Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

i kako je bilo sta sam propustio

 

@Bastet

Pa recimo da kada skakuce po bini i izvodi svasta(npr Lazarica i Bomba jer za glupu evroviziju treba praviti shou) glas joj ponekad pukne, ali generalno ima mnogo lep glas.

Sto se mene tice na domac pop sceni niko joj nije ni blizu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi me neko pitao da opišem kako je bilo, ne bih tačno znao da kažem. Potpuno drugačije od ostalih, i sastav orkestrra (simfonijski orkestar + metal band) i koreografski i bina i super sound...

Pevala je dva sata i to kako!!!! Da sad opisujem nema svrhe, trebalo je slušati.

 

Pevala je novu pesmu, na tekst Vladike Nikolaja...ona i orkestar i hor...ja sam se naježio...a bogami i mnogi drugi su, tražili smo tu pesmu na bis i pevala je ponovo...ne pamtim kada sam tako nešto doživeo na nekom koncertu

 

Na TV-u će sve to verovatno biti, pa sami prosudite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koncert je bio fenomenalan, ivana je odlicno pevala...orkestar, bina, svetlo, zvuk odlicni

kad sam cula novu pesmu tebi samo tebi skroz sam se najezila kao i cela sala, zaista je neverovatna pesma

 

mala ispravka samo za G MAN-a, nije pevao hor sa njom vec nova grupa pozitivni haos koju ivana promovise i momci zaista fenomenalno pevaju.

 

sve u svemu bilo je fenomenalno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sigurno nije to to, koncert uzivo je nezamenljiv ali i ja ipak jedva cekam video snimak. Bio sam na dobrim koncertima ali retko je da neko tako probudi emocije kao ona to vece. Nekako je sve bilo kao u bajci. Ovo sam sad mozda rekao pod utiskom nekih novina gde sam procitao komentar za koncert "emotivna bajka".

Ali elektricni gitarista joj je super! Svirao je i sa 357. Dobro su mu bile solaze.

Edited by ROKH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, koncert je bio za svrsavanje! Poneka kicasta koreografija (Pomoli se, Boze me sacuvaj, sta joj je trebao onakav nastup) ali je sve ostalo bilo FENOMENALNO!!!! Svaka joj cast!

Sad nemam vremena, ali naposacu za neki dan malo duzi izvestaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, bilo je dojajno, stvarno me odusevila Dzordanka! Krivo mi je sto sam Sava Centar nije bio pun, ali tako je to u Srbiji, ne znaju ljudi sta je umetnost. Koncert je trajao dobrih dva sata, I za to vreme je otpevala dobar deo svoje diskografije. Evo spiska pesama, naravno ne po redosledu (nadam se da nisam izostavio neku)

 

-Pomoli se – ovom pesmom je otvorila nastup, ali nazalost ne bas najbolje. Naime, u toku prvih nekoliko pesama zvuk je bio bas los (culo se pucketanje, I prateci vokali I gudaci su se jedva culi). Ali ono najurnebesnije jeste bila koreografija za ovu pesmu! Ivana I pet plesaca u koznim gej trikoima, I u toku refrena se svi oni krste (?!), a u toku gitarske solaze ova petorica I rade sklekove!? Moze da se takmici sa Grand paradom po kicerici, al’ajde, oprosticemo joj…..

-Ovaj svet

-Tesko je ostati normalan u zemlji ludih

-Sve je dobro kad sit u – ova pesma je jako dobro zvucala

-Samo tebe zelim ja

-Lazarica-opet kicast nastup sa latino brejk denserima (posle koncerta sam cuo dve bakice kako su je zbog toga pljuvale), ali mi se svideo novi aranzman, a I Ivana je genijalno otpevala

-Korak do tebe

-Carobna noc

-Tebi, samo tebi-ova pesma je na ovom koncertu premijerno izvedena, I napisana je na tekst Vladike Nikolaja Velimirovica. Definitivno pesma veceri! Muzika je prelepa, a Ivanu su pratila cetiri tenora u refrenu. Pri kraju pesme je Ivana cak I pocela pevati na operski nacin, I stvarno, andjeoski je zvucala.

-Zora

-Samo ti

-Ti I ja – u toku ove pesme je, uvijajuci se, predstavila svoj bend

-Upomoc- zanimljiva koreografija, s igracima koji su vrtili oko sebe neke bele trake

-Svetlo koje trazim – njen najveci hit, I naravno, zvucala je fantasticno.

-Ne pitaj

-Glupavi kraj – svideo mi se efekat hora koji su ubacili u sredinu pesme

-Nista nije onako kako izgleda – gitare su ovoj pesmi bas dale dobar zvuk

-Znam to I osecam – jedna od najboljih pesama ikada napisanih (nazalost, ne mislim na Ivaninu verziju, vec na spansku), I s njom nije mogla da omane. Uzivao sam u svakoj sekundi

-Bez tebe

-Dan da dodjes ti – po meni, njena najbolja pesma. Fantasticno ju je izvela, najezio sam se.

-Bomba – ovo je bila poslednja pesma “regularnog” dela koncerta, I u njoj je Ivana ponovila koreografiju s Beovizije

U pauzama dok se ona presvlacila, jedan njen drug je na klaviru izveo Turski mars, a ona cetvorica tenora (zovu se Pozitivan Haos) sun as takodje uveseljavali.

Na bis je kasnije izvela jos jedanput Svetlo koje trazim, Tebi samo tebi I Lazaricu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako nije bio pun? Ja bio i ne bih rekao. E Baki, mozda nismo bili na istom mestu. ;D. Samo smo se zaznuli pa dosli u osam a koncert poceo u pola devet. Na glupim kartama pisalo osam a na plakatu lepo pise u pola devet. Kako bilo, vredelo je. Jos smo pod utiskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko mene uopste nije bilo praznih mesta. Ustvari, uopste i nisam obracao paznju, tako da ne bih mogao da kazem da li je bas svako mesto bilo popunjeno. Ali, onako na oko, koliko se sada secam, Sava Centar je bio bas pun. A sem toga, na dan koncerta vise nije bilo karata na blagajni Sava Centra (ovo sigurno znam, posto su neki ortaci htele da kupe). Ali ne vidim poentu ove price...meni je koncert bio odlican, a za ostalo me boli qrac. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Svarog Baki

 

ti batice da ne ides u sava centar nego na pregled. kod seksologa, urologa ili psihijatra . to u tvom slucaju uopste nije bitno,potrebni su ti svi....... Pobogu Ivana Jordan-kakve bre male sise..... koga boli za njene male ili velike sise.... ona je navodno zavrsila fakultet muzicki, riba peva ko slavuj u ponoc..... a slavuji nemaju fakultet..... a i mogla bi da se otvori za neki kes pa da joj neko napise dobru pesmu a ne tamo da mi leleche... :muzicar::violent: da da da a to ste vi koji ne slusaju narodjake.... vazi vazi... da ona je etno pop pro pederski orijentisana.... mogla bi ona mucena da odradi ovaj stari marketinski trik kao upokojeni tose... tada bi bila jadna vinuta u zvezde... ali samo tada... samo sto je tose barem imao glas.... a da a vasa ivanica ima sike.... pa budale jedne izadjite na ulicu i primeticete da sve devojke imaju sise

P.S ma to ce da jebe BOBAN PIROMAN-respect coveku on ima vise ljudi na koncertu nego li ova vristalina

 

http://www.ci.lynnwood.wa.us/Imgs/no-matches.gif

 

i naravno Mile the Dick

 

http://limelight-621.static.dailymotion.co...120/2388621.jpg

 

Edited by Steve Jobs

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Svarog Baki

 

ti batice da ne ides u sava centar nego na pregled. kod seksologa, urologa ili psihijatra . to u tvom slucaju uopste nije bitno,potrebni su ti svi....... Pobogu Ivana Jordan-kakve bre male sise..... koga boli za njene male ili velike sise.... ona je navodno zavrsila fakultet muzicki, riba peva ko slavuj u ponoc..... a slavuji nemaju fakultet..... a i mogla bi da se otvori za neki kes pa da joj neko napise dobru pesmu a ne tamo da mi leleche... :muzicar::violent: da da da a to ste vi koji ne slusaju narodjake.... vazi vazi... da ona je etno pop pro pederski orijentisana.... mogla bi ona mucena da odradi ovaj stari marketinski trik kao upokojeni tose... tada bi bila jadna vinuta u zvezde... ali samo tada... samo sto je tose barem imao glas.... a da a vasa ivanica ima sike.... pa budale jedne izadjite na ulicu i primeticete da sve devojke imaju sise

P.S ma to ce da jebe BOBAN PIROMAN-respect coveku on ima vise ljudi na koncertu nego li ova vristalina

 

http://www.ci.lynnwood.wa.us/Imgs/no-matches.gif

 

i naravno Mile the Dick

 

http://limelight-621.static.dailymotion.co...120/2388621.jpg

 

 

 

Kul. Aj sad idi spavaj.

Ako bi ti mene slao kod specijalista samo zato sto mi se svidja ili ne svidja neka pevacica, onda bi i tebi trebao neki pregled kod psihica. OK, vidim da ti se ich ne svidjaju njene pesme ili glas, ali to poredjenje s Tosetom dovoljno govori o tebi. I nauci prvo da se ponasas na internet forumu pre nego sto zasednes za isti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuuuuu, Steve Jobs, post ti je glup kao i tvoj nik. Bolje ne pisi nista nego ovako da se blamiras. Vidi se da nemas pojma o cemu pricas pa bolje cuti mucenice. Ivana, o kojoj pises tako neupucen, je najbolji zenski muzicar kod nas. Jedina riba koja nije pevaljka vec pravi umetnik. Pise svoje pesme, ima svoj svet, najlepsu boju glasa i interpretaciju. Ne konstatuje ove seljake, ne mesa se s njima, pristojna, prelepa.... To u Srbiji naci? Brate respekt za nju i zato je cenim! I tako tad vidim dzukce kao ti koji pisu a nemaju pojma nista o onome o kome pisu... ma sta se ja uopste nerviram zbog budala.

 

Dosao sam na forum ustvari da vam kazem da sam video danas u programu da ce Ivanin koncert biti veceras na Rts 2 u 23:22H !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdrav svim gotivnim likovima na forumu.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dozivljaj sa koncerta uzivo i sa televizije je neuporediv! I na tv-u je super ali ko nije bio na koncertu mnooooooogo je propustio. Slazem se sa Svarogom za zvuk, ovo na tv-u nije ni blizu kako zvuci uzivo. Pa zar u ovom vremnu tehnologije jos uvek nisu usavrsili televizijski zvuk, ili bar mrdnuli od vremena Olivera Mlakara? Dal je do Rts-a ili do cega vec.... kako god, Ivana is No. 1!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivanin gitarista, Ivan inače radi kao producent u svom studiu Draft na Novom Beogradu, i kod njega je Sextasy snimao album, a mi (Fatality) svoj promo, mada je za taj naš promo dosta loša produkcija, jer sam ja tako hteo, da bi ličilo na osamdesete... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivanin gitarista, Ivan inače radi kao producent u svom studiu Draft na Novom Beogradu, i kod njega je Sextasy snimao album, a mi (Fatality) svoj promo, mada je za taj naš promo dosta loša produkcija, jer sam ja tako hteo, da bi ličilo na osamdesete... :D

 

 

Da da.....sad se vadi.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...