Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Дебил!

 

 

Него, Фазлија на аватару, највећи црногорски певач свих времена! То врло ценим.. Нико боље од њега не пева тренутно, а још како скида Синана, Мухарема и Шемсу :rockdevil:Шемса и Фазлија

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=rCW1axsfWqE

 

Mahir Burekovic - Pijem sto me dusa boli

 

I jos jedan rad ove blago retardirane osobe :

 

http://www.youtube.com/watch?v=kVRvCJ0L2Gg...feature=related

 

Pesma zvana Mudzahedin

 

ta pesma mudzahedin je legendarna i da mahir je stvarno retard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ха хах, овај Бурековић је можда и нека вехабија!

 

Ево једне култне песмице, генијалног македонског певача ... да те душа просто заболи. :cry:

 

http://www.youtube.com/watch?v=J-g3N6TXn8M

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оригинал музика песме Сине мој је од песме Leylim Ley турског певача курдског порекла Ибрахима Татлисеса Ибрахим - Сине мој

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ха хах, овај Бурековић је можда и нека вехабија!

 

Ево једне култне песмице, генијалног македонског певача ... да те душа просто заболи. :cry:

 

http://www.youtube.com/watch?v=J-g3N6TXn8M

 

od muharema uvek boli dusha

 

Оригинал музика песме Сине мој је од песме Leylim Ley турског певача курдског порекла Ибрахима Татлисеса Ибрахим - Сине мој

 

od istog pevaca je i kemal malocovic ukrao tek tek evo orginal pesme

 

http://www.youtube.com/watch?v=YPLQOoPkgSM...feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li negde spot za pesmu ambis mog zivota ? ja ne uspevam da ga pronadjem .

 

Нема нигде, не сећам се да л сам некад то видео на некој телевизији.. "Сад је једна жена, амбис мог живота, наркоман сам постао због ње."

od istog pevaca je i kemal malocovic ukrao tek tek evo orginal pesme

 

http://www.youtube.com/watch?v=YPLQOoPkgSM...feature=related

 

Није украо Кемо, већ онај од кога је купио песму.. И Зашто су ти косе побелеле је турска народна, узгред.

Чис' метал..

 

 

Него, ако волите модерне хитчине, извол'те погледати врхунски производ Дадо Полумента - Кафа еспрессо, а и ориђинал на грчком од Христоса Дантиса

. Нашки спот је, наравно, много бољи :rockdevil: Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Постоји спот за песму ''Амбис Мог Живота'' - гледао сам га релативно скоро на телевизији.

 

Знам да је по продукцији баш онако олдскуловски, као Новица пије сам у кафани и одједном

почиње да руши столове пред собом ... значи спот је краљевски, а и песма наравно. :da:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Постоји спот за песму ''Амбис Мог Живота'' - гледао сам га релативно скоро на телевизији.

 

Знам да је по продукцији баш онако олдскуловски, као Новица пије сам у кафани и одједном

почиње да руши столове пред собом ... значи спот је краљевски, а и песма наравно. :da:

ma spot je najkvlt . ima ga na kosavi redovno . ko nadje na netu , ima od mene 5 zvezdica .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта ће ти то грандовско? Слушај Фазлију, три песме имају страшне солаже

 

У овом клипу нема, али је ово апсолутни врх: Фазлија - Хеј, откад сам се родио, Певај ми о њој, Плава циганко

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusajte od cire-cela kafana ustala je na noge jer u jednom delu pesme uz neke zurle idu bas jake gitare

 

http://www.youtube.com/watch?v=CKE-5wDR5H4

 

Jeste da pripada grand prodakšnu, ali dobra je pesma.

 

Kao da su je pisali za Sinana Sakića. :da:

 

Je l' čuo neko - ovo kurvinsko sranje od pesme - ?

 

Znači smeće samo takvo, još omladina od 15-20 god divlja po klubovima uz tu stvar. Tragedija. Barem ovde u Nišu.

 

ovakve stvari treba zabraniti, valja uvesti komisiju - cenzuru, šta god. Kažu hit leta, hah eh živote .. ccc ... :udri:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Може и у оној белој стојадинки, што си сличку постовао на теми ''Аутомобили.'' :)

 

стварно је најгора, гади ми се ...

 

... кучкица мала & зиљава.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' čuo neko - ovo kurvinsko sranje od pesme -

 

Znači smeće samo takvo, još omladina od 15-20 god divlja po klubovima uz tu stvar. Tragedija. Barem ovde u Nišu.

 

ovakve stvari treba zabraniti, valja uvesti komisiju - cenzuru, šta god. Kažu hit leta, hah eh živote .. ccc ... :udri:

 

Jebiga, ajde sto se seljadija pali na to (narani, zabavi, pa pobij stoku), ali nema nikakvu muziKaLnu vrednos'... Smece na kub je to, more... :da:

Ovakav sljam bi trebao da se kategorise kao 'nemuzikalan recitator' ili 'retard se okusaWa u poJeziJi..ili je to pak proza?'.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i ja iznesem svoje mishljenje u vezi Granda. Trudicu se da budem shto je vishe moguce kulturniji.

 

 

SEREM SE NA NJIH!!! Serem se na njih i srao bi na njih i da mi se ne sere. Koliko god da mi je prazno debelo crevo trudio bi se da se iserem na njihovo delo u tolikoj kolichini da prekrije sve shto su ikada stvorili. Srao bi na njihova dela pa makar me bulja pekla kao da sam pojeo dzak ljutih paprichica. I tako kad bi moj izmet prekrio sva njihova "muzichka dela" nebi se ni osvrtao da pogledam da li se josh neko "muzichko delo" vidi jer u toj gomili govana uopshte se nebi videla razlika izmedju govneta i gore navedenih "muzichkih dela". Nisam toliko narcisoidan da volim chak i svoje govno ali sigurno bi lepshe izgledalo od tih njihovih sranja. Srao bi na to chak i da nemam pri ruci papira da obrishem bulju. Makar je briso ciglom ili kamenom nebi uzeo omot njihovog CD-a ni bulju da obrishem. Vec pri samoj pomisli na Grand u meni se javlja tolika kolichina gasova kao da sam mesec dana jeo samo pasulj tetovac. I shta onda uraditi ako kojim sluchajem chovek naleti na tu "muziku" u gradu. Ne preostaje mu nishta drugo nego da se primakne obliznjoj mrachnoj ulici ili zbunu i iskenja se na njihov rachun. Odlichan lek za opstipaciju (opstipacija=nemogucstvo iskenjavanja). Samo poslushajte Grand i problem je reshen, proterace vas u istom momentu.

I da skratim prichu (jer ako nastavim potrajace do dugo u noc) doshli smo do zakljuchka da taj Grand ipak nechemu sluzi.

Grand=odlichno laksativno sredstvo. Pravi prijatelj kad je u pitanju opstipacija.

 

Nadam se da nikog nisam uvredio. Jednostavno sam rekao ono shto mi na srcu lezi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Bojana Tomovića ne dirajte! :muzicar:

 

Шта ће ти то грандовско? Слушај Фазлију, три песме имају страшне солаже

 

У овом клипу нема, али је ово апсолутни врх: Фазлија - Хеј, откад сам се родио, Певај ми о њој, Плава циганко

 

 

Dule, reci im! Nisu oni čuli za Fazliju i kvalitet :rockdevil:

 

 

Malo viski malo koka kola,

dobre žene oko moga stola

svi gledaju i svi mi se dive

šta im mogu, ne znaju da žive

 

:muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...