем да сам (након вишенедељне потраге у којој је учествовало неколико десетина трафика и колпортера!) постао поносити власник дуплог ЦД-а Томе Здравковића!!! :wub::wub::wub:

 

Сви могу да га дувају, Тома је цар!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...